Sayfa 5/475 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 3799 madde; 33 - 40 arası.

Konu: AKSGY Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Esas

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    internetten program indirip yapacaksınız.. screenshot veren program indirmelisiniz..
    Teşekkür ederim.

2. Esas

Arkadaşlar bu arada sizlere bir şey sormak istiyorum benim nicmin alt sol köşesinde itibar ekle yıldızım neden yok.

Esas

bugün sert hareketler bekliyordum ama beklediğim kadar olmadı, trade fırsatı vermedi

perikuşu görevini yaptı manipüle etti malı verdi gariplere uçtu gitti
    şimdi gülerek izliyodur fiyat nerelerde dip yapacak diye
    Son düzenleme : sentez76; 09-01-2013 saat: 16:06.

Esas

ilk seansın serbest marjla açılması bayağı bir beklenti oluşturdu ancak zayıf alım-satım be boş kademelerle yerinde sayıyor hisse, 2-3 aydır akkiş gyo açılış gününü bekleye bekleye bir çok hissedeki hareketten olduk, bu saatten sonra başka hisseye geçmekte fayda etmez biraz daha bekleyelim bakalım, bu arada sayın antepli bir zamanlar bu forumdaydı (akalt), hisseyi satmışsa bile takip ettiğini düşünüyorum rica etsek bir değerlendirme yapar mı?

5. Esas

AKSGY grafiğinin akal grafiğine bağlı olarak devam ettirilmesi için foreks"e talepte bulundum.ilgilendiler ve akşama bakacaklarını söylediler
    yatırımcı dostların bilgisine sunarım.
    saygı ile..

Esas

Alıntı Originally Posted by samanyolu63 Yazıyı Oku
    İzlediğiniz almayı düşündüğünüz aksgyo patronları en güçlü köklü ailelerinden olup yatırımcıları en çok seven sevdikç daha çok sevesi gelen genel müdürlerininde açıkladığı gibi uzun yıllar birlikte olmayı düşünen zorlu,narin ve çalık gibi gurp kategorinde olan aile şirketidir.Soyadlarındanda anlaşılacağı gibi Dinç kökler artı akkökler sülalesi.Bu gurubu okadar sevecesinizki uzuuuuun zaman hissenizi satmak itemeyeceksiniz köklerde buna izin vermemek için elinden geleni yapacak gerçek bir uzun vadeli yatırımcı olacaksınız.Hepinize hayırlı uğurlu olsun.

veren yok!
    koyan yok!

Esas

http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=255584

MERKEZİ KAYIT KURULUŞU A.Ş. [AKSGY] 09.01.2013 16:38:51

Şirket Birleşim İşlemleri

Ak-Al Gayrimenkul Geliştirme ve Tekstil Sanayii A.Ş.(Ak-Al Gayrimenkul)'nin Akiş Gayrimenkul Yatırım ortaklığı A.Ş.( Akiş Gayrimenkul)'ye devrolması yöntemiyle birleşim işlemi nedeniyle Akiş Gayrimenkul paylarının 09/01/2013 tarihinde Borsada işlem göreceği İMKB tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP)'nda duyurulmuştu.
    Kuruluşumuz nezdinde kaydi payların birleşim işlemleri, 08/01/2013 gün sonunda gerçekleştirilmiştir. Merkezi Kaydi Sistem uygulamasında birleşim oranı, 1 adet Ak-Al Gayrimenkul kaydi payına 1,1 Akiş Gayrimenkul kaydi payı ödenmesi şeklinde uygulanmıştır.

Akiş Gayrimenkul 'ün Ak-Al Gayrimenkul'ü devralması nedeniyle, birleşme öncesi Akiş Gayrimenkul ortaklarına verilmek üzere gerçekleştirdiği sermaye artırım işleminde 70.550.004 TL nominal değerde B grubu Hamiline kaydi bakiye (ISIN KOD:TREAIGY00017) Borsada işlem gören statüde ve 12.450.000 TL nominal değerde A grubu Nama kaydi bakiye (ISIN KOD:TREAIGY00025) Borsada işlem görmeyen statüde 09.01.2013 tarihinde ihraç edilmiştir.

Esas

Ben hala % 25 nasıl halka açılmış oldu bu şirket orasındayım.takasta şu an sadece AKALT olup AKSGY ye dönüşen 17.484 mln lot senet var sadece.o da % 13,70 eder.Ayrıca o 70 mln senetin içinde lider sermayedara ait olup 2 sene satılamayacak olanlar da olması lazım.bakalım şapkadan tavşan çıkarıp % 25 açıklık oranına nasıl ulaşacaklar.

Sayfa 5/475 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •