Sayfa 4/1025 İlkİlk ... 2345614541045041004 ... SonSon
Arama sonucu : 8197 madde; 25 - 32 arası.

Konu: VAKFN - Vakıf Finansal Kiralama A.Ş.

Esas

spekte ne yaptığını biliyormu acaba bende mal yok ama dikkatimi çekiyor sadece izliyorum küçük yatırımcıda mal yok ilgi desen oda yok 5.50 ye götürki ilgi görsün millet saldırsın o zaman kendince birşeyler düşün spek şuan tam istediğin gibi bir hava var küçük yatırımcı hemen hemen yok

Esas

kagit durdu 5 lere geldigimiz de islem hacmimiz 9 kusur milyondu suan 10 kusur ao 4.91 den 4.89 a dustu yani satislar cok az aslinda bide bu acidan bakmak gerek ytd degildir

Esas

(Takaslara şimdi baktım mis gibiiiii

Bi kac arkadas cıtıbank felan demıs.Umarım spek degıldır bu cıtı Degıl gıbı duruyor.Vergi beklentılerı gundemdeyken cıtı ve emeklılık yatırım fonları 250şer bin almışlardı.Ortalamalarıda yaklasık 4.5 cıvarında,o zaman takıp etmıstım.Ama cıtı yıne almaya devam etmıs,onun yanında bı suru kucuk aracı kurumda dahıl olmus.

Citi ve emeklılık fonları cıkmadan cıkmam bu tahtadan .
    Bence bugün buralarda dinlenip yarın 5 lirayı kıracak )

Dün öglen boyle yazmısız . Korkmayın hissedarlar kıracaz 5 lirayı.Kapanıs bugun 5 lıranın ustunden olacak.

Esas

Alıntı Originally Posted by farukk Yazıyı Oku
    spekte ne yaptığını biliyormu acaba bende mal yok ama dikkatimi çekiyor sadece izliyorum küçük yatırımcıda mal yok ilgi desen oda yok 5.50 ye götürki ilgi görsün millet saldırsın o zaman kendince birşeyler düşün spek şuan tam istediğin gibi bir hava var küçük yatırımcı hemen hemen yok
    isin guzel yani aslinda bu bakalim elbet birilerinin dikkatini cekmek zorunda bircok beklenti war kagitta kar desen var bedelsiz desen war vergi indirimi desen oda war bakalim neler olacak uzun sureciyiz kagitta

Esas

Alıntı Originally Posted by tonyolko Yazıyı Oku

Bi kac arkadas cıtıbank felan demıs.Umarım spek degıldır bu cıtı Degıl gıbı duruyor.Vergi beklentılerı gundemdeyken cıtı ve emeklılık yatırım fonları 250şer bin almışlardı.Ortalamalarıda yaklasık 4.5 cıvarında,o zaman takıp etmıstım.Ama cıtı yıne almaya devam etmıs,onun yanında bı suru kucuk aracı kurumda dahıl olmus.

Dün öglen boyle yazmısız .Bi itibar puanı yokmu Korkmayın hissedarlar kıracaz 5 lirayı.Kapanıs bugun 5 lıranın ustunden olacak.
    benden aldın itibarı tbrk ederim bugun 5 kırarmı bakalım izliyecem

Esas

neyse benim ilgimi çekmedi yükselseydi son dakkalarda gösterirlerdi ama göremedim bana riskli ama yinede izleyecem

Esas

Alıntı Originally Posted by tonyolko Yazıyı Oku

Dün öglen boyle yazmısız . Korkmayın hissedarlar kıracaz 5 lirayı.Kapanıs bugun 5 lıranın ustunden olacak.
    Katılıyorum..Bencede 5 üzeri kapatacak,asıl k.y ilgisi 5.50 den sonra gelecek...Bu spek bu havada,helede bedelsizi varken üzerinde bu kadar ufak kazançlara çakmaz ve bırakmaz bu kağıdı....Yalnız hedef 8...9...10...olacak rakamları konuşulmaya başlandığında bu kağıttan volatalamak gerekir...YTD...

Esas

Alıntı Originally Posted by farukk Yazıyı Oku
    neyse benim ilgimi çekmedi yükselseydi son dakkalarda gösterirlerdi ama göremedim bana riskli ama yinede izleyecem
    sabah 4.55 e geldiginde 5.05 e gidecegi gostergesi varmidi bu kagit bole bi kagit iste asagi dersin yukari gider yukari dersin asagi en ii si alip beklemek ama emin yada emin degilim yatrim tavsiyesi olarak algilamayin bu kagit senede bir yukselis trendine giriyor keske 4 lerden girsedim diyorum ama gecti artik bakalim hacim oldugu surece musteriler war demektir ve 5.00 den sonra satislar hacimsiz gerceklesti kimler satti bilemeyiz ama inanan her zaman kazanir borsada kaybedilen her zaman zamandir para kaybetmezsin unutmamak dilegiyle 2.seans hareketli olacagina inaniyorum 30 milyonlara ulassa keske hacmimiz

Sayfa 4/1025 İlkİlk ... 2345614541045041004 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •