Sayfa 4/418 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 3338 madde; 25 - 32 arası.

Konu: AKGUV - Akdeniz Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

1. Esas

3 yıldır düşen kâğıt.ne zamana kadar düşecek.3.30 lar dip yaptı.adam alacağını aldı zaten.şimdi kendi hesabına virmanlayacak.bi cepten diğeri ne aktarım yapacak ve yasal olarak almış olacak.kaç aracı kurumdan mali aldı zaten.şimdi neden düşürsun kağıdın değerini.ve uzun vadede amacinin yabancı bir ortak almak olduğunu düşünüyorum.bugün ler son günleri... Artık 4.lu rakam hayal olacak.ytd sadece sesli düşünme

Esas

Big Boss 4.26 dan almaya başlamış ben niye satayım

3. Esas

O kim çizgi roman kahramanı mi?

Esas

Dün akşamki takaslar benim de pek hoşuma gitmedi. Garanti son 2 ayda aldığını 2 günde kustu. Ama oyun içinde oyun olabilir. Bekleyip görecez inşAllah.

5. Esas

Hisse alicam deyip mal kakalayablir demissinizde kakalanan mal coktan 6 li seviyelerden kakalandi zaten.bu kagit zaten 1 ydir dip te duruyor.daha nereye kadar dusecek daha nekadar mal kakalanacak.kakalama sureci coktan bitti bence.bence toplama ve yukari goturme sureci basladi.bur yildir dip te surunen kagidin daha neresini kakalayacaklar.bence gunde 20 bin degil aldimi yuklu alip kagidi yukari surmeli.20 bin dise dokunmaz.arada kaybolur tahtaya etkisi olmaz

Esas

Hala mal çıkıyorlar bu satan kim acaba umarım silkelemedir bu kağıt ben iyi durmuyor suan

Esas

dün 4.26 patron mal almış...şimdi hisse 4.23-4.24 niye mal almıyor ...en azından dünkü aldığın yeri daha düşüğünden al işte değil mi????

Esas

Niye önünde daha 2 ay süre var duruma göre alacağım diyor dahada düşmeyeceğini kim garanti edebilir.belki oralardan alır.belkide almaz

Sayfa 4/418 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •