Sayfa 457/997 İlkİlk ... 357407447455456457458459467507557957 ... SonSon
Arama sonucu : 7973 madde; 3,649 - 3,656 arası.

Konu: FENER Fenerbahçe Futbol A.Ş.

Esas

Gunaydın arkadaslar...oncelıkle benım gıbı halen hıssede duruyorsanız uc ay daha beklemenız daha hayırlı olacaktır..
    .malesef yonetım yuzünden bu durumdayız ..sportıf basarımızda dogru duzgun yok...ulke zor durumda gızlı krız var ama kımse dıllendıremıyor...2017 daha zor gececek bu bellı bende en fazla marta kadar kalabılirım 5 yıldır sabır buraya kadar..ama yılbasından ıtıbaren ben umıtlıyım bu hısseden artık maclarıda satın almaya baslayacak bunda suphem yok yalnız azızın kulagı cekılmesı gerek...2018 de kesın gıdıcı ama kım bekler 2018 e kadar ....bu ocak subat ta ne olduysa olur sonra NAKITTE beklemek en mantıklısı...ytd

Sent from my GT-I8200Q using Android mobile app

2. Esas

Ali Koç hikayesi olmasa bu hissede 1 dk durursam namerdim.elimi kolumu bağlayan birgün bu kulübün başkanının Ali Koç olacağı ve hisseye çok pozitif yansıyacağı.

3. Esas

Baskı bakalım nereye kadar sürecek. Bizde hareketlerini izleriz.

4. Esas

Çok beklesek 2 yıl daha bekleriz şunun şurasında.

5. Esas

GS gel gel yaptı pili pitti.

Duhul
    Nov 2009
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,405

Esas

Alıntı Originally Posted by efeegecel Yazıyı Oku
    Ali Koç hikayesi olmasa bu hissede 1 dk durursam namerdim.elimi kolumu bağlayan birgün bu kulübün başkanının Ali Koç olacağı ve hisseye çok pozitif yansıyacağı.

Bende yegane bu yüzden bekliyorum.. Aziz'in normal ayrılmasından ziyade süpriz bir şekilde sağlık sorunları nedeniylede ayrılmayıda hesaba katarak...

Yargıtay kararının onanması Fener'de spekülatif bir yükseliş yaşatır ama Ali Koç'un Başkan olması fener hisselerinde kalıcı bir yükseliş yaşatır.. Buna kendimce eminim.

7. Esas

selam arkadaşlar. bende eskiden kalma basılı fenerbahçe hisse senedi var para edermi bu..bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.bol kazançlar.

Duhul
    Jul 2009
    İkamet
    aksaray
    Gönderi
    539

Esas

Alıntı Originally Posted by doktor1974 Yazıyı Oku
    selam arkadaşlar. bende eskiden kalma basılı fenerbahçe hisse senedi var para edermi bu..bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.bol kazançlar.
    Eder. Biste başvurup borsada işlem görebilir hale getirdikten sonra satabilirsin

Sayfa 457/997 İlkİlk ... 357407447455456457458459467507557957 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •