Sayfa 4/175 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 1394 madde; 25 - 32 arası.

Konu: ARTI - Artı Yatırım Holding. A.Ş.

Esas

kağıdın bugünkü hareketleri hiç hoş değildi. arka arkaya kademlerin düşmesi panik satışımı yoksa bukadar yükselme yeter hareketi miydi anlayamadım önümüzdeki günlerdede hareketler devam ederse kara zarara bakmam ben çıkarım. bugün virman yaptığım için sat yerine koy işlemi yapamadım. yarını bekleyelim görelim...

Esas

yarın mb 1.75 faiz arttırımına tepki olarak alış 1.30 satış 1.31 den direk olarak açması senedin geleceği hakkında umut verici durum olarak algılayabiliriz...

Esas

Alıntı Originally Posted by crocodile_tasci
    ...zaten kesinlikle gösterge olmayabilir demişim... bende ilk açıldığı zaman alıp %10 u görünce çıktım ancak bazı şeyleride insanların bilmesi lazım...tren vagon meselesine katılıyorum....Allaha şükür her zaman da ilk vagonda olmuşumdur.....
    bugün tren vagon olayını yaşadıkmaliyet düşürmek en güzeli oldu..zaten karımız sevindirici..ne diyelim izliyorum hala umarım hep ilk vagonda olursunuz..sevgiler saygılar..
    yatırım tavsiyesi değildir..olamaz..

Esas

tren ve vagonlar senede zarar vermesinde... fakat tahta çok sığ al satta sattığım zaman misal 28 bin lot sattım, fiyat bir kademe düşüyor, diğelim diğerleride bana uydu 2 kademede onlar düşürdü sonuçta 2bin 4 bin lottla fiyatlar tekrar eski yerine geliyor demek istediğim sattığım zaman aynı fiyattan yerine koyamam. pasif alış kısmına yazsam bu seferde desteği sağlam diye kimse satmıyor direk yukarı çıkıyor. ben bu kağıdı stresimi düşüreyim diye aldım 2 bin olmadan satmam diyordum fakat bu gidişle biraz zor gibi. yarın iyi bir fiyattan kapatması lazım. yoksa başkent yo lığına geçerim. daha kirlenmemiş temiz senet...
    p.s 1.39 lardan bir kaç dakikada 1.25 lere geldi bu senedi alıp güvenenlere yazık değil mi? yapacaksanız bir halt bir kaç hafta bekleyin yoksa küçük yatırımcıyı küstürürsünüz kozada olduğu gibi...

Esas

1.19dan attık bakalım portfoye önümüzdeki günler ne getirecek yabancı ilgisizliği nereye kadar

Esas

her defasında diyorum satayım çıkayım zararına nalet olsun diye; ama sonlara doğru 1.23 ün altına bırakmıyorlar mı diyorum var bu senette bişeyler bekleyeyim. sayın kazançlı senetlerinizi satmadıysanız bol kazançlar, bekleyelim görelim. endeksin yükselişinde endeksten fazla mı hareket edecek bakalım...

Esas

silkeleme bitsin bakalım neler olacak..endekste müsaade ederse tabe

Esas

Alıntı Originally Posted by sesva
    her defasında diyorum satayım çıkayım zararına nalet olsun diye; ama sonlara doğru 1.23 ün altına bırakmıyorlar mı diyorum var bu senette bişeyler bekleyeyim. sayın kazançlı senetlerinizi satmadıysanız bol kazançlar, bekleyelim görelim. endeksin yükselişinde endeksten fazla mı hareket edecek bakalım...

dur abi yeni aldık %3 karla bırakılıp gidilmez bu kağıt biraz daha gelsin yukarılara düşünürüz

Sayfa 4/175 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •