Sayfa 4/922 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 7375 madde; 25 - 32 arası.

Konu: AKENR - Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.

Esas

Zorenin tavan yaptigi bir gunde sadaka gibi yuzde 3 yapiyor. Karakter yok hissede. Neden yukseliyor neden dusuyor belli degil. Hala bizde 1.33 u kirar insallah 1.31 destek olur diyip duralim. PARa girdimi ne direnc kalir ne bisi ama ciktida mi destekleri 2 saniyede kiriyorlar. Teknik meknik palavra anasini satiim zorende ne direncler vardi acaba bugun kirdi gecti. Spek keyfine kalmis. Karaktersiz pecete kagidi. Enerjiler dustukleri fiyata geldi bu hala 1.33 te bogusuyor.

2. Esas

1.26 kırınca endeksten dolayı stop olmuştum ki zaten bunu yapacağımı söylemiştim. Hala takibimde fakat full portföy orta vade Halkbanka girdiği için sadece izliyorum.

Kağıdına güvenenlere helal, 1 tl olsun da alacağım diyenlere de selam olsun buradan.

Duhul
    Jul 2009
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    1,697

Esas

Ayen de tavan oldu ...

Esas

bir milyon duvarlarını diktiler önüne. ben istersem gider diyor amcamız..zaten aksini iddia eden yok amcacım

5. Esas

Bu seneki bilanço Erzin yüzünden sekteye uğrayacak...
    Yatırımcıları bu kağıdı bekletmek için bulunmaz fırsat doğdu.Karlarını başka yerlerden yaparken bu kağıdı da tutmak için süper sebep oldu.Ben şahsen sabredenin önümüzdeki sene ciddi karları yapacağına inanıyorum ama insan diğer kağıtlar giderken bu kağıtta kalması ciddi bir sabır işi öyle böyle değil.
    Şu an lotlara bakınca yığmışlar bunları kaldırmak için diğer kağıtlarda savaşın bitmiş ve babaların kar için başka savaş alanına kayma arzularının olması lazım
    YTD

Esas

Yeni topic bereket getirdi..

Duhul
    Jul 2009
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    1,697

Esas

Şu erzin i ne zaman açaçaklar yok böyle bir şey

Duhul
    Apr 2012
    İkamet
    İstanbul / Çamlıca
    Gönderi
    1,234

Esas

Ayen son durakta indik akenr bindik hayirlisi bakalim..Size sans getiririm umarim

Sayfa 4/922 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •