Sayfa 475/574 İlkİlk ... 375425465473474475476477485525 ... SonSon
Arama sonucu : 4592 madde; 3,793 - 3,800 arası.

Konu: BTCIM - Batıçim Batı Anadolu Çimento Sanayii A.Ş.

Esas

kağıdın nasıl eridiğini diğer dandik kağıtlarla kıyaslayarak da görebiliriz. şirketin tek sorunu yönetim. ve bu yönetim bir aile olduğu için istifa edecek veya kovulacak adam da yok.. ve 2007 yılında mısırlılara satmamış olmaları kendi varlıkalarını artırma açısından kaçmış büyük bir fırsat.. ve bundan sonra arz fazlası sorununu yaşayacağımız ilk krizde çok yakinen hissedecekler.. tabii ki kriz çıkmasın isterim ama çıkacak bir konut krizinin benim açımdan tek eğlenceli tarafı bu olacak...

Esas

Ey dumbuk 1323 lotla 623e kadar basabilirsin. Senin serefin haysiyeti bunu gerektirir

Esas

Alıntı Originally Posted by bayrak74 Yazıyı Oku
    Ey dumbuk 1323 lotla 623e kadar basabilirsin. Senin serefin haysiyeti bunu gerektirir
    Dumbuklerden ozur dilerim. Buradakini dumbukluk olarak tanimlamak hafif kalir.

4. Esas

Alıntı Originally Posted by bayrak74 Yazıyı Oku
    Dumbuklerden ozur dilerim. Buradakini dumbukluk olarak tanimlamak hafif kalir.
    Geçen gün roman vatandaşlarımızın arasında geçen bir kavgada bazı küfürlere kulak misafiri oldum gün yüzü görmemiş,küfür literatüründe bile olmadığını düşündüğüm ağza alınmayacak küfürlerdi,bunlar eğer bir şeyi hak ediyorsa bu küfürler olmalı,acaba diyorum bu arkadaşları bulup 100 er lot Batıçim hissesi alıp toplantıya getirsemde bu insanlar layık oldukları lafları işitselermi diye... Böyle giderse olacağıda bu,bizim gibi yatırımcıları hak etmiyor bunlar...

Duhul
    Apr 2005
    İkamet
    Aydın
    Gönderi
    1,311

Esas

Halk+Tacirler de bamya çıktı. Aynı tas aynı hamam devam...

Esas

Alıntı Originally Posted by eksipnos Yazıyı Oku
    Geçen gün roman vatandaşlarımızın arasında geçen bir kavgada bazı küfürlere kulak misafiri oldum gün yüzü görmemiş,küfür literatüründe bile olmadığını düşündüğüm ağza alınmayacak küfürlerdi,bunlar eğer bir şeyi hak ediyorsa bu küfürler olmalı,acaba diyorum bu arkadaşları bulup 100 er lot Batıçim hissesi alıp toplantıya getirsemde bu insanlar layık oldukları lafları işitselermi diye... Böyle giderse olacağıda bu,bizim gibi yatırımcıları hak etmiyor bunlar...
    100 tanesi hesap açsın birer iot virmanlayalım. gkdan birkac gun once telefon edip kuru pastayı biraz fazla alın deriz.

Esas

KAP: [BTCIM ] KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU Pay Alım Satım Bildirimi

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/565582
    Dosyalar:

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...58238660ec2ad0

Pay Alım Satım BildirimiYapılan açıklama düzeltme mi? Hayır
    İlgili Şirketler BTCIM

Açıklamalar Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: II, No: 15.1 Sayılı Tebliği kapsamında Belgin Egeli tarafından Kuruluşumuza gönderilen pay alım satım işlemlerine ilişkin açıklama ekte yer almaktadır.

Bildirimlerin MKK tarafından KAP'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin MKK tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez.

Esas

Sen kapanışta 6,55 e 10 K alış gönder.Ertesi gün açılışta tahta in cin top oynasın.Buradakiler yemez böyle acemilikleri.Yine aşağıya teslim eder çeker gidersiniz malı.Bu işi yapan da hiç sanmıyorum esas oğlan olsun.Bunu yapan olsa olsa yönetimin zihniyetinden kendisine görev çıkaran bundan nemalanacağını sanan birisi.ve de el.ne ay.ğına verdiler...

Gerekeni yapmayanlara kapı önü değil bu sefer içerisi azap gibi gelir.İçerisi kapı önüne de benzemez...

Açıklanan İş Bankası bilançosuna da çakallık peşinde olanların dikkatini çekerim.Hepiniz uyanıksınız ama rakamlar hiç öyle demiyor.

02.11.2016 6,31-6,30

Sayfa 475/574 İlkİlk ... 375425465473474475476477485525 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •