Sayfa 4/303 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 2423 madde; 25 - 32 arası.

Konu: MRTGG - Mert Gıda Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Esas

Hareket başlıyor...

Esas

geriden...

3. Esas

Yaktın bizi patron

Esas

***MRTGG***MERT GIDA GIYIM SANAYI VE TICARET A.S.( Maddi Duran Varlik Satimi )

Ortakligin Adresi : BEYMERSAN ORGANIZE SANAYI BÖLGESI 7.CADDE NO:8 BEYLIKDÜZÜ/ISTANBUL
    Telefon ve Faks No. : Tel: 444 21 42 Faks: 212 637 25 98
    Ortakligin Yatirimci/Pay Sahipleri Ile Iliskiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : Tel: 444 21 42 Faks: 212 637 25 98
    Yapilan Açiklama Güncelleme mi? : Hayir
    Yapilan Açiklama Düzeltme mi? : Hayir
    Yapilan Açiklama Ertelenmis Bir Açiklama mi? : Hayir
    Konuya Iliskin Daha Önce Yapilan Özel Durum Açiklamasinin Tarihi : YOK
    Özet Bilgi : Faaliyeti durdurulan makina ve techizatin satisi gerçeklestirildi.

Satisa Konu Maddi Duran Varligin Niteligi : 2.EL MAKINA
    Satisa Konu Maddi Duran Varligin Mevkii, Yüzölçümü : MALATYA, 350 METREKARE
    Satisa Iliskin Yönetim Kurulu Karar Tarihi : 13.04.2012
    Toplam Satis Bedeli : 579.670,00-TL + KDV
    Satis Bedelinin Ortaklik Ödenmis Sermayesine Orani (%) : 0,040235
    Satis Bedelinin Ortakligin Kamuya Açiklanan Son Mali Tablosundaki Aktif Toplamina Orani (%) : 0,056582
    Satis Bedelinin Ortakligin Kamuya Açiklanan Son Mali Tablosundaki Maddi Duran Varliklarin Net Degerine Orani (%) : 0,086480
    Satis Kosullari : VADELI
    Islemin Tamamlandigi/Tamamlanacagi Tarih : 20.04.2012
    Satis Amaci ve Ortakligin Faaliyetlerine Etkisi : FINANSMAN DESTEGI
    Elde Edilen Maddi Duran Varlik Satis Karinin/Zararinin Tutari : -121.162,00-TL
    Varsa Satis Karinin Ne Sekilde Degerlendirilecegi : -
    Karin Ne Sekilde Degerlendirilecegine Iliskin Yönetim Kurulu Karar Tarihi : -
    Karsi Taraf : BORDO IPLIK SANAYI VE TICARET LTD.STI.
    Karsi Taraf Ile Olan Iliskinin Niteligi : YOK
    Maddi Duran Varligin Degerinin Belirlenme Yöntemi : DEGERLEME RAPORU VE TEKLIF ALMA
    Degerleme Raporu Düzenlenip Düzenlenmedigi : DÜZENLENDI
    Degerleme Raporu Düzenlenmediyse Nedeni : -
    Degerleme Raporu Düzenlendiyse Rapor Sonucu Bulunan Tutar : 503.400,00-TL + KDV / 279.200-USD + KDV
    Islem Degerleme Raporundaki Sonuçlara Uygun Gerçeklestirilmemisse/Gerçeklestirilmeyecekse Gerekçesi : UYGUN GERÇEKLESTI

EK AÇIKLAMALAR:
    Yönetim Kurulumuz tarafindan "Adres Gayrimenkul Degerlendirme ve Danismanlik A.S." ye degerlendirmesini yaptirdigi faaliyeti durdurulmus olan tekstil makineleri ve iplik makineleri ve techizatlarinin Kdv hariç 318.500-USD (Üçyüzonsekizbinbesyüzdolar) karsiligi (Kur:1,82-TL) 579.670,00-TL (Besyüzyetmisdokuzbinaltiyüzyetmistürklirasi) degerle "Bordo Iplik Sanayi ve Ticaret Ltd.Sti."'ne satilmasina oy birligi ile karar verilmistir.

NOT: 13.04.2012 TARIHINDE KAP'TA YAYINLANMIS OLAN ÖZEL DURUM AÇIKLAMAMIZA ISTINADEN YAPILAN DÜZELTME AÇIKLAMASIDIR.

MERT GIDA GIYIM SANAYI VE TICARET A.S.

bir etkisi olabilir mi acaba

Duhul
    Dec 2010
    İkamet
    ŞALGAM VE KEBAP DİYARI
    Gönderi
    1,331
    Blog Yazıları
    2

Esas

Mert Gıda'dan varlık satışı!

Mert Gıda yönetim kurulu, finansal duran varlık satışı için karar verdi...

Mert Gıda yönetim kurulu, faaliyeti durdurulmuş olan iplik ve tekstil makineleri ve teçhizatlarının 579.670 TL'ye Bordo İplik San. Ltd. Şti'ne satılmasına karar verdi.

6. Esas

merak ediyorum. acaba bu hisse ne zaman yükselecek!! tam bir muamma.. herkesi sinir hastası yapacak.. allah sabır versin mert yatırımcısına.. bir gün açalım da bu hisse tavan yapsın.

Esas

kapat ekranı ramazana kadar
    yada gunluk tavandan satıs yaz
    ya tutarsa =)

ben %70 satmıstım beklıyom ole takıp lıstesındende cıkardım bakmıcam ramazanakadar

bugun gıdalar hareketli gibi gerçi

ytd

Sayfa 4/303 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •