Sayfa 4/991 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 7924 madde; 25 - 32 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik Sanayii A.Ş.

Esas

RSİ de pozitif yönde uyumsuzluk var. 1,65'i ilk direnç 1,85'i 2. direnç olarak görüyorum ben.Umarım herkes beklediği fiyatlara ulaşır.
    Birleşme konusunda fikri olan varmı?
    YTD

2. Esas

Alıntı Originally Posted by OnurGururSeref Yazıyı Oku
    Pek ümidiniz yok galiba bu kağıttan. Bilerek mi, his mi? Selamlar..
    aslm sadece his dostum, bölünme sonrası maliyetim 1.97 ben sabırla bekliyorum. Ama takip ve hislerime dayanarak bu hafta bi hareketlenme bekliyorum. Umarım zararda olan herkes zararını az da olsa kurtarır. Borsada kimin ne dediği önemli değildir, her koyun kendi bacağından asılır ancak sabretmek gerek. Adamların amacı insanları bıktırıp zararına elindeki kağıtları sattırmak. Tabi bizim zararımız onların karı oluyor. Bu kadar sabrederken çok da tren kaçırdık ama olsun, paramız helal para ise bize geri dönecektir elbet. Bu hissede olan herkese Allah sabır versin, gerçekten sabır taşı olsa çatlar, ama ne yapacağı belli olmuyor işte. Bi bakarsınız çıkmış, bi bakarsınız inmiş. Söylediklerim kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir ve olamaz.

Esas

1,49' u gördü. Şuan 1,43 ancak ağırlıklı ortalama 1,46. İşlem hacmide 1,700.000 Akşam kapanış nasıl olacak bakalım. Hayırlısı..

Esas

Alıntı Originally Posted by muusaky Yazıyı Oku
    1,49' u gördü. Şuan 1,43 ancak ağırlıklı ortalama 1,46. İşlem hacmide 1,700.000 Akşam kapanış nasıl olacak bakalım. Hayırlısı..
    kaçıyodu tuttumm )))))

Esas

Bu atmosferde iyi durdu, direncini gösterdi, yarınlar için umut verdi açıkçası.

YTD.

6. Esas

toplantı sonucunu beklemek lazım bence

Esas

bilen arkadaşımız varsa yanıtlarsa sevinirim...eskiyi elden çıkarıp yeniyi alıyolar gibime geldi...

Esas

Alıntı Originally Posted by Günsel Yazıyı Oku
    bilen arkadaşımız varsa yanıtlarsa sevinirim...eskiyi elden çıkarıp yeniyi alıyolar gibime geldi...
    sanmıyorum, toplamak isteyen eskileri daha az olduğu için daha raht toplayıp istediği yere götürebilir, kendi fikrim ytd ...

Sayfa 4/991 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •