Sayfa 44/44 İlkİlk ... 34424344
Arama sonucu : 348 madde; 345 - 348 arası.

Konu: bir gunlukten benden

Duhul
    Dec 2004
    İkamet
    artık burada....
    Gönderi
    19,773

Esas

- Kuralları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.
    - Forum hakkında Sıkça Sorulan Sorularınıza (SSS) cevapları burada bulabilirsiniz.
    - Forumumuzda siyasi ve dini yazılar kabul edilmiyor.
    - Bunları yapmayın

Duhul
    Dec 2009
    İkamet
    Orman+Köy
    Gönderi
    6,525
    Blog Yazıları
    20

Esas

Alıntı Originally Posted by KARADENIZ Yazıyı Oku
    Burada coklukla gorulebilecek bir durum.. Anayolun ortasinda park etmis ve konusan iki sofor.. isin daha guzel yani ise, su an yok ama oldugunda da fark etmiyor, arkadaki arabalarinda durup bunlarin konusmalarinin bitmesini beklemeleri.. kimse korna calip yada yanlarindan gecip "Rahatsiz" etmiyor...Avrupalilar vsselam...

Daha dün akşam TEM de... Havaalanı - Mahmutbey istikametinde Holliday otelin önündeki sapakta yaşadık benzer bir durumu.
    Amcamın birinin canı muz çekmiş... Yolda ki muz satıcılarından muz alıyordı. Zaten Trafik kuyruğundan bezmişiz... Arkasında da 3 araç adamın
    pazarlığın bitmesini bekliyor... Uzunnnnn uzunnnnn korna çalarak geçtik yanından... Artık aldığı o muzu nasıl yer bilmiyorum

Duhul
    Aug 2009
    İkamet
    Türkmenistan
    Gönderi
    62

Esas

arnavutlugun bu kadar guzel oldugunu bilmezdim, paylasiminiz sayesinde ogrendim
    benim bulundugum ulkede genelde toz kum hakim siz sanslisiniz bu anlamda

Duhul
    Jan 2011
    İkamet
    Yeşil Bursa
    Gönderi
    1,818

Esas

Alıntı Originally Posted by KARADENIZ Yazıyı Oku
    Kombitatin Elbasan' a yani hammadde kaynaklarindan uzakta ulkenin ortasina yapilmasindaki temel neden Karabuk de Celik fabrikasi kurmamizla ayni mantik..

Yani sanayinin olasi bir saldiridan uzak, korunakli bri yerde olmasi ki Elbasan bu anlamda dogal korumaya sahip. Daglarin ortasinda ovaya kurulu bir sekil ve sanayi.

Ama yillarca da bunun handikabini yasamis bri sekil. Canak icinde bir yerleske ve agir sanayi, Bu yuzden uzun yillarca Avrupa da hava kirliliginde ilk sirada yer almis.

yurdumun ovalarına benziyor çok güzel görüntüler çekmişsiniz emeğinize sağlık...

Sayfa 44/44 İlkİlk ... 34424344

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •