Anket Sonuçlarını Gör: serdao nun teknik analiz ile yol göstermesini faydalı buluyormusunuz?

Oylayan
449. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • EVET

425 94.65%
  • HAYIR

24 5.35%
Sayfa 496/497 İlkİlk ... 396446486494495496497 SonSon
Arama sonucu : 3974 madde; 3,961 - 3,968 arası.

Konu: Teknikle geleceği görmek........ Serdao

1. Esas

serdar hocam tekrar hoşgeldiniz aramıza hergün yazmasakta sizin yorumlarınızla yolumuzu bulmaya çalışyoruz.
    karşılıksız emekleriniz için teşekkürler...

Duhul
    Jun 2010
    İkamet
    eskişehir
    Gönderi
    181

Esas

Alıntı Originally Posted by zulkarneyn Yazıyı Oku
    aynen katılıyorum hocam
    üstad hoş geldin.Şu galatasaray için bir yorum istesek çünkü sen gidince olur olmaz kağıtlara daldık.Emeğine şimdiden teşekkür

Duhul
    Jan 2010
    İkamet
    Türkiye ruh ve sinir hastalıkları cumhuriyeti
    Gönderi
    1,490

Esas

http://www.spk.gov.tr/apps/haftalikb...=null&ext=.pdf
    netaş ın beklenen onayı geldı hayırlı olsun

4. Esas

Alıntı Originally Posted by onur501 Yazıyı Oku
    http://www.spk.gov.tr/apps/haftalikb...=null&ext=.pdf
    netaş ın beklenen onayı geldı hayırlı olsun
    serdar hocam onay gelmiş bundan sonraki süreç(prosodür) hakkında bizi aydınlatmanı bekliyoruz..
    saygılar..

5. Esas

Bu topige bakmadan geçemiyorum, acaba serdaro birşeyler karalarımı diye. Yazmadığınızı görünce hersey normal olduğunu anlıyorum, huzur veriyor yazmaktan bunaldiginizi ve bunaltildiginizi biliyorum herkez iyi haberler bekliyor iyi haberleri sizden duymak ve *uygulamak için can atanlara anlık ters giden durumları izah etmek zorunda kalmak çok zor. Siz bu durumun tersini sizden, sizin ben demiştim demeniz ve daha az yorulmanız için bir fikrim var. Sadece kötüye gidiş habercisi olursanız sanırım 4?? Kisi de sizde rahat edeceksiniz. Bilgilerinizi esirgemeyiniz. Saygılar...

6. Esas

Alıntı Originally Posted by srk07 Yazıyı Oku
    Teknikle sadece trade edilir. Trade etmek istiyorsanız teknigi takip edin...yok kagıda inanıyorsanız ne teknik bakın ne de izleyin çünkü teknik bakınca dirençleri görseniz yine satmayacaksınız çünkü beklentiniz büyük...bu sefer kagıdın düşüşünü görünce sinirleriniz bozulacak zararına satacaksınız...sonuçta kaybedeb ky olacak o yüzden beklentisi olan izlemesin yazmasın okumasın kimse kimseyi yanıltmasın....
    ytd...
    1-2 trade yapsak fena olmaz,

Esas

serdao hocam nerelerdesin. netaş ile ilgili yorum alabilirmiyiz. yoksa yine yasaklandınızmı?

8. Esas

Kap kayıtlı onayı haberi düştü. Hayırlı olsun.))

Sayfa 496/497 İlkİlk ... 396446486494495496497 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •