Sayfa 43/143 İlkİlk ... 3341424344455393 ... SonSon
Arama sonucu : 1141 madde; 337 - 344 arası.

Konu: FENIS - Feniş Alüminyum Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Esas

Hayırlı cumalar...

2. Esas

güzel hafta sonları, feniş yatırımcısı forumu kendi haline bırakmış, ya herkes satmış kaçmış, yada herkes pusuda bekliyor.

3. Esas

Alıntı Originally Posted by ay_yıldız_80 Yazıyı Oku
    güzel hafta sonları, feniş yatırımcısı forumu kendi haline bırakmış, ya herkes satmış kaçmış, yada herkes pusuda bekliyor.
    Sizede guzel hafta sonlari hocam. bekliyoruz birsey oldugu yok mapus gibi gun sayiyoruz iste

Esas

Herkes pusuda bekliyor. Çünkü çoğunun parası zaten pul bulmuş durumda.

5. Esas

Alıntı Originally Posted by mgercek Yazıyı Oku
    Herkes pusuda bekliyor. Çünkü çoğunun parası zaten pul bulmuş durumda.
    Aynen hocam, zaten dibin dibinde, artık borsa düşerken de 0.27 altına vermiyor. daha aşagısı tahta yapıcı için intihar olur bence.

Spk süre verdi, en fazla 1 yıl içerisin de faliyete geçeceksin diyor,

Adamlar kendileri mevcut fabrika arazisi satışı yada degerlendirilmesi için vefa hakkı kullandı, yani bu ne demek oluyor,

Fabrikayı yeni bir yere bir yıl içerisinde taşıyıp faal hale getirmek zorunda, yeniden üretim yapılacak olması bile hisseyi şuan ki seviyesinden çok daha yukarıya taşımaya yetecektir, birde gözaltından çıkarsa bal kaymak olur,

Devamın da mevcut 80 milyon degerinde ki fabrika arazisi üzerinde yapılacak proje yada satış hisseye pozitif yansıyacaktır.

Hisse fiyatını Bu seviyelerde hala neden bu spek tutar anlamış degilim 1 yıl borsa için orta vadede beklemektir, ancak haberlerin düşmesi ve projelerin açıklanması 1 yıl sürmeyecektir, her an haberler ardı ardına gelebilir, en kötü bir kaç ay daha bekletir ama eninde sonunda adımlar resmiyete dökülüp açıklanmak zorunda, 3. ayda öngörüşmeler başlandı demişlerdi, bu öngöüşmeler hala sonuçlanmadımı ? tekkeyi bekleyip çorbayı içecegiz inşallah...

Duhul
    Jun 2011
    İkamet
    düsseldorf
    Gönderi
    4,765

Esas

meslegim geregi 5 günlügüne fransa"ya gitmek zorunda kalmistim..bu arada forumlari okuma firsatim olmamisti..bugün okumak nasip oldu..bu forumda biri benim hakkimda asilizsiz ve gercek disi suclama yapmis...

bu türde yazilari ciddiye almam vede kisisel bir tartismayada girmem..

ben bu forumlarda dostluklar ve arkadasliklar kurdum..degerli arkadaslari tanima firsatim oldu..

neyse diyorum..konuyuda kapatiyorum..

Duhul
    Jun 2011
    İkamet
    düsseldorf
    Gönderi
    4,765

Esas

Aynen hocam, zaten dibin dibinde, artık borsa düşerken de 0.27 altına vermiyor. daha aşagısı tahta yapıcı için intihar olur bence.

Spk süre verdi, en fazla 1 yıl içerisin de faliyete geçeceksin diyor,

Adamlar kendileri mevcut fabrika arazisi satışı yada degerlendirilmesi için vefa hakkı kullandı, yani bu ne demek oluyor,

Fabrikayı yeni bir yere bir yıl içerisinde taşıyıp faal hale getirmek zorunda, yeniden üretim yapılacak olması bile hisseyi şuan ki seviyesinden çok daha yukarıya taşımaya yetecektir, birde gözaltından çıkarsa bal kaymak olur,

Devamın da mevcut 80 milyon degerinde ki fabrika arazisi üzerinde yapılacak proje yada satış hisseye pozitif yansıyacaktır.

Hisse fiyatını Bu seviyelerde hala neden bu spek tutar anlamış degilim 1 yıl borsa için orta vadede beklemektir, ancak haberlerin düşmesi ve projelerin açıklanması 1 yıl sürmeyecektir, her an haberler ardı ardına gelebilir, en kötü bir kaç ay daha bekletir ama eninde sonunda adımlar resmiyete dökülüp açıklanmak zorunda, 3. ayda öngörüşmeler başlandı demişlerdi, bu öngöüşmeler hala sonuçlanmadımı ? tekkeyi bekleyip çorbayı içecegiz inşallah...

ay_yildiz_80 kardesim;

bu yazindaki görüsler hepimizin temennisi ve dilegi tabiki..zaten fenis alüminyum hisseside yaklasik 2014 yilinin ocak ayindan beri yatay bir konumda,belli bir fiyat araliginda gidip geliyor..nerdeyse 2 yil oldu..

fenis yatirimcisi olarak hepimizin beklentisi en kisa zamanda tekrar üretime dönülmesi..aylardirda bu beklenti ile bekliyoruz...bazi yatirimci arkadaslar ulusal pazarda iken sirkete ortak oldular..büyük bir zararla beklemektedirler..benim gibi bazi yatirimcilarda gözaltina alindiktan sonra sirkete ortak oldular...ama tüm ortaklarin beklentisi ayni...

borsada kesin söyle olacak demek yanlis olur..sirket patronunun , ne yapmak istedigide cok önemlidir...sirketin gelecegi sedat aganin elinde...

her zaman temkinli olmakta fayda vardir..borsanin 45,000 puana dogru yola aldigi bu dönemde...risk faktörüde tüm sirketler icin dahada yükseliyor..

Esas

Vay feniş vay. Kılpayı kurtulmuştum. 1.60 larda tam almayı düşünürken. Biraz hızlı davransam yanacakmışım. Epeydir gözaltında. Cazip geliyor ama yine de tırsıyor insan.

Sayfa 43/143 İlkİlk ... 3341424344455393 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •