Sayfa 454/514 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504 ... SonSon
Arama sonucu : 4112 madde; 3,625 - 3,632 arası.

Konu: ONLINE Aracı Kurumunuz Hangisi ?

Duhul
    Sep 2010
    İkamet
    İstanbul,Üsküdar
    Gönderi
    1,934

Esas

Alıntı Originally Posted by LUCKY INVESTOR Yazıyı Oku
    evet daha önce de yanılmıyorsam en az iki kez yazmıştınız da ; İstanbul Bağdat Caddesinde aracı kurumda çalışıyorum demiştiniz. Meksa yatırım dememiştiniz.... Erenköyde misiniz şaşkında mı
    Daha önce isim yazmamıştım reklam yapıyor vs. demesinler diye bu sefer niye yazmışım bilmiyorum Şaşkınbakkal şb'de çalışıyorum

2. Esas

Alıntı Originally Posted by negro Yazıyı Oku
    Burada daha önce yazmıştım meksa yatırım da çalışıyorum ist 'da isteyene yardımcı olurum hesap açma ve komisyon oranında
    evet daha önce de yanılmıyorsam en az iki kez yazmıştınız da ; İstanbul Bağdat Caddesinde aracı kurumda çalışıyorum demiştiniz. Meksa yatırım dememiştiniz.... Erenköyde misiniz şaşkında mı
     Alıntı Originally Posted by negro Yazıyı Oku
    Daha önce isim yazmamıştım reklam yapıyor vs. demesinler diye bu sefer niye yazmışım bilmiyorum Şaşkınbakkal şb'de çalışıyorum
    Figen Hanım hep orada mı ? bazı günler mi geliyor ?

Duhul
    Sep 2010
    İkamet
    İstanbul,Üsküdar
    Gönderi
    1,934

Esas

Figen Hanım hep orada mı ? bazı günler mi geliyor ?
    Figen hanım ? Burada Figen Hanım diye biri yok. Benim çalıştığım yer Meksa 'nın şaşkınbakkal şubesi. Figen Özavcı'dan bahsediyorsanız kendisi genel müdürlükte buraya hiç gelmez

Duhul
    Jul 2009
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    339

Esas

Alıntı Originally Posted by kırmızı Yazıyı Oku
    Trademaster daha iyi program kullanmadım ve görmedim
    İş yatırımda hesap açma limiti hakkında bilgisi olan varmı ?

Esas

Alıntı Originally Posted by Finance Yazıyı Oku
    İş yatırımda hesap açma limiti hakkında bilgisi olan varmı ?
    Zannediyorum şubeden şubeye değişebiliyor. Antalya şubesi geçen sene min. 250.000 TL diyiyordu.

Duhul
    Aug 2011
    İkamet
    Mudanya
    Gönderi
    7,513

Esas

Alıntı Originally Posted by syılmaz Yazıyı Oku
    Zannediyorum şubeden şubeye değişebiliyor. Antalya şubesi geçen sene min. 250.000 TL diyiyordu.
    İş yatırım Viop için 5000 liraya hesap açan tanıdıklarım var. Ama bence Viopta özellikle otomatik işlem için kötü sayılabilecek bir kurum.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız!
    Not: Forumumuzda dini, siyasi ve futbol taraftarlığı içeren yazılar kabul edilmiyor!

Esas

Bu ülkede hisse senedi aracı kurumunda çok büyük sorun var. Bir kere çok iyi bir yazılımı olan firma yok. Mesela amerikadaki sistemler çok acaip. Pratik ve trader a yönelik bir platform doğru dürüst yok. veri tarafında zaten iki tane firma matriks ve foreks denen çapsız firmalar var. Eğer bizim bankalardan biri düşük komisyon oranı ve çok iyi bir yazılım ile iddalı bir giriş yaparsa güzel portföy yaratır. trader için komisyon çok önemlidir. binde 1-2 komisyon yüksek bir komisyon oranıdır. tek kademede 100-200 binlik emir verirsen al sat dünya kadar para tutar. onun için piyasamız daha tareder için olgunlaşmadı. daha gidilecek çok yol yapılacak çok iş var.

8. Esas

Alıntı Originally Posted by cebi Yazıyı Oku
    Bu ülkede hisse senedi aracı kurumunda çok büyük sorun var. Bir kere çok iyi bir yazılımı olan firma yok. Mesela amerikadaki sistemler çok acaip. Pratik ve trader a yönelik bir platform doğru dürüst yok. veri tarafında zaten iki tane firma matriks ve foreks denen çapsız firmalar var. Eğer bizim bankalardan biri düşük komisyon oranı ve çok iyi bir yazılım ile iddalı bir giriş yaparsa güzel portföy yaratır. trader için komisyon çok önemlidir. binde 1-2 komisyon yüksek bir komisyon oranıdır. tek kademede 100-200 binlik emir verirsen al sat dünya kadar para tutar. onun için piyasamız daha tareder için olgunlaşmadı. daha gidilecek çok yol yapılacak çok iş var.
    1 ) Veri sağlayıcı olarak yerli firmalardan Matriks Foreks ve Directfn var . 2 ) Bu firmalar çapsız değildir. Uslubunuza dikkat edin biraz 3 ) Çok iyi yazılımdan kastiniz nedir ? Piyasa verisi aktarımı mı yoksa aracı kurumdaki hesabımızın işlemesi mi ? Matriks Directfn ve Foreks backoffice yazılım firmaları değildir. Sizin aracı kurumdaki hesabınıza bir etkileri yok. 4 ) yüksek işlem hacmine sahip aktif işlem yapan spekülatörler değil binde bir onbirde bir bile komisyon ödemez. Komisyon oranları yüzbinde ile ifade edilir.

Sayfa 454/514 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •