Sayfa 4/665 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 5319 madde; 25 - 32 arası.

Konu: THYAO Türk Hava Yolları

1. Esas

şayet ortamda yeni bir haber olmazsa burada nasıl paylaşılır bilmiyorum, 5,10 - 4,50 tl arasına sıkıştığı gözüküyor, bu sıkışma şubat ortalarına kadar devam eder. Bu arada satışta olanlarda alım fırsatı kolladığını belirteyim zira kağıt 6-9-16-24 kuruş hareketleri olacak.mart nisan aylarına kadar maliyet düşürmek isteyenler için umut...sonrası güzel günlere inşallah. kesinlikle ytd.

Esas

İçinde bulunduğumuz böyle bir ortamda bir de Alman hükümeti Alman vatandaşlarına Türkiye için seyahat uyarısı yapmış. Ne demiş atalarımız. Dost kötü günde belli olur. Bunlar bir yere yazılsın. Zor bir hafta bizi bekliyor. Ama şunu da unutmayalım. Öldürmeyen darbe, bizi daha da güçlendirir.

YTD

Esas

Yeni başlık açılmış eski thyao sayfasına link atılmamış bende konu kapandı sandım site yöneticilerine mesaj atmıştım .. Eskiler bilir ne zaman yeni bir sayfa açılsa thyao yaramamıştır yinede hayırlı olsun dieyim yeni sayfa

Esas

Alıntı Originally Posted by Romatoid Yazıyı Oku
    Oda diyecek biz zenci aldık işe haberin yokmu
    2023 te zenci ithalatını bitireceğiz. Yerli zencilerimiz olacak kimse bizim gücümüzü sınamaya kalkmasın

Önemli Not: Umarım yerli zencileri üretmek için thy deki ky yi kullanmazlar. Ytd

5. Esas

Yeni sayfa - yeni umut -"bizim gibi yeni keko yatırımcılar bulacaklar".ne diyeyim Allah şerlerinden emin eylesin ve bizim gibi madurları bunların düzenbazlıklarından muhafaza eylesin ve hayırlı bir şekilde kurtarsın .
    Ayrıca milletimizin başı sağolsun. Kahbe ve Alçak saldırı yapanları destekçilerini ve savunanları Rabbim KAHHÂR ismi ile kahreylesin.

6. Esas

Alıntı Originally Posted by akarcayu Yazıyı Oku
    İçinde bulunduğumuz böyle bir ortamda bir de Alman hükümeti Alman vatandaşlarına Türkiye için seyahat uyarısı yapmış. Ne demiş atalarımız. Dost kötü günde belli olur. Bunlar bir yere yazılsın. Zor bir hafta bizi bekliyor. Ama şunu da unutmayalım. Öldürmeyen darbe, bizi daha da güçlendirir.

YTD

çok haklısınız almanların amacı belli, milli gelirimiz arttığı için turizm'den bizi vurmaya çalışıyorlar, gelen almanlar para bırakmasın istiyorlar ki zenginleşmeyelim ki yolları köprüleri görürlerse ülkelerine geri döndüklerinde berlinde bu ne biçim ülke diye isyan başlayabilirmiş. aslında türkiye güvenli bir ülke. bizde berlinde yavaş yavaş araziler apartmanlar satın almaya başladık çok şükür.

dediğiniz gibi ölmediğimiz için daha güçlüyüz. ben şahsen artık bomba patlayınca hiç korkmaz oldum. bir alman bir fransız korkmasında göreyim, hemen kaçarlar hadi sağlıcakla bu arada thy 20tl dolar 1.7tl olucakmış dediler, fakat bizi çekemedikleri için bir süre daha dolar artabilirmiş ama genede ytd

bu videodan herşey belli oluyor, oyun is over
    https://www.youtube.com/watch?v=dJD2IekQiy0

Duhul
    Jun 2014
    İkamet
    Göğün ve Yerin arası
    Gönderi
    2,045

Esas

................
    Ayşe tatile çıktı.Sıra Ali de.Ali de tatile çıksın.

Esas

İnadina thy

Sayfa 4/665 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •