Sayfa 4/401 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 3203 madde; 25 - 32 arası.

Konu: DMISH - Mish Dekorasyon Sanayi ve Ticaret A. Ş.

hadipekcan Guest

Esas

valla benden uyarması kademeler çok sığ alıcı girmiyor alta satış kademesine lamba yakıp gel gel yapıyolar sürekli her an elde patlatmaca yapabilirler yani idas eski idas deil

Esas

Alıntı Originally Posted by hadipekcan Yazıyı Oku
    valla benden uyarması kademeler çok sığ alıcı girmiyor alta satış kademesine lamba yakıp gel gel yapıyolar sürekli her an elde patlatmaca yapabilirler yani idas eski idas deil
    uyardıgın ıcın sagollda fiyatı duser olabılır kaynagı olmayan rivayetler burada yazıp insanları yanıltmasan????

hadipekcan Guest

Esas

kaynagını kamuayı aydınlatma platformunda görmüştüm yanlız son 1-2 aylık tüm haberlerine bakmanız gerekiyor amacım yanıltmak deil tabiki herkesin risk anlayısı kendini bağlar ben gördüğümü soyluyorum yinede tabiki kesinlikle yatırım tavsiyesi deil bende bu şirket bölününce hafta sonu incelemeye karar verdim ama bence hiç te tekin bir şirket deil fiyat evet ucuz ama benim gece rahat uyumam lazım az olsun öz olsun

Duhul
    Feb 2004
    Gönderi
    3,801
    Blog Yazıları
    6

Esas

tekin olmayan nedir? anlayamadım. hani bedelliden önce deseydin anlardım da, kasasına eski sermayesi kadar para girecek bir şirket. şahsen ben rahat uyuyorum.

hadipekcan Guest

Esas

Inşaallhah daha çok kazanırsınız sayın şef benim kafama pek yatmadı birde yeni gördüm kap ta bi haber var asıl beni kıllandıran o oldu haftaya bir tarihte büyük yatırımcılar için satış serbest kalacakmış kademelere alıcı da gelmiyor tabi bu söylediğim ıdas y için geçerli

Esas

merhaba arkadaslar ben sımdı ıdas hıssesı alırsam bendemı bedellıye gırmıs oluyorum yoksa benımle alakalı olan bır sey yokmu alırsammm.acıklaam yapamısınınız

hadipekcan Guest

Esas ***düzeltme***

Arkadaslar özür dilerim kusura bakmayın dikkat etmemişim geçen,yanıltıcı olmak istemem sektör deişikliği haberi başka hisseyle ilgiliymiş önümüzdeki hafta kapaki tarih de buyuk yatırımcılara satış serbest kalma deil buyuk yatırımcılara yeni hisse satışı yapılması ile ilgiliymiş

Esas

merhaba benim elimde 2860 lot maliyeti 1,75 var. borsaya yeni girdiğimde almıştım ve acemi şansı işte bu bedelli rüçhan olayı çıktı. bana ne yapmam gerektiği konusunda yardımcı olur musunuz?? kalakaldım böyle..

Sayfa 4/401 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •