Anket Sonuçlarını Gör: Aşkın 7 Hali Var, Sizinki Hangisi?

Oylayan
12. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Boş Aşk

0 0%
  • Deli Dolu Aşk

0 0%
  • Arkadaşça Aşk

0 0%
  • Romantik Aşk

4 33.33%
  • Dostluğun Paylaşıldığı Aşk

4 33.33%
  • Arzu Dolu Aşk

2 16.67%
  • Eksiksiz Aşk

2 16.67%
Sayfa 5/7 İlkİlk ... 34567 SonSon
Arama sonucu : 54 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Aşkın 7 Hali Var, Sizinki Hangisi?

Duhul
    Jul 2010
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    9,784
    Blog Yazıları
    11

Esas

Alıntı Originally Posted by Koray 3448 Yazıyı Oku
    Maalesef sonuçlarından biride bu ...
    Duygusallık, düşünmeden evlendirdiği gibi farklı durumlarda şiddet'de içeriyor, özelliklede işin içinde cehalet/takıntı varsa ...
    Her şey dozunda güzel

Bu ne sevgi !!.

Alıntı Originally Posted by Koray 3448 Yazıyı Oku
    Süleyman A., mahkemedeki ifadesinde öldürülen Gizem Akdeniz’in, ‘hemşirelik bölümü’ okuyan en büyük ablası Gamze Akdeniz ile birbirlerini sevdiklerini ifade ederek, “Ailesi bizim arkadaşlık yapmamıza karşı çıktı. Ayrıldıktan 1.5 yıl sonra tekrar görüşmeye başladık. Gamze’nin kıskançlığı ve halalarının baskısı nedeniyle ondan ayrıldım. Fakat içimde o aileye karşı kin ve nefret büyüdü. Gizem olmasa dahi o aileden birilerini öldürecektim” dedi.

Olay günü ailesini pikniğe götürdüğünü, sonrasında üstünü değiştirmek için eve dönerken, yolda parkta oynayan Gizem’i gördüğünü anlatan Süleyman A., “Gizem’i yanıma çağırdım. Ona para verip, kola alması için bakkala gönderdim. O giderken, evlerinde de kimsenin olmadığını bildiğimden onu öldürmeye karar verdim ve bunu nasıl yapacağımı düşünmeye başladım. Gizem’i pikniğe götürme bahanesi ile kandırıp araca aldım” ifadesini kullandı.

Yolda giderken bir petrol istasyonunda durup, benzin aldığını anlatan zanlı, küçük Gizem’in toprağa verildiği Kabasakal Mezarlığı’na yakın bir yere gittiğini, daha sonra küçük kızı kucağına alıp araçtan indirdiğini anlattı. Süleyman A., “Gizem’in el ve ayaklarını bağladım. Ağzına da koli bandı yapıştırdım. Üzerimde taşıdığı bıçakla ona vurdum. Bıçağın neresine denk geldiğini gözlerim kapalı olduğu için görmedim” diye konuştu.

Küçük Gizem’in ayağa kalkıp, bir iki adım attıktan sonra tekrar yere düştüğünü belirten Süleyman A., “Üzerine benzin döküp, kibritle ateşlediğimde çığlık çığlığa bağırıyordu. Daha sonra arabanın yanına gittim. 20-25 dakika bekledim. Gizem’in çığlıklarını duyunca dayanamayıp ağladım. Daha sonra onu o halde bırakıp, geldiğim yoldan geri döndüm. Ailemin piknik yaptığı yerde bıçaktan kurtulup, mahalleye geri döndüm” dedi.

Duhul
    Jun 2008
    İkamet
    Papatyanın hışırdamadığı, hapşurmadığı, kokmadığı
    Gönderi
    9,983
    Blog Yazıları
    7

Esas

Seven insan zarar verebilir mi? Hele ki sevdiğinin kardeşine, bu kişi cinnet geçirmiş olmalı.

Ülkesini, ırkını, dinini sevenlerin (?) işlediği cinayet, yaptıkları katliamlar ile benim sorguladığım aşk farklı!

Kendimi feda etmeliydim ama bu da bilinmeliydi. Denedim... Denemedim değil! Belki 7. ayda yine bir şeyler olabilir, kim bilir?

"Hani 1 kişiyi öldürürsen katil, 1 milyon kişiyi öldürürsen kahraman olursun." derler ya, işte öyle.

Ülkesini sevenlerin verdirdiği kayıplar... 2. Dünya Savaşı kahramanlarının bilançosu:

Kayıplar
    Askerî kayıp:
    - 16,000,000
    Sivil kayıp:
    - 45,000,000
    Toplam Kayıp:
    - 61,000,000
    Askerî kayıp:
    - 8,000,000
    Sivil kayıp:
    - 4,000,000
    Toplam Kayıp:
    - 12,000,000

~ O.K.U. ~
    Forum Kuralları

Hayat bazen çok cimridir.
    İnsanın yeni bir duygu tatmaksızın günler, haftalar, aylar hatta yıllar geçirdiği olur.

Duhul
    Jun 2008
    İkamet
    Gönderi
    9,983
    Blog Yazıları
    7

Esas

Bugün İLK ÖPÜCÜK yıldönümümüz... Sadakatsiz sevdiğime!
    ~ O.K.U. ~
    Forum Kuralları

İnsanın yeni bir duygu tatmaksızın günler, haftalar, aylar hatta yıllar geçirdiği olur.

Duhul
    Jun 2008
    İkamet
    Gönderi
    9,983
    Blog Yazıları
    7

Esas

7 olay da aynı kişiyle ya yuh bana!
    ~ O.K.U. ~
    Forum Kuralları

Duhul
    Nov 2013
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    3,740

Esas

Alıntı Originally Posted by i-ked Yazıyı Oku

hisse.net iPad uygulaması ile gönderilmiştir.

Nasıl görmedim bu başlığı bu zamana kadar...

Duhul
    Nov 2013
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    3,740

Esas

Alıntı Originally Posted by i-ked Yazıyı Oku
    7 olay da aynı kişiyle ya yuh bana!
    Size alkış, "sadakatsiz"e yuh olmalı...

Ama korkarım bunca çektirdiğine rağmen kıyamazsınız.

Hatta kızmanız bile mümkün bu dediğime...

Duhul
    Jun 2008
    İkamet
    Gönderi
    9,983
    Blog Yazıları
    7

Esas

Sana bakıyorum.
    Seni hissediyorum.
    Her şeyi unutup, seni takip ediyorum.

Bu ne biçim bir zaman israfı;
    AŞK ZAMAN İSRAFI!
    Bir o kadar da, fedakarlık...
    ~ O.K.U. ~
    Forum Kuralları

Duhul
    Jun 2008
    İkamet
    Gönderi
    9,983
    Blog Yazıları
    7

Esas

Hani çoğumuz bir şekilde denemiştir. Bir yere, resme, manzaraya, aya vs sabit bir şekilde 20-25 saniye bakıp, sonra gözlerinizi kapatırsanız o imaj hala zihninizde apaçık görülmektedir. Zaten gerçekte olanla, gördüklerimizin ne olduğu, her rengin, nesnenin beynin algılaması olduğu konusu felsefik bir sorun oluyor.

Yıllarca aynı yüze bakıp uyudum ve sabah aynı sevgi sözcüklerini duyarak uyandım. Artık görmek ve duymak için bakmaya ya da işitmeye ihtiyacım yok. Gözlerimi kapatıyorum "O" orada, gözlerimi açıyorum "O" kulaklarımda, dudaklarımda, yanıbaşımda...

Değişmeyen deyişim

11:11
    ~ O.K.U. ~
    Forum Kuralları

Sayfa 5/7 İlkİlk ... 34567 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •