Sayfa 5/11 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
Arama sonucu : 86 madde; 33 - 40 arası.

Konu: MERIT - Merit Turizm Yatırım ve İşletme A.Ş.

1. Esas

Alıntı Originally Posted by YESUGEY Yazıyı Oku
    Nereye kadar gidecek bakalım. önceki zirveyi geçip 40ı görürse şaşırmayacam. ancak tavanda bekleyende azalıyor her geçen gün

65 görecek...

Duhul
    Dec 2009
    İkamet
    ANKARA - İSTANBUL - NEVŞEHİR
    Gönderi
    475

Esas

Alıntı Originally Posted by Yavuzgunes Yazıyı Oku
    65 görecek...
    İnşaallah...

3. Esas

taban, 65 i görecek diyen arkadaş nerde

Esas

Bizler Önce PARA için SAĞLIĞIMIZI ve MANEVİYATIMIZI sonra Kaybettiğimiz SAĞLIK ve MANEVİYAT için PARAYI kaybediyoruz.onun için denge bence en önemli unsur.DENGESİZ KAGITLARA bulaşmamak bence en huzurlusu paran var gece yarın ne olacak diye uyuyamıyorsan paran ne için var

5. Esas

Alıntı Originally Posted by RESADİYELİ Yazıyı Oku
    taban, 65 i görecek diyen arkadaş nerde
    Takip edin....orgeden sonra buradayız. ....

Esas

EN BÜYÜK TESİSLERDEN

Alanında Türkiye en büyük tesisi olan Karsusan’ın, balık unu, balık yağı ve balık işleme ünitesi bulunuyor. Tesisin Gümüşhane Kürtün Barajın, Maçka Altındere ve Yomra açık denizde üretim çiftlikleri bulunuyor. Bu çiftliklerde yılda 2 bin ton üretim yapılıyor. Şirketin, 8 milyon civarında yavru balığı var. Tesiste günde 700 ton balık unu ve yağı ile 5 ton işleme ve paketleme yapılıyor.
    SEKTÖRDE BİR İLK OLACAK

2011 yılında 5 milyon TL’lik satış yapan fabrikada 50 kişi çalışıyor. Sektöründe borsaya giren ilk şirket olan Karsusan’ın hisselerinin İslam Kalkınma Bankasının. Yol- İş Sendikasının da yüzde hisse sahibi olduğu firmanın geri kalan yüzde 7’lik hissesi hisseleri onlarca kişiye ait.
    şu anda borsada dolaşımdaki hisse lot sayısı 427 binlottur . unutmayın İÇİNDE 1 E 44.5 BEDELSİZ POTANSİYEL
    boşfiren 172 00 tl den işlem görmektedir içinde 1 E 14 BEDELSİZ POTANSİYEL VARDIR
    BOŞFİRENİN BORSADAKİ LOT SAYISI 378 BİN LOTTUR
    borsada tuzaklar çoktur bakın yatırımcı dostlar bugun tavan yapan MERİT TURİZM 6 aylıkta sermayesinin üç katı zarar açıklıyor içinde hiç bedelsizi yok özsermayesi ekside olacak ama gelgörki işte 8 20 tl den işlem görüyor çok kişiyi çarptığında dönüşü olmayan paralarını çalmaya çalışıyorlar zar zar açıklayan şirket hisseleri yatırımcıyı batırır

borsa sabır işidir sabırlı olan paniklemeyen bilgiyi sağlam kaynaklardan alan devletin kurumlarına güvenen insanlar borsada yatırım yapar burada yazmış olduklarım kimseyi ikna etmek veya yatırım yapmaya teşvik veya yatırım yapmış olanları panikletmek değil bilgi paylaşımıdır sesli düşünmemdir

7. Esas

tavana bi 65 lot yazdım gelirse 1 1 yazdım iş bankası oyle kabul etti evladiyelik

8. Esas

bu kagıt 17:38 17:40 arası mı işlem görüyo

Sayfa 5/11 İlkİlk ... 34567 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •