Sayfa 499/586 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549 ... SonSon
Arama sonucu : 4681 madde; 3,985 - 3,992 arası.

Konu: AKFEN - Akfen Holding A.Ş.

Duhul
    Feb 2011
    İkamet
    Customs...
    Gönderi
    606

Esas

Bak arkadaşım çok bilmiş arkadaşım benimle artık muhatap olma eski sayfaları karıştır maliyetim nedir ne değildir kaçtan toplayıp kaçtan vedalaştım hepsi yazılıdır kimseye yalan söyleyecek durumda değilim kişi kendini nasıl bilirse karşındakinide öyle zannedermiş bana laf atmayı bırak akfnden 1 kuruş zararım varsa boğazımdan lokma geçmesin oldumu şimdi inandınmı mutlu oldunmu ben böyle yemin edince insanı günaha sokuyorsun neden yalan söyliyeyimki ALLAH da söyletmesin sana cevap yazmaktan bıktım artık lütfen kapat bu konuyu sus artık işine bak ! bende öyle..

Duhul
    Feb 2011
    İkamet
    Customs...
    Gönderi
    606

Esas

Alıntı Originally Posted by flameng Yazıyı Oku
    O günlerde gelecek inşallah sayın Bosatsu
    28.02.2013 1807 numaralı gönderi bak bakalım tarihine nisan ayımı alım yapılmış gözünü iyi aç! 2 ayda yorumum var yeter artık bıktım sana kapak yapmaktan..

Esas

28.02.2013 1807 numaralı gönderi bak bakalım tarihine nisan ayımı alım yapılmış gözünü iyi aç! 2 ayda yorumum var yeter artık bıktım sana kapak yapmaktan..
    bak yazmayım diyorum diretiyorsun...o tarihte hisse 10.20 altında hiç işlem görmedi..10.20 üzerine %12 eklersen de akfen işlem yapmadı.neyse ..ben çok zarardayım..benlede sen muhatap olma..

kimin ne olduğu belli oldu zaten..ben bişey bilmiyorum..senden bişeyler öğrenmeye çalışıyorum...ama o geçmişte alyacı konuşanların 1 kesz halini görmek isterim..

bu arada yaşanmış bir anı: yer çeşme bir türk 1.83 boy ela gözlü 78 kilo..ve bir rus güzel kız..10 gün çok güzel tatil yaptılar..çok bereketli bir yıl oldu ülkemiz için...bunda emeği olanların katkıda bulunanlara teşekür etmeyi kendime bir görev biliyorum....

Esas

tamam akfene dönelim...burdan alım yapmalımıyım...teknik grafik derinlik ne diyor...sen ortalama düşürüyormusun?
    beni engin tecrüben bilginle bilgilendirebilirmisin..
    gerçekten birşey bilmiyorum....

Esas

sayın flemengo ..siz aldığınızda dip birkez 5.10 elimde hisse yok dediğinizde zirve 5.45 dipten alıp sattınız ve bu karı elde ettiniz.....senin karın sana ....işlemin sana yalnız..masal dünyasında ve hayal eleminde değiliz...

Duhul
    Feb 2011
    İkamet
    Customs...
    Gönderi
    606

Esas

Eğer ben yalan konuşuyorsam ALAH ın gazabı benim ama sen alaycı ve gerçekten beni yalancı sanıyorsan senin üzerine olsun.

Esas

Eğer ben yalan konuşuyorsam ALAH ın gazabı benim ama sen alaycı ve gerçekten beni yalancı sanıyorsan senin üzerine olsun.

keşke bu konuşmaların hayal kurduğun arkadaşların o alaycı konuşmaları,çok bilmişlik tavırlar sergilerkende 1-2 kelam etseydiniz...30 mayısa 2 gün kaldı...pacu yağlayanlar.3 lira olacakmış şaşırmış peh peh..boşverin tiiye almayın.timess satın alınan programalrlar.7 analist görüşü,,yatırım ortaklıların endeks üstü getiri,,yok ben yatırım bilmiyormuşum,,akfenle düşmanlığım varmış,30 mayıs tesadüf,3.50 hisse tesadüf,

bir kezde siz bi tesadüfte bulununda bizde size şapka çıkartalım...

doğru tektir değişmezzzzz

Esas

günde 100 bin 150 bin lot sahibi toplayan başka şirket yoktur sanırım enderdir ve hala bulunduğumuz hale bakın yazıktır günahtır düşerken 5 er 10 çıkarken avare avare çık yuh yaaa ..kaç yıldır düşen en dibinde böyle bir kağıt var ve fiyatlara bakın

Sayfa 499/586 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •