Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
Arama sonucu : 31 madde; 25 - 31 arası.

Konu: Zamani geldİ eur/usd 1,81 (1,5932)

1. Esas

Alıntı Originally Posted by sampolyon Yazıyı Oku
    teknik analizin ne kadar boş bir şey olduğunun göstergesi
    1.65 olmayacağını görmemek için kör olmak lazım
    aynı şekilde dolar/ytl nin 1 olacağını yazanlar vardı

gözlerini yesinler

Esas

sn ruzgar cevaptan evvel donme ıhtımalı goruomusunuz..1.45 ler veya ustu hayalmı..bence aralıkta FEd faız ındırımı ble fıyatlanıor buralar dıp....bugun dıs tıcaret acıgı da yuksek geldı..bu kadar dusuk euor dıs tıcaretı vurur..ayrıca hazıne yuku bankalar..bence donus yakın..altın ve petrolde 1 yıllık dıpteler neredeyse

3. Esas

Alıntı Originally Posted by reset Yazıyı Oku
    sayın rüzgar,
    siteyi takip çoğunluk her yazana ve yazılana itibar etmediğinden eminim. Sizi takip eden ve görüşlerinize değer vererek yatırım kararı verenlerin çoğunlukta olduğunu düşünüyorum.

Topik başlığından sonra 1,40 inene kadar EUR long yapanlar ciddi kayıptalar. Çünkü parite 1,3x lerdeyken 1,6 hedefini koymuş ve doğrulamış birinin "zamanı geldi 1,81" yazısından sonra şimdi döner, yarın döner umuduyla paralarını kaybettiklerinden eminim.

Grafik koydum 1,25 diyorsunuz ancak topik başlığınızla ilgili hiç bir düzeltme yok ve grafikte açıklama da yok.

Bence topiği bir uyarı yazısıyla ve yukarıdaki altı çizili cümlenizle bitirseydiniz güvenirliliğiniz benim gözümüzde devam ederdi.

İşi bilmiyorsunuz demiyorum öyle olsa zaten dikkate almazdım aksine PROFESYONEL siniz.
    sayın reset

1,80 hedefi koyarak açtığım bu topic ile bir firma için 2 hafta süreli UZUN VADE ANALİZLERİ topiğinin açılış tarihlerini kıyaslar iseniz ve şahsi görüşlerim doğrultusunda hareket eden birinin sadece eu paritesinde bu başlıktan 200-400 pips zarar ama bu zarardan sonra uzun vade analizlerim de zarar haric 1000 pips üzerinde kar elde ettiğini görebilirsiniz.topik başlığının içeriğine uygun olmadığını yazmışsınız doğrudur lakin forumda başlığı açtıktan sonraki gün başlığı değiştirebilme imkanı yok bu yüzden başka bir başlık altında gbp eurus ve gbpjpy olarak 3 ana parite incelemiş ve bunların

Alıntı Originally Posted by //rüzgar// Yazıyı Oku
    GBP/USD

İŞLEM 1

212,70 GBP/JPY - SATIŞ
    STOP :216.00
    HEDEF 2500 PİPS

İŞLEM 3

1,9756 GBP/USD SATIŞ
    STOP :2,0160
    HEDEF : 1,7200

EUR/USD

bu stopların hiç birinin çalışmadığını sadece sterlin yende bi yukarı hareket olduktan sonra beklentimin gerçekleştiğini

VERİLİŞ TARİHLERİ 03-08-2008, 19:45
    eu : 1,5571 ---BUGÜN : 1,3945
    gbpusd : 1,9756--- BUGÜN 1,7523
    gbpjpy :212,70 ---BUGÜN 187,23

noktalarından kısa süre önce SAT verdiğimi ilgili topiği tarihleri ile inceleyerek görebilirsiniz

kaldıki bu analizimden sonra bulduğum her fırsatta her işlemi anlık olarak yazıp değerlendirme yaptığım

işlem döküm ve grafiksel sonuçlarını da eklediğimi
    örnek

MANUEL OLARAK İSE SADECE BU HAFTA 1 E 6...

vsvsvs............

kısacası geçmiş bir topiği bu kadar zorlamanızdan ziyade madem takip ediyorsunuz son değerlendirmelerimede balmanızı tercih ederdim...

tekrarlamakta fayda görüyorum

ALSAT öneisi yapmıyorum
    Girmediğim işlemi yazmıyorum
    Birşeyler ispatlama derdinde değilim
    DERDİM de para kazanmak kadar basit değil...

saygılarımla...

4. Esas

Alıntı Originally Posted by sampolyon Yazıyı Oku
    teknik analizin ne kadar boş bir şey olduğunun göstergesi
    1.65 olmayacağını görmemek için kör olmak lazım
    aynı şekilde dolar/ytl nin 1 olacağını yazanlar vardı
    sen 2 haftada 1 e 30 yaptığını bana göster ben bu işi bırakayım.
    bakalım senin gözünün kapasitesi ne kadar ?

Son düzenleme : //rüzgar//; 11-09-2008 saat: 23:41.

5. Esas

Alıntı Originally Posted by assassin Yazıyı Oku
    sn ruzgar cevaptan evvel donme ıhtımalı goruomusunuz..1.45 ler veya ustu hayalmı..bence aralıkta FEd faız ındırımı ble fıyatlanıor buralar dıp....bugun dıs tıcaret acıgı da yuksek geldı..bu kadar dusuk euor dıs tıcaretı vurur..ayrıca hazıne yuku bankalar..bence donus yakın..altın ve petrolde 1 yıllık dıpteler neredeyse
    kişilerin zarar ettiği kanısının olduğu bir ortamda yazıp çizmeyi uygun görmem.
    ama abd seçimlerinden sonra düşüş devam edecek...

6. Esas

herkese gönlünce zengilik dilerim.

farkında olmadan kimi kırdı üzdü yada zarara uğrattı isek affola...

şimdiden Bayramınızı Tebrik ederim...

bir süre çekilmek daha hoş görünüyor..

(çok kişiye sözüm olan BİLGE ADAMIN HİKAYESİ ni ayrı bir topic ile hafta bitmeden yazacağım.. )

Saygılarımla..

Esas Sn rÜzgar devam edİn lÜtfen

Deyerli yorumlarınıza devam edin lütfen,siz gp/usd 1,80 bu hafta kıracak dediginizde parite1,85 lerdeydi ben stoplos nedeni ile devre dışı kaldım ama trene atlayabilseydim güzel para kazanacaktım sizden ricam birazdaha anlaşılbilir daha net yazmanızdır,yaptıgınız işlem dökümlerini koymuşsunuz bunları yaparken keşke burayada yazsanız veya buraya bazı sitelerde oldugu gibi al sat sinyalleri gönderseniz? gp/jpy de hedef 147 mi? eur/usd 1.25 mi?
    gp/usd hedefe vardımı?

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •