Sayfa 42/591 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon
Arama sonucu : 4723 madde; 329 - 336 arası.

Konu: AFMAS - Uluslararası Film Prodüksiyon A.Ş.

Duhul
    Dec 2011
    İkamet
    ÇANAKKALE
    Gönderi
    116

Esas

AFM film hissesini Esas holding aldıktan sonra takip ediyorum. Borsa düşüyor düşmüyor, çıkıyor Afm çıkmıyor. Bunlar önceden olan hissedeki tipik hareketler. Çağrı fiyatının neden bu kadara uzatıldığını anlamış değilim. SPK onayı verdikten sonra. Çağrı süresi bitecek ve cümbüş başlayacak.Devir fiyatı dolar bazında 13.00 lira olduğu, son bir yıllık en yüksek 19.00, en düşük 9.10 civarı olduğu için çift haneleri görmek rahat olacak gibi gözüküyor. Zamana ihtiyacımız var. Örnek ucak, gentra gibi. Bol şanşlar.

Duhul
    Oct 2010
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,334

Esas

yorumsuzdur..
    hayırlı olsun inşallah..
    saygılar sevgiler...

Esas

Bu yorumsuz grafik şimdi iyi mi kötü mü?
    Ben pek anlamam teknikten; ki Afmaş'ta takasları çözmek zor, teknik analiz için ise yeterince hacimli bir hisse olmayabilir, ancak haber akışı veya şirketin izleyeceği yol; bizim de yolumuzu çizecek gibi görünüyor...

Esas

teknik gerçekten olumlu..bugün için ancak 13,40 ve üzeri kapanış yapmamız halinde teknik daha keskinleşecek..

Duhul
    Feb 2006
    İkamet
    LTBA
    Gönderi
    1,150

Esas

Teknik güzelde gel gelelim Şevket'in kafasıda güzel Şaka bir yanada bilanço ve çağrı haberi ciddi hareketlere gebe..

Ortaklara selamlar..

Alıntı Originally Posted by PATRIOT Yazıyı Oku
    Bu yorumsuz grafik şimdi iyi mi kötü mü?
    Ben pek anlamam teknikten; ki Afmaş'ta takasları çözmek zor, teknik analiz için ise yeterince hacimli bir hisse olmayabilir, ancak haber akışı veya şirketin izleyeceği yol; bizim de yolumuzu çizecek gibi görünüyor...

6. Esas

2. çağrı için ne kadar var arkadaşlar?

Duhul
    Aug 2009
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    1,889

Esas

Alıntı Originally Posted by NeCo1907 Yazıyı Oku
    Teknik güzelde gel gelelim Şevket'in kafasıda güzel Şaka bir yanada bilanço ve çağrı haberi ciddi hareketlere gebe..

Ortaklara selamlar..
    30Nisanda yönetim kurulunda onaylanan şeyi 10 mayıs oldu hala yayınlayamadılar... 18 Mayıs gece 11'e kadar yolu var bekleyin diyorlar

Duhul
    Feb 2006
    İkamet
    LTBA
    Gönderi
    1,150

Esas

Alıntı Originally Posted by meks Yazıyı Oku
    30Nisanda yönetim kurulunda onaylanan şeyi 10 mayıs oldu hala yayınlayamadılar... 18 Mayıs gece 11'e kadar yolu var bekleyin diyorlar
    Sayın meks ben artık bizim Şevket'in patronlarla beraber çalıştığına kesin kanaat getirdim.

Sayfa 42/591 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •