Sayfa 4/322 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 2573 madde; 25 - 32 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları T.A.Ş.

1. Esas

2. Esas

21 m Negmar ın % 40 nın satışından gelen parayı Gubre yeni yatırımlar için değerlendireceğine hisseleri dip fiyattan toplamayı tercih etseler daha çok kazanırlar..

Esas

Alıntı Originally Posted by ekonomistomer Yazıyı Oku
    21 m Negmar ın % 40 nın satışından gelen parayı Gubre yeni yatırımlar için değerlendireceğine hisseleri dip fiyattan toplamayı tercih etseler daha çok kazanırlar..
    brova hisselerimi geri alıyorum demesi yeterli aynen en az yüzde 50 si var gelen paranında şirketinde yüzde primi olur şahsi düşüncem ama bu şirkette bu düşünecek kimse varmı acaba

Duhul
    Feb 2006
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    3,176

Esas

Alıntı Originally Posted by hasandemir Yazıyı Oku
    4,58 anlık citi devam demekkii
    Çok heyecanlısın sen arkadaşım bak şimdi 4,54 oldu nolacak..!!!

Esas

Formdaki usta arkadaşlar daha iyi bilir ama 4.70' li rakamlara atarsa rahatlar diye düşünüyorum.Y.T.D

Esas

endeks hiç hoş durmuyor günlerdir çıkamayan endeks beni rahatsız ediyor artık 1 ileri 2 geri misali bir tarafa kopacak ama nereye kopacağız bakalım

Esas

Alıntı Originally Posted by ekonomistomer Yazıyı Oku
    belki topluyordurlar...şirket bile olsa ucuza toplamak ister....onlarda bu işe ticaret gözüyle bakıyor bence...

Esas

Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    belki topluyordurlar...şirket bile olsa ucuza toplamak ister....onlarda bu işe ticaret gözüyle bakıyor bence...
    Topluyorsa KAP' a açıklama yapmak zorunda değiller mi ?

Sayfa 4/322 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •