Sayfa 5/994 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon
Arama sonucu : 7952 madde; 33 - 40 arası.

Konu: BANVT - Banvit Bandırma Vitaminli Yem Sanayii A.Ş.

Esas

kar satışı diyen arkadaşlara grafiğe bakın bakalım bu kağıt nerden nereye gelmiş neyin karı neyin satışından bahsediyorsunuz?y.t.d

2. Esas

Alıntı Originally Posted by sakaryalı Yazıyı Oku
    kar satışı diyen arkadaşlara grafiğe bakın bakalım bu kağıt nerden nereye gelmiş neyin karı neyin satışından bahsediyorsunuz?y.t.d
    o yüksekten düşenler satmıyor heralde düşükten alanlar satıyor..biz bekliyoruz..grafikle ne alakası var kar satışının..4.40 tan alır 4.50 den satar kar satışıdır..

Esas

Ben hala aynı fikirdeyim evet gelecek olacak herhangi bir haberi bizden önce ögrenip pazarlama teknigi olarak kullabilirler ama kar şatışı demek çok erken kim kar ettiki şatış yazacak eger ögle olsa idi tekrar ediyorum burada en az 40-50 kişi olurdu yaptıkları doldur emniyet al boşalt bağ yap.Kagıt daha güven kazanmadıki arada spk kendi kendine oynuyor endex e baglı düşüş olması da pek muhtemel degil gibi çünki endexe paralel hareket edemiyor endex 1 banvit 2 bu düşün bence tek nedeni kagıda olan güven daha oluşmadı ne zaman oluşur derseniz şirketten gelebilecek olumlu bir haberden sonra.Hepimize hayırlı kazançlar.

4. Esas

ne satışı peki zarar satışı mı??zarar edenler mi çıkıyor bugün??

5. Esas

hisse 4 e değip 4.82 gördü yüzde yirmi var arada..nasıl kar satışı değil diosunuz?

Esas

Bazıları bunun adına panik satışı bazıları kar realize yani satışın ve alışın adını alan satan ne düşünürse o dur benim için önemli olan kazanmak ben nasıl tongaya düştüm zarar yazdım bazılarıda zarar etmeden çıkma derdinde kimin ne düşündügüne baglı.Benim arkadaşımın elinde 6,30 tl fiyattan kagıt var bende daha önce aldıgım kagıdın bir kısmını nakit ihtiyacımdan yaklaşık 10,000 lot 4,000 tl zararla sattım onun için satışların nedenini bulmak önemli degil, bizim kazancımız önemli şimdi yine zarardayım ama nakte ihtiyacım yok yaklaşık 5 aydır da bekliyorum çünki beklentim gerçekleşmedi işallah bekledigim haber bir bir gelir de hepimiz kazanırız.Hepimize hayırlı ve bol kazançlar.

7. Esas

benimde 5.11 maliyetim..bugün iyi silkelediler işte..korkan da sattı tabi..neyse endeks doğrulttu kendini 64 bin kapadı yarın muhtemelen avrupa da toplar kendini bizim endeks de çıkmak istiyor belli...yükseliriz inşallah..kesin bilanço haberi de gelebilir bu arada banvitte

8. Esas

spek hareketi de kar satışıdır..spek zarar edip satmıyor heralde..ucu kar satışına çıkıyor işte..heralde spek hareketi olcak ky hareketi diye bi şey var mı

Sayfa 5/994 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •