Sayfa 5/874 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon
Arama sonucu : 6991 madde; 33 - 40 arası.

Konu: EGCYH-Egeli & Co Yatırım Holding

dünya06 Guest

Esas

dünya06 Guest

Esas

Alıntı Originally Posted by fbbaho Yazıyı Oku
    "eskisi degil, yenisi gidecek. bence yenisinde pozisyon almali" dedigim icin 30 gun nopost yedim.

Millet neler neler yazdi, "1.20 sonudur, yok 90 sonudur, yok 80 sonudur, yok spek erkeksen suralara getir" felan diye, spek kirmadi onlari, gosterdikleri fiyatin 20 kurus altina da getirdi ama onlar yildizli yildizli dolasip hala da yaziyorlar.

Sunu anladim, biliyorsan kendine sakliycakmissin, bilgi cezasiz kalmiyor. Belki bi 3 ay daha yazamam bu postin uzerine ama ne edelim yani.

Hisseye gelince de beklemeye devam edicez. "Bedelli tamamlandi" ve "6000 lira vergi cezamiz bilmemne oldu" diye 2 haber geldi. Bence hic beklemedigimiz bi andayiz ve tahtamiz surpriz gelismelere gebe.

Zararimi ve biraz da karimi almadan tan in ensesinden inmeye niyetim yok.
    arkadaşım burası borsa veremez dediğimiz yer kagıdın cok cok önemli destek noktasıydı 74000 den 58000 gelen borsadaki düşüşüde kullandı tabi .spek bizim üç beş kuruşumuza bakmaz .esas büyük oyuncular vardır tahtada 1 2 milyon oynayan . adam onları hesaplar .düşün bir adam bu senete 1 milyon yatırdıysa sadece %10 artsa 100 bin lra kar yapacak .spek bunları biliyor . dökebildiği yere kadar dökecek . herşeyi bilseydik şuan holding sahibi olmuştuk . bizde ters köşe yaptık ama şu saatten sonra kimseye satın demek olmaz .kimse kimsenin zoruylada kagıdı alıp satmıyor .bizler sadece tahmin ediyoruz .sizinde tahmin ve öngörünüz varsa buyrun söyleyin . ky böyledir .kagıt cıkınca ben bildim der düşerkende suclu sensin der . bu kagıda yalnız başıma yüzlerce analiz yaptım hatta bu zamana kadar coğunun görmediği yöntemleri kullandım ama operasyon ve sonrasında bedelli olayı herşeyi mahvetti kaldıki ben kagıdın 2 de tekniği bozduğunu söylemiştim ve hiçbir zaman bedelliye savunmadım kagıt 2,5 bile . o zaman ısrarla söyledim bedelliden kazanı duymadım diye .bedelli yapan coğu kagıtta öyle oldu . astronomik bedelli acıklayanlar hariç aslan avtur gibi .yani dış dünya alakbullak yarın birgün borsa 30 000 olsa bu kagıt 0,3 kurusa düşsse suclusu bizmiyiz . yani cokta önemli değil yazmam bu kagıda canınız sıkılmasın . yazdığım ve zarar ettiğim iki kagıttır brisi ittfak diyeri egcyh .

Duhul
    Feb 2011
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    48

Esas bir polyana hikayesi

daha dün libya ve arabistan içinde aynı konular vardı.ekonomi bakanı türkiyenin japonya ile ekonomik ilişkilerinin fazla olmadığını zaten anlatmıştı.ilk etapta millet panikte yapsa da yarın buda unutulur.bu hissede maliyet düşürüyüm derken çıkışını kaçırmayın.
    Son düzenleme : Efekan Demirci; 16-03-2011 saat: 23:46.

Duhul
    Feb 2011
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    48

Esas

Yabancılar türkiyenin yatırım yapılacak en uygun ülkeyi bence en son olaylardan sonra çok daha iyide analiz ettiler, değilmi tan.

dünya06 Guest

Esas

EGCYH-YENİ . TEKNİK ANALİZ .ALCALAN BAND YUKARI KIRMAK ÜZERE .

http://img269.imageshack.us/img269/4858/egcyhy.png

dünya06 Guest

Esas

Yakında bişeyler olacak . Zaman daralıyor .

Duhul
    Feb 2011
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    48

Esas sayın egelicozedeli kardeşim

Sen öyle sanıyorsun ama öyle değil, konu sadece spk daki denetim eksikliği, bununda kolyı var, bimer(başbakanlık) tekrardan bir şikayet yapıp, daha önce yazmış olduğun dilekçelere herhangi bir işlem yapılmadığı, spk tarafından yapılan şikayetlerin değerlendirilmediği belirtip spk nın şikayetim hakkında kasıtlı olarak geciktirdiğini belirteceksin.spk sana konunun araştırıldığına dair yazı göndermiştir.ben yarın tekrar spk yı telefonla arayıp, aynen daha önce yapılan şikayetleri delil olarak göstererek, 4 ay boyunca herhangi bir işlem yapılmadığı, şikayetlerin sümen altı edildiği düşüncesiyle ilk etapta spk yı arkasından, özel durum açıklamaların yapılacağı yerin, spk mevzuatında, şirket yükümlülüklerinde açıkça belirtildiği şekilde, kapa verilmediği, gene ilk şikayette belirtilen, spk(ilk etapta bedelliyi onaylamıyor, bunu kapa vermeyip şirket yetkililerine söylüyor) hedge olayına sponsor olması, olayları, yani her iki tarafın haber saklama konusu, açıkça kanun maddelerinide ekleip hem şirketi hem spk yı görevi ihmal ve kötüye kullanmaktan şikayet edecem.Türkiyede ne insanlar yargılandı.Yargıya güvenmeyip kime güveneceksin, er yada geç mutlak bir sonuç çıkacak.

Alıntı Originally Posted by ases Yazıyı Oku
    sn. efekan hocam ben spk ya iki defa şikayet ettim ulusal basına 2010 sonuna kadar 10 mlyn tl lik yatırım yapacağım diye beyanat verip yatırım yapmadığı ky yatırımcıyı aldattığı için spk cevap göndermiş tabiki hikaye

Esas

ulen bugünde abd%2 düştü.yarın bizim endeks yine % 2 artar.acayip bi durum.yabancı mal çıkamamış abi.başka bi anlamı yok

Sayfa 5/874 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •