Sayfa 4/475 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 3799 madde; 25 - 32 arası.

Konu: AKSGY Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Esas

Alıntı Originally Posted by Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bu soru önemli.bilen varsa yazarsa sevinirim.umarım dilim sürçtü falan yanlış dedim demezler.nasıl % 25 halka açık bu şirket ???
    Ben tanırım bu zağarı bu berkman zaağarı bunadı onun için ceoluktan aldılar yeni ceo geldi şimdi genel müdür oldu zağar ömrünün son aylarını orda uyyarak geçirir.Ne dediğini bilmiyor zağar.

Duhul
    Jul 2012
    İkamet
    Eskişehir
    Gönderi
    27,859
    Blog Yazıları
    8

Esas

Alıntı Originally Posted by traso Yazıyı Oku
    sayın medwig derinliğinizde kademe analizini tahtaya nasıl eklediniz rica etsem tarif edermisiniz bende aynı şekil yapmak istiyorum teşekkürler şimdiden
    windows 7 kullanıyorsanız "ekran alıntısı aracı" ile ilgili yeri seçip kayıt ediyorsunuz. sonrada örneğin hizliresim.com gibi adreslere gidip o resmi yukleyip çıkan forum linkini burada paylaşıyorsunuz

3. Esas

Malı ucuza yğamayıp 4.50 lere yığdıklarına göre verdikleri % 10da sayarsak bunların halka ırz fiyatı çıkyor gibi.Kızdık peri kuşuna dediği çıkacak gibi ne dersiniz nerdesin peri kuşu gel bi daha kızmaca yok.

4. Esas

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    windows 7 kullanıyorsanız "ekran alıntısı aracı" ile ilgili yeri seçip kayıt ediyorsunuz. sonrada örneğin hizliresim.com gibi adreslere gidip o resmi yukleyip çıkan forum linkini burada paylaşıyorsunuz
    Vistada nasıl oluyor sayın medwig.

Esas

sayın medwig kademe analizi normalde tahtada direk görünüyormu onu sormuştum resim koymayı değil solda işlemler sağda kademeler direk tahtada cıkıyormu birlikte

Duhul
    Jul 2012
    İkamet
    Eskişehir
    Gönderi
    27,859
    Blog Yazıları
    8

Esas

Alıntı Originally Posted by samanyolu63 Yazıyı Oku
    Vistada nasıl oluyor sayın medwig.
    internetten program indirip yapacaksınız.. screenshot veren program indirmelisiniz..

Duhul
    Jul 2012
    İkamet
    Eskişehir
    Gönderi
    27,859
    Blog Yazıları
    8

Esas

Alıntı Originally Posted by traso Yazıyı Oku
    sayın medwig kademe analizi normalde tahtada direk görünüyormu onu sormuştum resim koymayı değil solda işlemler sağda kademeler direk tahtada cıkıyormu birlikte
    benim programımda seçenek var, o seçildi mi oluyor.. hatta aynı yerde takasıda ekleyabiliyorum..

8. Esas

Talep olursa lafı hikaye bence ellerinden geldiğince fazla hisseyi halka ırz edecek bunlar fonlarada büyük ihtimalle ırz edecekler o zaman el mecbur daha yüksek fıyatlara operasyon yapıp hisseyi bayağı yükseltmeleri lazım şimdi cilalı haberleri seyreyleyelim biz 12 aylıkta üç aylıktada güzel bi cila yemede yanında yat.Ya ben hakikaten cin gibiyim ya bakın neleri yakaladım.Herkes işini yapar adamların soyadı bile kök hem ak hem dinç tesadüfe bak.Ak dinç KÖKLER.

Sayfa 4/475 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •