Sayfa 439/589 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539 ... SonSon
Arama sonucu : 4706 madde; 3,505 - 3,512 arası.

Konu: GENYH Gen Yatırım Holding A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    sen mi alıyon yoksa hisseleri borsadan goldengate bey
    meteak benim genyh ile olan aşkım bitti.
    artık alsat fırsatı olursa alıp satarım değilse elimde sıfıra yakın hissem var onuda arada ne olup bitiyor diye bakmak için bıraktım sonuçta 4.500 tl zararla kol kestim başka hisselerden zararımı çıkardım sayılır.
    beni burada tutan defter değeri idi şimdi eksi defter değeri ile bu hisse yükselse ne kadar yükselir bilemem ama zengin etmeyeceği kesin.
    ben bu hisseyi altın vuruş yapmak için bekliyordum ama malesef sol kroşeyi yedik.

Esas

bu hissede bir gerçek varki kyde değil %90 by nın elinde müjdatın kuyusunu kazanlara müjdat fena kazık attı.
    müjdat aslında ava giderken avlanmış görünüyor.
    sonuç olarak kırcı jeneratör bolca karbon kağıdı kullanmak üzere müjdatı çevikleri ve spekülatörleri arada kyleri de birlikte tek seferde öpmüş görünüyor.

Esas

Goldengate,
    Müjdat Uslu ava giderken avlandı mı yoksa herkese kazık mı attı? Biraz daha açıklayıcı yazabilir misin?

4. Esas

Goldengate bu işin sonu ne olur sence ? Tahta kapanma olasılığı varmı ? Özsermaye eksi 230 trilyon yarın öbürgün spk ne yapar 🤔

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

5. Esas

Ya ben 45 krş tan hemen hemen %50 zararla sattım 38 39 krş larda gene aldım bu hisseye bulaştım artık tahtayı kapatırsa da Bi bardak su içmeyi hakettim 😬 🤕

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

6. Esas

Mesut kemal ulu hakkinda biraz arastirma yaptim bu adam mali musavir ama tam bir kumarbaz ve cok kurnaz, paraya deger vermiyor birinci ihtimal hırs yapmis olabilir ikinci ihtimal ise genyh in hisselerini baskasi adinada topluyor olabilir belkide mujdat uslu adina da olabilir cunku genclik ve cocuklugu ankarada gecmis aralarinda mutlaka bir arkadaslik vardir kemal beyin sayesinde bizde sansimizi arttiririz mustafa burak kumsari arkadasimizda (genpower jenerator bolge satis sorumlusu ) genpower jeneratorleride magazasinda dizmis durumda insallah hersey yoluna girer yinede herseyin hayirlisi aslinda enerji sektoru her daim ihtiyac gerektiren bir sektordur bu biraz zamanimizi alacak hala 39 al ve 41 sat gibi sinyaller var umarim hersey duzelir

7. Esas

Ve bir sey daha normalde bende elektrik elektronik meslek yuksek okulu mezunuyum ve genpower jeneratorlerin aksa jeneratorden hic bir farki yoktur altarnatorlerin bobin sarimi, transfer panosu ve sebeke guc devre kesicileri bire bir ayni malzemeler hepside ya schneider veya siemens salt malzemelerini kullaniyor ikincisi genpower trifaze 100 kva uzerindeki mekanik motor gucunude http://www.allgen.ru/engine/inter/ interi veya volvo pentayi kullaniyor fiyatlar zaten alacaginiz jeneratorde motor secenekleri ile kendini belli eder 2500 kva da ise Perkins marka bu da cok kaliteli motor aksada bazen kendi mali aksayi, uygun fiyatlarda satmaya calisiyor zaten en agir hizmetlerde cummins ve mutsibishi marka motor en iyi motordur aksa bu marka motorlari 2750 kva larda kullaniyor bazi jeneratorler çinden getirdigi adi sani duyulmamis motoru iteliyor 1 ay sonra ya piston ya silindir anlarsiniz aksanin sadece avantaji onan aksa marin tipi genpowerin kendini duzeltip marin tip urettigi an zaten rekabetin basladigi andir ve ozellikle son zamanlarda aksanin reklamlari cogaldigi bilin ki rekabet basliyacak ben her zaman patrondan yanayim kaliteyi ureten adamdan korkma

8. Esas

Ben 6 liradan beri bu hissedeyim. O zamandan kalan hiç kimse yok. Sanırım 2015 yaz aylarından meteak gibi birkaç kişi var. Meteak da bir ara sattı şimdi geri geldi sanırım. Ky nın elinde bu senetten 500 bin lot bile olduğunu sanmıyorum. Sanırım 4.9 luk dilimler halinde toplu. Toplayan hakkında Müjdat bey yada Çevik gurubu şeklinde spekülasyonlar var. Mesut Kemal Ulu beyin birisi adına topladığını sanmıyorum. Senedi toplayanlar kendini açık edip, senedi nominala getirince kar ederim, yada hisse devri konusunda pazarlık ederim düşüncesinde olduğunu tahmin ediyorum. Bilançoya gelince, eski bilançolar ne kadar doğru ise, yeni bilançolar da o kadar doğru. Son bilanço dip notlarında görüyoruz ki, şimdiye kadar ilişkisiz taraflara borç yada alacak sandığımız tüm kalemler ilişkili taraflara imiş. Kimi şirketler Müjdat, kimileri de Murat USLU'larınmış. Yani ele güne borç yok. Alacak yok. Şimdi Kırcı davasından ötürü üzerinde senet bulundurmayan Müjdat bey, dip notlardan tüm malvarlığı ortaya dökülmüşken, burada sadece senet bulundurmamış olması çok saflık. Hem de çok. Yakında burada da boy gösterecektir. Mesela virmanlar ve toptan satışlar pazarı haberleri ile bir anda %65 senedim var diyebilir. Aynı şekilde %15 hissem var diyebilir Çevik gurubu. Ee Kemal Uluda da %5.5 var. Hesaplayın siz. Bunların hepsi tahmin tabi. Çünkü tüm forumlara baktım. Oralardaki insanlara ulaştım. Onların tanıdığı senet sahiplerine ulaştım. Sonuç? Emin olun ky da %10 hisse yok.. Var diyenden yorum bekliyorum.

Sayfa 439/589 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •