Sayfa 41/141 İlkİlk ... 3139404142435191 ... SonSon
Arama sonucu : 1126 madde; 321 - 328 arası.

Konu: CELHA Çelik Halat ve Tel Sanayii A.Ş.

Duhul
    Nov 2005
    İkamet
    Köyceğiz/Muğla
    Gönderi
    1,672

Esas Faaliyet Raporu

2. Esas

faaliyet raporundaki FAALİYET ZARARI KISMI neyi kapsıyor? a.q şirketi sektörde 1.sırada olmasına rağmen neden kar açıklamıyor... şikayet edeceğim spk ya.

3. Esas

2 yıldır bekliyorum seni yeter artık... 4 94 den satmadık... sanırım aşık oldum Çelha ya

Esas

gerçektende yeter artık başabaşa geldiğim anda vericem........ sayın spek..............

5. Esas

Alıntı Originally Posted by janjan Yazıyı Oku
    gerçektende yeter artık başabaşa geldiğim anda vericem........ sayın spek..............
    maliyetin nedir arkadaş?

Esas

celha.jpg

Şimdi destek noktasına yaklaşıyor gibi...
    Benim teknik analizime göre...

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

Esas

ne desteğiki???? bütün doğan kağıtları gibi kişiliksiz dipsiz bir kağıt...at sahibine göre kişner derler...sahibine bakın yeter bence..sonrada çıkıp ağlıyorlar birde utanmadan..yok vergi cezası yok hükümet diye hiç utanmadan..yıllarca bu milletin kanını emdi bu kişiliksizler...izin vermemek gerek bence...aydın doğan ve bunun gibi insanların hissesini değil yolundan bile geçmemek gerek...geçenlerin hali ortada..bakın dohol e dyhole ditaşa buna..gazetelerine..sattığı gazetesine..kim 1 lira kazanabilmişmi..çok daha ağır konuşurdum ama neyse..Allahımdan bulsunlar..tüm beddualarım bu kagıdı bu hale getirenlere..

albe360 Guest

Esas

bugün güzel hareketleri vardı.yarın dewamı gelir inşallah
    ytd
    ytd
    ytd

Sayfa 41/141 İlkİlk ... 3139404142435191 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz