Sayfa 5/7 İlkİlk ... 34567 SonSon
Arama sonucu : 56 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Medya Gündem Dijital Yayıncılık Ticaret A.Ş.

Esas

hisse.net ne zaman halka arz oluyor?

Duhul
    Apr 2011
    İkamet
    Fizan
    Gönderi
    1,867

Esas

Alıntı Originally Posted by Küçük Yatırımcı Yazıyı Oku
    halka arz edilen şirket www.borsagundem.com
    internet sitesi yani
    hepsiburada, gitti gidiyorda inernet sitesi ona kalırsada ama bunların geliri nedir ne iş yapıyorlar.

Esas

halka arz edilecek yada edilmiş fiyatı şişirilmiş şirketler reklam veriyor ara ara çevik biraderler var bizim beyaz var onalarla ilgili piyasada konuşulan dedikodu tarzı haberleri yayınlıyorlar bakalım artık

Esas

Spk ya basvurdum bızım evın hısselerını halka arz edecegım , borsa gundem sıtesı halka arzına katılan yatırmıc benım evın hısselerıne bogazdakı yalı fıyatını verır...

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    2,401

Esas

Yazılanlara katılıyorum, o zaman bakkal kasap vb de halka arz olsun. Hatta hisse.net daha fazla hak ediyor. İşin çılkını çıkardılar...
    4-5 web sitesi yaptılar, çoğu haber birbirinde çıkıyor, ayrıca reklamlar giderleri anca karşılıyordur bence...

Esas

3-5 site diyorsunuzda siteler iki sayfadan ibaret şeyler değil. haber ajanslarından aldıkları metni direk yapıştıran haber sitelerden değil. baya baya değişik içerik üretiyor adamlar. akıllı yaşam dergisini fortune la beraber veriyorlar. ön sayfadan arkadaşa katılıyorum 5-6 milyon harcayıpta bu siteleri-dergileri yapamayabilirsinizde. pahalı olabilir ama 2 grafiker aldım web sitesi tasarlattım vs. tiplere benzemiyorlar.

Esas

Bu sırketın hısselerını alacaklar sunu ıyı bılmelıler
    bu sırketın payları a ve b olmak uzere ıkı gurup .
    Bunlardan halka acılacak b gurubu hısseler marketlerde gordugunuz tek katlı tuvalet kagıtları ıle aynı degerdedır , cunku patronu zengın etmekten baska bır gorevı yoktur.
    A gurubu hısseler kı patronun elındekıler ımtıyazlıdır yanı sırkette yonetım kurulunu onlar secer , senın elındekı b gurubu hısse 1 oy hakkı varken uyankık sırket patronlarının ellerındekılerın oy hakkı 15 dır.
    A ve b dıye hısselerı ayrılan sırketlerın patronları halkı carpak ıcın boyle yapıyorlar ellerındekı kucucuk a gurubu ımtıyazlı paylarla sırketın tapusu onlardadır , gerıye kalan payların hepsı halka kazık atmak ıcın kullanılacaktır zamanla .hepsı halka acık olsa bıle sırketı ele gecıremezsınız cunku ımtıyazlı sırketlerın ımtıyazlı hısselerını dısındakı hısseler halk arzda degerlıdır .gıdın patrona deyın ya sendekı ımtıyazlı paylarıda bana aynı fıyattan satarmısın alacagınız cevap nah satarım .
    ımtıyazlı hısselerı olan sırketlerın halka arzlarına katılmamak en dogru karardır.
    Once bu hısseler kendı ellerıyle yukseltılecek sonra yukseten bırılerıne cakılacak.sonuc borsa bır cok halka arz tablosu gıbı sonlanacak.

8. Esas

Alıntı Originally Posted by MAKROTREND Yazıyı Oku
    1- Evet benimde dikkatimi çeken borsagundem.com sitesinin Enver/Masum Çevik ile kanlı bıçaklı gibi olması son zamanlarda nerdeyse hergün enver çevik artı yatırım holding,latek holding, malum jeneratörcü patronla sanki kan davalılar olması ilginç ve Envet çevik diğer holding enerji şirketleri borsagundem.com sahipleri hakkında suç duyuru yapmışlar.
    2-Mecnur Çolak'la röportaj yapmış,ENGİN YEŞİL le ballandırıcı bir röportaj yapmış.Acaba bu yapılan yayın ve röportajlar ne karşılığı oluyor,bazı alınamayan şeylerden mi yoksa bazı alınan şeylerden mi yapılıyor.Kısa zamanda ilginç bir gurup olmuş borsagundem.com (piyasada dönen dolapları itina ile anlatıyorlar ama doğrumu yalan mı onu bizler bilemiyoruz.)
    2 senelik şirket bakalım günler ne gösterecek........Çok dikkatli olmak lazım....bol kazançlar...
    BORSA TARİHİNDE BİR İLK!
    EDİTOR'E HAPİS CEZASI: Borsagündem isimli internet sitesi editörüne halka açık bir şirketin sahipleri hakkında asılsız haber yapmak suçundan hapis cezası verildi.

BORSA dünyası son iki yıldır Borsagündem internet sitesinde Nurettin ve Enver Çevik kardeşler aleyhinde yazılan haberleri sık sık okuyordu. Hemen hemen her gün bu internet sitesinde çıkan aleyhte haberlerin sonunda hapis cezası geldi. Mehmet ve Nurettin Çevik kardeşlerin Anadolu 19.Sulh Ceza Mahkemesi'nde açtıkları 17 ayrı davadan sadece biri sonuçlandı.
    Diğer davalar devam ederken internet sitesi sahibi Orhan Pala hakaret suçundan iki kez 3 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldı.
    Haberin kaynağı: http://www.borsamatik.com.tr/devami.asp?id=4199

Kaçıncı operasyon oalcak bilemiyorum ama BORSA-SPK-KAMU GÖREVLİLERİ DE DAHİL YÜZLERCE KİŞİNİN YARGILANDIĞI BİR TEMİZLİK ŞART.. EMİNİM Kİ BU YARGILAMALARDA ZARAR GÖREN YÜZBİNLERCE BORSA MAĞDURU MÜŞTEKİ OLARAK KATILACAKTIR.

BIST VE SPK YETKİLİLERİNİN TAMAMI DERHAL GÖREVDEN ALINMALIDIR. ÇÜNKÜ HİÇBİR İŞE YARAMIYORLAR!.. HATTA İŞE YARAMAK BİR TARAFA, DOLANDIRANLARLA GİZLİ GİZLİ GÖRÜŞÜRKEN, MAĞDURLARI KAALE BİLE ALMIYORLAR. BÖYLE KAMU GÖREVİ YÜRÜTÜLÜR MÜ?.

Sayfa 5/7 İlkİlk ... 34567 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •