Sayfa 4/542 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 4329 madde; 25 - 32 arası.

Konu: ERICO Ericom Telekom ve Enerji Tek. A.Ş.

Duhul
    Sep 2011
    İkamet
    Ankara, Turkey, Turkey
    Gönderi
    262

Esas

niye kimse bişey yazmıyo senet at gibi tepiniyo var mı yorumu olan

Duhul
    Sep 2011
    İkamet
    Ankara, Turkey, Turkey
    Gönderi
    262

Esas

bu gün öğlenden önce at gibi tepindi neydi öyle 5 kademe atlayarak inmeler çıkmalar
    neden bu kadar fiyat hareketleri oluyor kyyi dökmek için mi ben 5,84den yapıştım bırakmadım bakalım
    öğlenden sonra neler olacak sabah sagyomu satıp geldim sagyo tavan olursa günüm geçmez )

Duhul
    Jul 2009
    İkamet
    KDZ.EREĞLİ
    Gönderi
    1,466

Esas

dün son dakıkalar ab kararı beklentısı ıle dusen endexe uydu.,hafıf dengeleme gorunumu-ancak grafıge gore ara duzeltme baslangıcı olsada ındıkatorler bunu henuz tam desteklemememekte daha cok ındıkatorler ab kararına odaklanmıs gorunumu vermekte.,yarın endex ın yapacagı harekete duyarlı olacxagı gorunumu dusundurur fakat devam ıcın kolay bır noktada kapanıs yapması yarın bır mıktar rıskı gormenın kı kapattıgı kolay noktadan ab den cıkacak olumlu haber ıle hafıf dengelemeden dolayı hafıf sarkmaları duzeltme ıhtımalınıde dusundurmekte...

Duhul
    Oct 2007
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    1,343

Esas

*ericom'un 9 aylık konsolide olmayan net dönem karı 181.545 tl

(27/10/2011 - 16:38:20)

Esas

kücükte olsa bi kar acıklamış 9 aylıkta... son saniyelerdeki alımla yarın için umut oldu... güzel olacak inş.ytd. bol kazançlar.

Duhul
    Jul 2009
    İkamet
    KDZ.EREĞLİ
    Gönderi
    1,466

Esas

Şirketin sitesinden alıntıdır...
    VRB'ye ek olarak 2009 yılında Lityum Ferrit Fosfat türü yeni nesil stasyoner aküler konusunda da işbirliklerine başlayan Ericom hem Telekom pazarında hem de elektrikli otomotiv pazarında gelecek vadeden bu teknoloji konusunda da partnerlikler ve ürün geliştirme projelerine başlamıştır.
    bu kısım bence çok önemli ve gelecek vadediyor...hatırlayalım istedim...
    YTD..

Duhul
    Oct 2010
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,681

Esas

Bu hisse daha halka arz edilmemiş anlaşılan.

Esas

AÇIKLAMA:Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:Şirketimize 17.08.2011 Tarihinde Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. (TCELL) tarafından verilen 711.000 USDU'lik VRLA Akü siparişi ,ürün tedarik sürecinin üreticiden kaynaklanan sebeplerle uzaması nedeniyle iptal edilmiştir.Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.IMKB

Sayfa 4/542 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •