Sayfa 5/56 İlkİlk ... 345671555 ... SonSon
Arama sonucu : 442 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Petrol Fiyatlari ve Türkiye Petrolleri...

Esas

Seri adımlarla çıktığı zirvenin doğal düzeltmesini yapıyor. USD shortlayanların kulakları çınlasın Benim görüşüm 50 dolar tekrar aşılacak olursa alınması yönünde.

Esas Petrol Fİyatlari

Sn Batik Destek İstemİŞtİ Bende Destek Olsun Dİye Bİr BaŞlik AÇayim Da Burada Doyuncana Petrol Fİyatlarinin DÜŞmesİ İÇİn Yazalim Dedİm.....
    (ETKİSİ OLUR MU BİLMEM AMA DENEYELİM)

Duhul
    Sep 2004
    İkamet
    Tunisia
    Gönderi
    677

Esas

Buralarda biraz dinlensin bakalim, bence $70a kadar cikacak. Amerika'daki bu enflasyon seviyesi, butce acigi ve savas ortami ile gayet normal.

DonKisot Guest

Esas

Bence 30 dolarlara gerileyecek.

Esas

İlk tepki geldi. Şu anda 48.13 alışta. Risk sevenler SL 45.95 kullanarak alabilir. Hedef açık.

Ben biraz daha beklemeyi tercih ettim. 47 doların üzerinde 24 saat kaldığını görmek istiyorum

Duhul
    Sep 2004
    İkamet
    Tunisia
    Gönderi
    677

Esas

Alıntı Originally Posted by DonKisot
    Bence 30 dolarlara gerileyecek.

$30 petrol ABD icin gercekten sudan daha ucuz petrol demek. Bence o fiyatlar tarih oldu. Butun dunyada enflasyonist bir doneme giriyoruz. Hammadde, gayrimenkul ve hisse fiyatlari uzun vadede yukariya gidecek.

Esas

Alıntı Originally Posted by shorunmu
    İlk tepki geldi. Şu anda 48.13 alışta. Risk sevenler SL 45.95 kullanarak alabilir. Hedef açık.

Ben biraz daha beklemeyi tercih ettim. 47 doların üzerinde 24 saat kaldığını görmek istiyorum
    50 doların üzerinde kalamadı. 48 dolara tekrar dönmüş olması SL seviyesini yükseltmeyi gerektiriyor. 47.85 uygun diye düşünüyorum

Esas

Alıntı Originally Posted by shorunmu
    50 doların üzerinde kalamadı. 48 dolara tekrar dönmüş olması SL seviyesini yükseltmeyi gerektiriyor. 47.85 uygun diye düşünüyorum
    Amma seviye vemişim. 47.77 en düşük gördü (SL çalıştı ) ve oradan tekrar yükseldi. 2 gündür tatil nedeniyle NYMEX kapalı. Son fiyat 49.41 idi, nereye gidecek göreceğiz

Sayfa 5/56 İlkİlk ... 345671555 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •