Sayfa 5/1002 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 33 - 40 arası.

Konu: IHGZT - İhlas Gazetecilik A.Ş.

1. Esas

Mübarek cuma günü kötü konuşmak istemiyorum ama, bu ne yaaa.. borsa kanatlanmış uçmuş, bu ve bunun gibi hisselerde bırakın yükselmeyi alan satan bile yok... malum biz k/y lerde çok akıllıyızdır ya, aylardır yatay sürünen ve spekülatif hisselerde hayal kurmaya, uçacak kaçacak demeye... bu şirketin, sahibinide, speğinide.... sizin matbanızın mürekkebiniiiiiiiii....

Esas

Gunaydin arkadaslar...124 ve özellikle biraz fazla 118 den giris yapmistim tekrar ama %10 kafaya kesinlestigi için 117 den kactim. 112 degebilir demisim daha ōnceden su an 108-112 tekrar girmeyi düsünüyorum.108 asaya kirarsa gene yokum o zaman 98 kesin diyecegim daha ōnce 98 i cok küçük ihtimal olarak gōrüyordum

Duhul
    Jun 2012
    İkamet
    istanbul ve erzincan
    Gönderi
    2,507

Esas

zaten tamda 0.98 den dönme ihtimalı var bence ama 0.70lerde olabilir adamlar oya işler gibi işliyorlar kagıdı önce bi yukarı sonra 3 aşagı

Esas

sallayın meydan boş nasılSA size göre..ytd

Esas

Sana sallayan sallamış belli

Esas

seviyeyi düşürmeye gerek yok dostum..iki gün sabret neler olur hep beraber görürüz..tabii bence..ytd

Esas

Alıntı Originally Posted by targıt67 Yazıyı Oku
    seviyeyi düşürmeye gerek yok dostum..iki gün sabret neler olur hep beraber görürüz..tabii bence..ytd
    2 sene bekledik, iki gün daha bekleyelim bakalım.

Question

Millete laf sok git sonra 2 gün ortadan kaybol .....gel sonra seviyeden bahset ne içtin sen? Speğin nargilesinden mi?! Sen de adam gibi yorup yapta okuyalım!Biz iddaa etmiyoruz ki dediğimiz %100 doğru
     Alıntı Originally Posted by targıt67 Yazıyı Oku
    sallayın meydan boş nasılSA size göre..ytd

Sayfa 5/1002 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •