Sayfa 4/7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
Arama sonucu : 49 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Yaz tatili için önerebileceğiniz tatil köyleri

Esas

Alıntı Originally Posted by kucuk-yatirimci Yazıyı Oku
    Hayirli olsun bodrum wow resort u erken rezervasyon indirimiyle aldik...
    Gitmeye 6 ay var ama daha simdiden ödemeye başladik
    Daha tatili yapmadan ödemeleri yapmakta koyuyor bira ama neyse..
    Ben de Bodrum düşünüyorum bu yıl. WOW Resort'a da baktım. Fakat pek olumlu yazılar okuyamadım hakkında. Siz neden burayı tercih ettiniz?

Bodrum için tavsiyesi olan arkadaşlar varsa öğrenmek isterim.

Esas

Arkadaşlar yine tatil sezonu geldi
    sizlerin önerebileceği 1 haftalık tatil için güzel ve ucuz olan bir yeri paylaşabilirmisiniz
    deniz olan bir yer olabilir kafamızı rahatça dinlayabileceğimiz tabiat harikası ucuz ve nezih yerleri yazabilirmisiniz

refaba Guest

Esas

Alıntı Originally Posted by brokerüstad Yazıyı Oku
    Arkadaşlar yine tatil sezonu geldi
    sizlerin önerebileceği 1 haftalık tatil için güzel ve ucuz olan bir yeri paylaşabilirmisiniz
    deniz olan bir yer olabilir kafamızı rahatça dinlayabileceğimiz tabiat harikası ucuz ve nezih yerleri yazabilirmisiniz
    Ben 10 sene boyunca Akyakaya gittim,güzel sakin ve sakin,çam ağaçlarının içinde bir ilçe,yanlız Apart ve Pansiyonlar kısıtlıdır,önceden rezervasyon yaptırmanız lazım,2010'dan sonra pek gitmedim,başka yerlere takıldım,Gökova körfezinde tekne gezintişi şahanedir,öğle yemeği içindedir,2010'da apart fiatlerı 100 tl cıvarıydı,önceleri 40-50 derken 100 tl cıvarına çımıştı en son,apartlar güzeldir,tam dayalı döşelidir,istediğin yemeği yapabilirsin,aynen eviniz gibidir,benim çocuğun biri Muğla Üniversitesinde okurken keşfetmiştim burayı,arabam olduğundan burayı merkez olarak kabul ettim,Bodrum,Turgutreis ve Marmaris ve Köyceğiz arasında mekik dokudum,esas ben normalde 70'li yıllarda Antalyaya takılırdım,sonra Alanyaya takılmaya başladım 90 sonrasından itibaren,neyse karar sizin,uygununu araıyorsanız ben Akyaka diyorum,tabiki şimdi fiatları pek bilmiyorum,apartta yedek yataklarda vardır extra para almazlar.

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    BİST Pit Alanı
    Gönderi
    70,881
    Blog Yazıları
    92

Esas

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    http://www.etstur.com/Ali-Bey-Club-Manavgat

tek geçerim herkesede tavsiye ederim oteli odaları yemekleri servisleri helede aquaparkı müthiş
    kışın erken rezervasyonda %40 indirimli gittim. Daha öncede gitmiştir. müthiş güzel
    gene tek geçerim
    Son düzenleme : ayhan53; 15-07-2013 saat: 22:49.

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas

Rizedeki köyümü bende tek geçerim.

Sent from my GT-I9300 using hisse.net mobile app

Forum kurallarını okumak için tıklayınız
    Bunları yapmayınız okumak için tıklayınız.

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:
    http://www.hisse.net/topluluk/register.php

Duhul
    May 2012
    İkamet
    borsadanhisse.net
    Gönderi
    17,389
    Blog Yazıları
    26

Esas

Alıntı Originally Posted by rekorb Yazıyı Oku
    Ben de Bodrum düşünüyorum bu yıl. WOW Resort'a da baktım. Fakat pek olumlu yazılar okuyamadım hakkında. Siz neden burayı tercih ettiniz?

Bodrum için tavsiyesi olan arkadaşlar varsa öğrenmek isterim.
    haziranin son haftasi bu otelde tatilimi geçirdim.
    yemekleri inanilmaz.. müthiş diyebilirim. asla aç kalmazsınız bu otelde
    denizi de şahane. gerçi gümbetin denizini begenmezler cok kalabalik diye ama bunun plajı özel. ve güvenlik mevcut.
    akşamlari animasyon filan. yani gönül rahatligi ile kalinabilecek tam bir aile oteli..
    bodrum merkeze en yakin 5 yıldızlı otel

Duhul
    May 2012
    İkamet
    borsadanhisse.net
    Gönderi
    17,389
    Blog Yazıları
    26

Esas

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku

sayın mod'um bende giresundaki köyümü tek geçerim
    yeşil ve ağaçsız 1 metrekaresi bile yok.

refaba Guest

Esas

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku

Giresunda çok güzeldir havalar iyi gittiği müddetçe,yaylalarıda çok güzeldir,zaten en güzel yaylalar,Giresun, Artvin arasındadır,buraları çok gördüğümden gençliğimde,Mesleklerim gereği yurdumun her yerini gezdim,yaklaşık olarak 50 cıvarı il gördüm,gerçekten yurdumuzda her yerin ayrı bir özelliği var.Yanlız 70 yıllarda en tuhafıma giden olay,genellikle Antalya ve Alanyaya takılırdım,yolculuk çok çileli geçerdi Ankarada çalışırken,özel arabam yoktu o zamanlar,Alanya damlataş mevkisinden Antalya mevkisi istikametine doğru mağara ağzından ıslık çalsan duyulurdu yüzlerce metre ileriden,Antalya Konyaaltıda öyleydi,o yıllarda gerçekten burada in cin top oynardı,93 yılında Alanyaya gittim şaşırdım,bütün Almanlar oradaydı,eskiden Almanyada öğrenim gördüğümden sanki kendimi Almanyada sandım,işte o yüzden devamlı oraya takıldım yıllarca,iyi kötü evde var nasıl olsa,kendimin olmasa bile arkadaşlar sağolsun,Zamanında ülkede İmar İskan Bkanlığında çalışırken ilk toplu konut girişimciliğinde bulunmuştuk,çok pişmanım her deniz kenarından bir konuta gir,yapamadım siyasal yüzünden,neyse yinede fırsat buldukça gezimi ihmal etmedim,şimdi çocuklarıma diyorum size her yeri gezdirdim,hiçbir baba bunu yapmamıştır,gezdiğimiz yerlerden bir ev alında eski anılarımızı hatırlayalım diye,neyse sevgi saygılarlan.

Sayfa 4/7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •