Sayfa 5/840 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon
Arama sonucu : 6719 madde; 33 - 40 arası.

Konu: CMBTN Çimbeton HazırBeton Ve Prefabrik Yapı Elemanları Sanayi Ve Ticaret .A.Ş.

Esas

Bıktırmanın arkasında sattırma var.
    Eğer yeterli sayıda hisseyi ele geçiremezlerse kimse boşa hayal kurmasın.
    Şundan çok emin olunki elinizdeki 100 lot hissenin bile hesabı yapılıyor kaldıki elinde 3000 ila 5000 hissesi olanlar var fakat üç,beş bin olanlar satmazlar ben biliyorum tabiki onlarda biliyolar her kuşun eti yenmez arada ne kadar çarparsak kardır diyolar ve akılları sıra bıktırıyolar.
    Şunu çok açık yazıyorum bu hisseyi tanımayan para kazanamaz gerekli yerlerde al,sat yapmanız lazım devamlı maliyeti düşürmek lazım işte o zaman moraliniz bozulmaz paranızın hepsini bu hisseye bağlamayın sağlığınızdan olmayın .
    ALLAHA EMANET OLUN.

2. Esas

bu sefer bilanço sağlam gelecekmiş duyumlarıma göre ama bu hisseye artık ne kadar faydası olur bilinmez. Bu hissa kanser gibi sağlam bir tedaviye ihtiyacı var (bedesiz) gibi.

Esas

Alıntı Originally Posted by orhanuslu64 Yazıyı Oku
    bu sefer bilanço sağlam gelecekmiş duyumlarıma göre ama bu hisseye artık ne kadar faydası olur bilinmez. Bu hissa kanser gibi sağlam bir tedaviye ihtiyacı var (bedesiz) gibi.
    ne geldiyse bu duyumların başından gelmedi mi başımıza zaten

Duhul
    Jan 2010
    İkamet
    ÇANAKKALE
    Gönderi
    655

Esas

yükseliş trendine dönmezse daha aşağıları görünüyor.. Trendine geri dönerse buraları tuzakmış deyip yolumuza devam ederiz...

Esas

Alıntı Originally Posted by MUALLİM Yazıyı Oku

yükseliş trendine dönmezse daha aşağıları görünüyor.. Trendine geri dönerse buraları tuzakmış deyip yolumuza devam ederiz...
    --

4X4 lük grafiktir.
    tebrik ve teşekkürler sn. muallim.

haftalık kapanış berbat etti 1 çuval çimbetonu...

bir tek düşüş kanalının alt bandının yeri farklılık gösterebilir hatta daha aşağılardan dahi çizilebilir, olabilir.
    zaten burası tuzak değilse, o zaman cmbton taşımamak lazım...
    bir yerlerde stop koyulmalı.

VOLUME yerine TRIX ( veya MACD ) koyulursa... hala sat ver(e)mediği görünmekte.
    tuzak yaklaşımı TRIX nedeniyle benim de şu aralar umudum. yok değilse, hata yapmışız deriz, stoplara bakarız.

eğer tuzak ise de, tuzağı hızla düzeltmeli, uzun süreli tuzak olmaz.
    sattliklere ve/ veya günlük trix veya macd ye dikkat ederek izlemeye devam.

46.10 + ya hızla dönmesiyle tuzaktan çıkılır...
    49 üstünde uçuşa geçer.
    aşağıda ise 40 çok büyük direnç.

şu an, günlüklerde 45.00 de ikili dip umudu...
    + temkinli sabır.

svg/syg
    Son düzenleme : sussli; 04-11-2012 saat: 23:52.

Esas

Eğer bir hisse bankacılık hissesiyse yada sanayideki tüpraş veya türk traktör hissesiyse ben teknik analize inanırım , ama dolandırıcı vergi kaçakçısı bir şirketin
    ülkede beton siparişi için 1 hafta önceden randevu alınıyorken (inaşaat şantiyesinde mühendisim) nasıl olupta zarar yazabilen bir şirketin :
    teknik analizle uyumlu veya teknik analiz kurallarına göre hareket ettiğini düşünebilirsiniz .
    İçinde yabancılar bile yok bir CITYBANK bir DEUTSCHE BANK bile yok bu hisse tekniksizzzzz bir hisse tamamen amaçsız bir hisse , dalmışız 52 ortalamayla bekliyoruzda halada . yemin olsun 52 de zararı çıkartıp hamallığın verdiği acıyla çıkacağım .

Esas

sanki bir mücadele veriyor buralarda...

Esas

Alıntı Originally Posted by ozzythedad Yazıyı Oku
    sanki bir mücadele veriyor buralarda...
    haklısınız mücadeleyi biz veriyoruz psikolojimizi bozdu

Sayfa 5/840 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz