Sayfa 4/550 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 4396 madde; 25 - 32 arası.

Konu: MRGYO - Martı GYO A.Ş.

Duhul
    Jul 2009
    İkamet
    baıkesir
    Gönderi
    124

Esas

Alıntı Originally Posted by güneyli07 Yazıyı Oku
    Yeni sayfa hayırlı olsun,
    Hala burada olan veya olmak zorunda kalanlara sabırlarına karşılık bol kazanç diliyorum.
    sağolun Allah razı olsun.cuma günü ,hacime 1,00 maliyetliyken ,0,51 den 2000 lot daha satarak (kira vb borçlar için satmak zorunda kalarak...) katkıda bulundum. Allah bu şerrreef..lilere 40,000 türlü bela ve musubet versin inşallah. 25,000 lottan 16,500 lot kaldı gittikçe eritiyorlar bizleri, en az 0,80 lerde olması gereken kağıt,0,50 lerde sürünüyor....patronun yandaşlığını ,yalakalığını yapanlar Allah sizinde belanızı versin inşallah. amin.

Esas

Akrkadaşlar bu patronlar uyuyorlarmı. devlet kentsel dönüşüm projesi yapmış. ya gidin bi ucundanda siz tutun sizin işiniz yapıp satmak değilmi. sarı germe projeleri var onu ne zaman açıklayacaklar belli değil. gir bi ihaleye sende bi ucundan tutda hiç olmassa bizde martı bişeyler yapıyor diyelim

Esas

adamlar narin parktaki evleri satmak için kampanya düzenleyip duruyorlar.
    Heryere afiş ve reklam yapıştırmışlar inşallah satışlar olurda gelir artar bilanço düzelir

Esas

Bir şey dikkatimi çekti.
    Pozitif uyumsuzluk var sanki..?
    http://imageshack.us/photo/my-images/341/mrgyo.png/
    0,50 de taban oluşturur inş.

Duhul
    Dec 2009
    İkamet
    Ordu, Turkey
    Gönderi
    249

Esas

Alıntı Originally Posted by nice35 Yazıyı Oku
    Bir şey dikkatimi çekti.
    Pozitif uyumsuzluk var sanki..?
    http://imageshack.us/photo/my-images/341/mrgyo.png/
    0,50 de taban oluşturur inş.
    ben tabanı felan bilmem 0,4 lardan alş için hazırlanıyorum.salınım olursa son bir maliyet daha düşüreceğim...

Duhul
    Dec 2009
    İkamet
    Ordu, Turkey
    Gönderi
    249

Esas

en son 0,56 dan girdik baya yemedi.

Esas

Bu neviden görece ucuzlaşmış hisselerde fiatın bu kadar düşmüş olması çoğu zaman da spekülasyondan kaynaklanmaz.Şirket de işler kötüye gidiyorsa da fiatlar hızla ya da yedire yedire aşağı gider (patron herkesten önce davranır) .İnşallah olmaz ancak fiatlar eğer ki 0.40 ve altına da gelirse , şirket kapısına kilit vurulacak duruma gelmiş ihtimalini hiç de göz ardı etmem şahsen.

Esas

Türkiye tarihinde ilk defa yatırım yapılabilir seviyeye geliyorsa endeks tarihi noktalara geliyorsa ve Martı ve Mrgyo halen kıçını kaldırmıyorsa bu artık ne silkeleme ne toplama ile izah edilemez.Yada gerçekten şirket sahipleri dünyanın eşi benzeri olmayan en şerefli ?????? kişileridir.

Sayfa 4/550 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •