Anket Sonuçlarını Gör: 2015 seçimleri öncesi dolar ne kadar olur

Oylayan
90. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 2,00 ve altı

7 7.78%
  • 2,00 - 2,10

4 4.44%
  • 2,10 - 2,20

2 2.22%
  • 2,20 - 2,30

7 7.78%
  • 2,30 - 2,40

7 7.78%
  • 2,40 - 2,50

23 25.56%
  • 2,50 üzeri

40 44.44%
Sayfa 5/22 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
Arama sonucu : 175 madde; 33 - 40 arası.

Konu: 2015 yılı döviz beklentileri ve Türkiye'ye etkileri

Esas

Alıntı Originally Posted by andırın Yazıyı Oku
    Çin haberlerinin hiç bir önemi yok.Çin,BOJ diğer merkez bankalarının bırçoğu FED ne derse onu yapmak zorundadır.Fed faizi artıracak
    yok yellen yok greenspan FED makina gibi çalışır.Koltukta oturanlar görüntüden ibarettir.Sn thron güzel bir başlık açmışssınız tebrikler.
    Global köyde hiçbirşey eskisi gibi değil.İsterseniz bir kez daha düşünün derim:

Fed’in Uluslararası Makro Ekonomi ve Finans ile ilgili Küresel Araştırma Forumu’nda konuşan Yellen, “Ekonomi ve finansal sistem artan şekilde küresel hale geliyor. Sorumluklarımızı yerine getirmemiz, finans piyasalarındaki bu gelişmelere ve ABD ekonomisini etkileyen dünya genelinde diğer ekonomilere ilişkin derin bir anlayışa sahip olmamızı gerektiriyor” dedi.

Yellen dünya ekonomisindeki gelişmelerin ABD’yi etkilediği gibi ABD’nin politik aksiyonlarının da dışarıda ekonomik ve finansal etkileri olduğunu belirtti

Esas

Sayın inanna siz benim yazdığımı yanlış anladınız galiba Yellen'ın söylemlerinin bir hükmü yok demiştim siz Yellen'ın sözlerini refarans alıp benim düşünmemi istiyorsunuz.

Esas

Ben en çok bono piyasaları ne olur onu düşünüyorum fikri olan varmı acaba?%2.30 la ABD alsam bono faizleri %10 a çıksa ne kadar zarar yazarım?

Esas

[
     Alıntı Originally Posted by andırın Yazıyı Oku
    Sayın inanna siz benim yazdığımı yanlış anladınız galiba Yellen'ın söylemlerinin bir hükmü yok demiştim siz Yellen'ın sözlerini refarans alıp benim düşünmemi istiyorsunuz.
    Anlaşıldı Sn Andrın....Fakat sonuçta söylemek istediğim, dünyanın gerikalanını düşünmeden faiz arttırımının zor olduğu(en azından düşünülen kadar değil)... Selamlar...

Esas

Şeytan için dünyanın geri kalanının ne kadar önemi olablir.

Esas

Alıntı Originally Posted by engink Yazıyı Oku
    FED faizleri hızlı bir şekilde %5'e çekse tasarrufçu için hayırlı olacak
    Tarihsel ortalamalara yaklaşmıssın Sn.Engink. FED''in faizleri %5'e yaklaşsın kendilerininkide dahil yeryüzünde patlamayan balon kalmaz, diye düşünüyorum....

Alıntı Originally Posted by inanna Yazıyı Oku
    Faizler artarsa bir dert, artmazsa bir dert. Şu an tam bir denge durumundayız, bence tabiii.....
    Bende mevduatcıyım ama, mevcut balonların biri patlamadağı sürece uzun süreler düşük faizlere alışmamız lazım gibi duruyor....

Esas

Sn.thron
    İşaret fişeği sizce hangisi
    İlk hangisi görünecek
    Faiz,dolar,usd,altın,petrol,borsa

Esas

petrolun dusuk olmasi bizim icin sans. dolari bizde baskilayan o.

bu bir bahar ama sahte bahar.

Sayfa 5/22 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •