Sayfa 4/791 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 6322 madde; 25 - 32 arası.

Konu: PRZMA - Prizma Pres Matbaacılık Yayıncılık San. ve Tic. A.Ş.

Esas

Bugün prizma matbaa ve halka arzı başladı ve üç kat fazla talep gelmiş tıpkı geçen yıl ve bu yıl açılan şirketler gibi. Ne oldu çoğu yüzde yüz değer kaybetti. Mesela kiler, hitit, lokman hekim hastanesi, ekiz yağ,bizim toptan, metro petrol tesisleri, hatay tekstil, bımeks, cemaş döküm.
    Aklıma gelenler bunlar ya yüzde yüz düştü veya olduğu yerde alçak sürünme yapıyor. Yanı arz fıyatından alanlar kafalarını taşlara vuruyorlar.
    Benim anlamadığım konu şu: Bu şirketlere ne olduda bir yıl içinde arz fiyatlarının yarısına geldiler. Yoksa gerçek fiyatları buydu da şirketlere finansman sağlamak adına vatandaşımı kazıkladılar.
    Isterse kralı borsaya açılsın almam bir sene sonra alırım hemde yarı fiyatına.

2. Esas

PRZMA nın yukarıdaki döküntülerin arasına düşmeden KARİZMA yapmasını ummaktan başka çare yok. elde var 870 lot.

yukarıdakiler kötü örnekler. Hiç mi iyi örnek yok acaba ??? KARİZMATİK yani ? Teşekkürler

Duhul
    Mar 2007
    İkamet
    İZMİR
    Gönderi
    2,191

Esas

Alıntı Originally Posted by atonilanda Yazıyı Oku
    PRZMA nın yukarıdaki döküntülerin arasına düşmeden KARİZMA yapmasını ummaktan başka çare yok. elde var 870 lot.

yukarıdakiler kötü örnekler. Hiç mi iyi örnek yok acaba ??? KARİZMATİK yani ? Teşekkürler
    gedik menkul değerlerin son zamanda yaptığı böyle küçük halka arzların hepsi 1 yada 2 tavan yapmıştır.en son aklıma gelen avod,samat, oylum...
    buda en az bir tavan yapacaktır..demedi demeyin..

Esas

Alıntı Originally Posted by lukas Yazıyı Oku
    gedik menkul değerlerin son zamanda yaptığı böyle küçük halka arzların hepsi 1 yada 2 tavan yapmıştır.en son aklıma gelen avod,samat, oylum...
    Buda en az bir tavan yapacaktır..demedi demeyin..

dikkat edinizde elinizde patlamasın

Duhul
    Mar 2007
    İkamet
    İZMİR
    Gönderi
    2,191

Esas

Alıntı Originally Posted by kkose Yazıyı Oku
    dikkat edinizde elinizde patlamasın
    ben son zamanlardaki gedik menkul un başarıyla gerçekleştirdiği küçük çaptaki halka arzlara dikkat çekmek istemiştim.yoksa sizin bahsettiğniz kıler metro bizim gibi halka arzlar milleti soymak için yapılmış olduğunu kabul ediyorum.hatta kılerin sahibi halka arz sırasında küçük yatırımcının ahını almak istemiyorum diyordu.8 den 2 ye çaktılar..

Esas

samat ,a bakarsak herhalde 3,30 halka arzı yanılmıyorsam daha sonra 9,lara akdar gitmişti bununda bizi üzmemesi dilegiyle 1775 lotla bende girdim sanırım önümüzdeki çarşamba işlem görür ,hareket lazım 2 tavan yeter .)

Duhul
    Dec 2009
    İkamet
    ıstanbul
    Gönderi
    632

Esas

bence ıyı bır halka arz oldu malin en az yuzde 51 gedikdedir yoksa bu kadar millete az vermezlerdi.keylerde onlarda ilk seans verirler ordan 8 ya gider goturler demedi demeyin....

8. Esas

slm, PRZMA ne zaman işlem görmeye başlayacak ? bilen varmı ? Tşk

Sayfa 4/791 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •