Sayfa 4/474 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 3791 madde; 25 - 32 arası.

Konu: ICBCT ICBC Turkey Bank Anonim Şirketi

Esas

Hiçmi utanma arlanma yok sizde ya insan olan utanır sıkılır ya biraz 3 ,5 uyuz yöneticinin elinde oyum oyum oynatılıyoz ya allah sizin belanızı versin geri zekalilar ne çikmasini biliyon ne inmesini yapamıyorsanı beceremiyorsanız bırakın başkalari yapsin yemiyecegin ........... yatma
    bankadan başka herşeye benziyorya yönetici yönetici degil kagıt kagıt degil ne oldugunz belli degil sizin yüzünüzden borsadan sogudum ya kendime saygım kalmadi ya nasil girdim ben bu bankaya hala anlamıyorum bütün aptallar burda toplanmiş bütün nasil bi banka hala anlamadim
    kardan geçtim zararı biraz kurtarsam çikacagim zaten allah belanızı versin sabah akşam size bela ve küfür ediyorum beynamazlar ya beyinsizler ya
    yolda yürümesini bilmeyen adamlari yönetici yapmişlar bizde bu beyinsizlerin elinde rezil oluyoruz kendi paramızla rezil oluyoruz ya

Esas

Bu daha solo bilanço. Geçen 6 ayda Tekstilmenkul yüzünden kar soloda 16,780,000'den 15,390,000'a düşmüştü. Adamlar şu borsada zarar yazmışlardı 1,4 milyon TL. Şimdi daha da artırmışlarsa konsolide kar 15 milyon TL nin de altında gelir.... Bankanın yöneticileri kötü, iştiraklerinin daha da kötü anlaşılan. yandık ki ne yandık

Esas

Ben Turgut Yılmaz olsamm.. Bütün yöneticileri kapı dışarı ederim.Hem maliyet düşer hem de banka hiçbir şey yapmasa özkaynaklarını başka bir bankaya mevduat yapsa yılsa en az 40 milyon TL net kar yazar... Hap kadar bir bankayı yönetememek nasıl bir beceriksizlik gerektiriyordur anlamak mümkün değil... Biz de yatırımcı olarak banka ucuz çok ucuz diyoruz...

Esas

Bu da Banka,
    biraz utanın
    .....
    Yapı kredı'den 1 mılyar 478 mılyon tl net kâr - basın acıklaması

Yılın ucuncu ceyregınde net kârı bır oncekı doneme gore yuzde 51
    artarak 639 mılyon lıraya cıkan yapı kredı'nın, maddı ozkaynak kârlılıgı ıse
    yuzde 16,8'e ulastı.

Esas

Takipteki krediler 107 den 130'a çıkmış..23 milyon TL artış var. Karın 16 milyona düşmesinin nedeni bu gibi. geçen sene 15,6 olan kredi değer düşüş karşılığı bu sene 31,9 olmuş. Ekstradan 16 milyon TL yok olmuş. Bu olmasa kar 32 milyon tl olacaktı...Net faiz gelirleri geçen seneye göre 40 milyon artmış. net faiz gelirleri de 37 milyon tl. . Özü: banka faizden kazanmış ama önemli bir karşılık ayırmış bu dönemde. acaba teminatı varmı. sağlam mı. tahsil edilebilirmi? ileriki dönemde göreceğiz.

Esas

Aşağıdaki de banka, TEKSTİLBANKla aynı sermaye ve daha az özkaynakla faaliyet gösteriyor.Bizim beceriksizlerin yönettiği TEKSTİL BANK zarar yazıyor.
    Ve hiç bir şey olmamış gibi yüzleri kızarmadan, utanmadan
    şöyleyiz böyleyiz diye demeçler veriyorlar.

Milletin parası çar-çur olmadan defolup gitseler de kurtulsak.

ALTERNATIFBANK'IN 2012/9 AYLIK KONSOLIDE NET KARI 61.331.000 TL (2011/9 AYLIK: 13.722.000 TL)

ALTERNATIFBANK'IN 2012/9 AYLIK KONSOLIDE OLMAYAN NET KARI 57.396.000 TL (2011/9 AYLIK: 11.424.000 TL)

-MATRIKS-

Esas

Yazıklar olsun 1 yıldır 0,80 üstüne atamadi kendini yazıklar olsun yazıklar olsun bu kadarmı beceriksiz olunur ya bu kadarmı hiç mi utanma arlanma yok sizde ya insanda gurur olur şeref olur sizde ne şeref ne gurur var uyuzlar kendi etrafinda dönüp duruyor başka bişey yok
    bu kayıttan çikinca kurban kesecegim

Esas

Tekstilbank guinness rekorlar kitabına baş vurmalı bence aptallıgıyla kesin alırlar
    zaten bizim gözümüzde guinness rekorlar kitabı girdi dünya çapinda namını salmalı beceriksizlıgıyle kesin alırlar çünkü dünyada başka böyle bank yoktur herhalde gerizekali aptallar

Sayfa 4/474 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •