Sayfa 4/310 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 2473 madde; 25 - 32 arası.

Konu: IZOCM - İzocam Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

Duhul
    Apr 2008
    İkamet
    Kuyubaşı
    Gönderi
    474

Esas e-GENEL KURUL eğitimleri yatırımcılara ücretsiz olarak verilmektedir

MERKEZİ KAYIT KURULUŞU

01.07.2012 tarihinde yürürlüğe girmiş olan Yeni Ticaret Kanunumuz uyarınca pay sahibi olduğunuz şirketlerin genel kurul toplantılarına elektronik ortamda katılma ve hakların (görüş açıklama, oy verme) elektronik ortamda kullanımı imkanlı hale gelmiştir.

Borsaya kote şirketlerin genel kurul toplantılarına elektronik ortamda katılım Kuruluşumuz Elektronik Genel Kurul Sistemi (EGKS) üzerinden yapılabilmektedir.

EGKS eğitim ihtiyacı, Kuruluşumuz ve Sermaye Piyasası Lisanslama, Sicil ve Eğitim Kuruluşu A.Ş. (SPL) işbirliğiyle geliştirilmiş olan ortak eğitim platformu üzerinden "e-öğrenme" (elektronik ortamda uzaktan erişim) yöntemiyle sağlanmaktadır. Söz konusu eğitimlerden kişiler ücretsiz olarak faydalanabilmektedir.

Eğitim konusundaki ayrıntılı bilgiye https://egk.mkk.com.tr/egkweb/Egitim.html adresinden erişilebilir.

Bu e-posta MERKEZİ KAYIT KURULUŞU tarafından Kurumsal Yönetim ve Yatırımcı İlişkileri Portalından (e-YÖNET Portalı) gönderilmiştir.

Esas

uyuyan güzel elbet bir gün uyanırsın

3. Esas

kimse yok 1 haftadır harabe şehir gibi sanki uyuyan güzel uykusundan uyanacak gibi dönmeye başladı sağa sola

Esas

sinyaller al vermiş alan çıksa bari

Duhul
    Apr 2008
    İkamet
    Kuyubaşı
    Gönderi
    474

Esas

ses yapmayın lütfen uyuyoruz burada

6. Esas

izom gene daldın uykuya

Esas

Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku
    sinyaller al vermiş alan çıksa bari
    sn. uzay44 teknik olarak beğendiğim için ben aldım umarım ayağımız uğurlu gelir iyi bir hafta olmasını dilerim

Esas

hadi uyan artık yeter bu kadar uyuduğun

Sayfa 4/310 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •