Sayfa 5/671 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon
Arama sonucu : 5366 madde; 33 - 40 arası.

Konu: INTEM-İntema

Duhul
    Dec 2009
    İkamet
    ödemiş
    Gönderi
    193

Esas

kağıdı çamurada atsan pisiğide bulasan kağıdın altın değerinde olduğunu keşfettim kağıtlarda beş altı sene beklemeye alışkınım inşallah birazdaha buralarda tutarsında bende birazdaha mallanırım konya çimontonun bile satışları 300 milyon civarında ıntemanın 384 mily0n konya fiyat olarak 278 bizimkisi sadece 6,78 kaldıki sermayelerde aynı beş sene sonra neden bir konya olmasın şimdi birazdaha buralarda tutmanı temenni ediyorum sayın spek

Esas

INTEM E - Gösterge Analizleri
    Fiyat ve 5 Gün Hareketli Ortalama
    En son 1 gün önce kısa vadeli hareketli ortalamasını aşağı yönde keserek olası bir sat sinyali verdi. Fiyat, hareketli ortalamanın altında seyrettiği için satış pozisyonunu koruyor.

5 ve 20 Gün Hareketli Ortalama
    En son 20 gün önce kısa vadeli hareketli ortalama, orta vade hareketli ortalamasını aşağı yönde keserek olası bir sat sinyali verdi. Kısa dönemli hareketli ortalama, orta dönem hareketli ortalamanın altında seyrettiği için satış pozisyonunu koruyor.

20 ve 50 Gün Hareketli Ortalama
    En son 17 gün önce kısa vadeli hareketli ortalama, orta vade hareketli ortalamasını aşağı yönde keserek olası bir sat sinyali verdi. Kısa dönemli hareketli ortalama, orta dönem hareketli ortalamanın altında seyrettiği için satış pozisyonunu koruyor.

Commodity Channel Index (CCI)
    CCI , aşırı alım ya da satım bölgelesinde değil. En son 1 gün önce +100 seviyesini aşağı yönde keserek olası bir sat sinyali verdi.

Momentum
    Momentum , aşırı alım ya da satım bölgesinde değil. En son 2 gün önce aşırı alım bölgesinden çıkarak olası bir sat sinyali verdi.

Relative Strength Index (RSI)
    RSI , aşırı alım ya da satım bölgelesinde değil. En son 14 gün önce 30 seviyesini yukarı yönde keserek olası bir alım sinyali verdi.

MACD
    MACD , hareketli ortalamasının üzerinde olması sebebiyle alış pozisyonunu koruyor. En son 7 gün önce hareketli ortalamasını yukarı yönde keserek olası bir alım sinyali verdi.

Stochastics
    Stokastik , aşırı alım ya da satım bölgelesinde değil. Hareketli ortalamasını aşağı yönde kesmiş olması , çok kesin olmasa da , kısa vadeli bir düşüş olasılığına işaret ediyor olabilir.

Fiyat ve Gösterge Grafikleri

Esas

Alıntı Originally Posted by borsata Yazıyı Oku
    Sebepsiz yere tahtası ve forumu terk edilen ve hatta işkence edilen güzel kızımıza 6,4-6,5 seviyelerinden sahip çıkıyor ve bana bu fırsatı veren x-sevgililerine teşekkür ediyorum
    Eminim ki onlar yine gelecek, ama ben elimdekini artık o kadar kolay vermeyeceğim
    Burdaki etiketimizi zaten hiç silmemiştik....
    Yorumsuz.....
    Herkes terk ederken biz yanındaydık şimdi rahat bıraksam yine kaçacak gibi )

Ne diyelim her sey olacağına varır...

Esas

sn. borsata eczyt bitti şimdi intemaya mı yazıyosun ?senin girdiğin kagıt belini dogrultamıyo gerci ama..

Esas

Alıntı Originally Posted by zegnas Yazıyı Oku
    sn. borsata eczyt bitti şimdi intemaya mı yazıyosun ?senin girdiğin kagıt belini dogrultamıyo gerci ama..
    Eczacı grubu daha kurtulamadı elimden ama forumda saklanıyorum mecburen, birilerinin gönlü olsun ama malı olanlar kazansın artık yeter ki

Esas

arkadaslar dun hısseye hareket gelsın hısse ızlenıyormu dıye 3-5 bın lot hacım yaptım hareketlerıme anında karsılık geldı oh be dedım hısse sahıpsız degıl.

Esas

bugün teknik olarak hareket bekliyorum....
    izleyip görecez...

Esas

Alıntı Originally Posted by menderes2010 Yazıyı Oku
    bugün teknik olarak hareket bekliyorum....
    izleyip görecez...
    7,02-7,24...kapanış:7.12...

Sayfa 5/671 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •