Sayfa 5/226 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 1806 madde; 33 - 40 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by kapkan Yazıyı Oku
    mynette yüksek genel yönetim giderleri geri alımı tv söylediğ felan yazdım orada tarkutay_han adlı kullanıcıyım ve ENGELLENDİM
    evet sizi hatırladım,,benim nick te mutlaka görmüşsüzüdür,,lotusx34 diye,,,myneti ilgilendiren bir konu değil,,bunu yapan akgiraylar olduğunu tahmin ediyorum,,,,kardeşim o zaman ne yazacaz,,,çok güzel düştüğü için övelimi yani..

Esas

yeni sayfada gerçekleri yansıtan bazı yazılarda silinmiş gözdebn kaçmadı mynet bura hatta bazı farklı forumlar kullanıcılar bimekse yorum yaparken gerçekleri aktarırsa engelleniyorlar İSPATLI dır bu söylediklerim
    herşeyi engeleyebilirler,,ya grafikleri!!! zirveden aşağı doğru hiç durmadan kayan bir kayakçı misali grafik ne olacak..

Esas

her yerdeler bilader burada da var o engelleyen karanlık el dünkü bazı gerçekleri yansıtan yazılar silinmiş tek güvencemiz CİMER oraya mesajladık inşallah reisin kulagına ilişir yoksa spk şu bu hikaye bu akgirayın parmagının olmadıgı yer yok
    way be,,kırk yıl düşünsem inanmazdım,,demek murat akgiray mynet eki yorumlarımızı okuyor,,,inşalah bizi burdanda engelemezler..

Esas

Esas

Esas

Esas

sayın cefaks teşekkürler takaslar için
    son 1 ayın alan satanını paylaşacak babayit var mı arkadaşlar
    Ne yapcan kardeş kim alırsa alsın kim satarsa satsın turşusunu mu kurcan , alan satanlarda aracı kurumun ismini görüyorsunuz ama perde arkasında kim alıyor satıyor bilemessiniz.Bırakın böyle boş işleri !!!!!!!!

Defalarca yazdım bu hisse ile ilgili yapılan yanlış şey , bazı üyelerin hisse ile ilgili sürekli menfiii propaganda yapması , hatta geçenlerde biri diyorki ben diyor hisseyi uzun süredir takip ediyorum ama hiç alıp satmadım diyor portföyünde de yok diyor sonra aklına geleni söylüyor yok spk ya şikayet edin yok bu hisse den bi şey olmaz bimeks mağazalarını ziyaret edin , raflar boş , çalışanlara sorun işten atmalar başladı mı felan feslihan aklınıza gelmeyecek menfiiii yazılar.Bende burdan soruyorum bakırköylük kardeşim hissede değilsin , niye bu hisseyi takip edersin , niye abuk sabuk şeyler yazıp milletin elindeki hisselerin değerini düşürmeye çalışırsın neden psikopat kardeşim neden böyle davranıyorsunuz.Millet para verip alıyo , zarar ediyo , ağrıyan yerlerin mi varda hissenin fiatı düşssün diye hergün burada bir şeyler saçmalıyorsun.Değerli kardeşlerim bu kişilere itibar etmeyin gerçekten psikopatların olduğu bir sayfadayız.Adam hisseyle hiç ilgim yok diyor burda menfi atıp tutuyor yaw , gerçekten bakırköylük ben bu kişileri bilgisayar virüsleri üretip milletin bilgisayarlarını çökerten zarar veren insanlara benzetiyorum.İnsanlara zarar vermekten ne haz alıyorlarsa bir tür kişilik bozukluğu.Emsalleriyle karşılaştırdığımızda bu hisse 1.10-1.15 sevilerinde olması lazım ama bu psikopatlar yüzünden buralarda sürünüyor.

al-sat tavsiyesi değildir

Esas

Kardeşim bu şirket batacak büyük ihtimal satan kurtuluyor. 1,60 maliyetli 10 bin lotu sattık bizde 6 bin zararına.

Sayfa 5/226 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •