Sayfa 447/1154 İlkİlk ... 347397437445446447448449457497547947 ... SonSon
Arama sonucu : 9231 madde; 3,569 - 3,576 arası.

Konu: İDEAL veri terminalinde /Sistem/İndikatör/Robot

Duhul
    Feb 2009
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    1,087

Esas

Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    2-3 gün önce 2sn de işlem(sat) yapmıştı. bugün de al verdi. hani o saatler de elektrik kesintileri vardı, başka bir arkadaş sorun yaşadı mı diye öğrenmek istedim, yok sanırım.
    Ankaradayım ben. Bugun nasil bir gun oldu anlamadim. 11 de İşyerinde elektrik gitti. Müdür herkes eve gidebilir dedi. Eve geldim. Evdede elektrik yok. Cep telefonumda sarj %3 kalmış. Aracı kurumu aradım pozları flatledim. Aslında yurtdışı VPS en mantıklısı...

Duhul
    Feb 2004
    Gönderi
    3,801
    Blog Yazıları
    6

Esas

Alıntı Originally Posted by Lyrklaunavan Yazıyı Oku
    Ankaradayım ben. Bugun nasil bir gun oldu anlamadim. 11 de İşyerinde elektrik gitti. Müdür herkes eve gidebilir dedi. Eve geldim. Evdede elektrik yok. Cep telefonumda sarj %3 kalmış. Aracı kurumu aradım pozları flatledim. Aslında yurtdışı VPS en mantıklısı...
    benim ki zaten yurt dışı. lakin telekom hatlarında da sorun olduğu konuşuluyor. normal birgün olsaydı, hatayı kendimde arardım, şimdi neden olduğuna karar veremiyorum.

Esas

Robotta ve ya sistemde sadece 500 bar hesapla olayı nasıl oluyor sn.Lyrklaunavan ? for döngüsündeki i < Sistem.BarSayisi ni 500 falan mı yapıyorsunuz ?

Duhul
    Feb 2009
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    1,087

Esas

Alıntı Originally Posted by Baroma Yazıyı Oku
    Robotta ve ya sistemde sadece 500 bar hesapla olayı nasıl oluyor sn.Lyrklaunavan ? for döngüsündeki i < Sistem.BarSayisi ni 500 falan mı yapıyorsunuz ?
    Kod:
    var baslangic=V.Count-500;

for (int i = baslangic ; i < V.Count - 1; i++)
    {
    if (( (A1[i] > A2[i] ) ) && SonYon != "A" ) // alış
    {
    SonYon = "A";
    if (i == V.Count - 2) SartAl = true;
    } 
    if (((A1[i] < A2[i] )) && SonYon != "S") // satış
    {
    SonYon = "S";
    if (i == V.Count - 2) SartSat = true;
    }
    }
    ideal formullerinde 155 nolu postta sayin Tiberius un robot kodu var.
    Onu yukardaki sekilde degistirirseniz son 500 bari hesaba katar sadece... Ayni mantigi sistem icinde uygulayabilirsiniz.

Aslinda bu konuda benim bazi anlamadigim noktalar var. Bilenler cevaplarsa memnun olurum..

Son düzenleme : Lyrklaunavan; 31-03-2015 saat: 22:37.

Duhul
    Aug 2011
    İkamet
    Mudanya
    Gönderi
    7,513

Esas

Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    benim ki zaten yurt dışı. lakin telekom hatlarında da sorun olduğu konuşuluyor. normal birgün olsaydı, hatayı kendimde arardım, şimdi neden olduğuna karar veremiyorum.
    11 civarı emir gönderdi benim robot ilk defa 13.saniye de gönderdi emri ama bunun nedeni o barın ilk emrinin 12.saniyede gitmesi oldu. Gün içi başka emir gelmedi yani sorunsuz bir gündü benim için.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız!
    Not: Forumumuzda dini, siyasi ve futbol taraftarlığı içeren yazılar kabul edilmiyor!

Esas

Alıntı Originally Posted by thebaboli Yazıyı Oku
    11 civarı emir gönderdi benim robot ilk defa 13.saniye de gönderdi emri ama bunun nedeni o barın ilk emrinin 12.saniyede gitmesi oldu. Gün içi başka emir gelmedi yani sorunsuz bir gündü benim için.

bende de sorun olmadı

Duhul
    Dec 2007
    İkamet
    Eskişehir
    Gönderi
    10,339

Esas

Aslinda bu konuda benim bazi anlamadigim noktalar var. Bilenler cevaplarsa memnun olurum..

robotun en başına
    var time = DateTime.Now;

en sonuna

Sistem.Debug("Sys Kontrol Süresi: " + (DateTime.Now - time).Milliseconds + " ms..\n");

yazarak deneyiniz.
    sys debug bölümünden izleyiniz

veya
    Sistem.Mesaj("Sys Kontrol Süresi: " + (DateTime.Now - time).Milliseconds + " ms..\n");
    ekrandan izlenebilir.

8. Esas

WPS SERVERİM YURT İÇİ WPS DE BİR SIKINTI OLMADI NE BAGLANTI KOPTU NEDE İNTERNET KOPTU BUGUN ZATEN SİSTEMLERİM EMİR ÜRETMEDİ.

6 dakika bir sorun olduguna işaret ediyor araştırılmalı.
    şu an evdeki netim aşırı yavas youtube dahil bütün videolar 3 saniye sonra takılıyor en düşük çözünürlükte bile.

belkide böyle bir sıkıntı oldu.

Sayfa 447/1154 İlkİlk ... 347397437445446447448449457497547947 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •