Sayfa 5/137 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 1095 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Günün en çok kazandıran varant'ını bulmak

Esas

Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Acaba piyasalar cin den boyle bir hamle beklemedigi icin mi bu kadar sert asagi yonlu hareket geldi. Ihracat tarafindan bakarsak euro/dolar da bir miktar gevsedi ve 1,1020 lere kadar cekildi. Bakalim yarin ne olacak. Insallah vadeliler kapanisin bir miktar ustunde kapatir.

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.
    beklenmiyordu . şu an veri değişti 11320 değil 11308 in üzerinde bir kapanış yaparsa yukarı döner dax tabii bana göre

Esas

Sayin samuray

Peki olasi bir ilk tepkide satmayi dusunuyormusunuz yoksa bekliycekmisiniz eylul vadede?

Esas

Sayin samuray

Peki olasi bir ilk tepkide satmayi dusunuyormusunuz yoksa bekliycekmisiniz eylul vadede?

normalde bugün dax yukarı gidecekti bence bu düşüş fırsat oldu .yaklaşık 15 dk içinde vadeli 11310 görecek yarın çok yukarıdan satma fırsatımız olur

Esas

Evet insallah bir miktar kayiplari telafi ederiz. Benim gozum bugun biraktigi gap te kaldi. Acaba cuma ya kadar bir 11,560-11,610 denemesi gelirmi? Bekliyip gorucez. Ben piyasa gap e dogru poz. almisken elimdekileri cikmayi planliyorum. Yarin yunanistan ve euro/dolar lehimize calisirsa elimi hafifletmeyi planliyorum

Esas

11800 e kadar tutabilrim ay sonuna kadar olmasını bekliyorum. sonrada ana hedef 12390 bana göre tutarsa acemi şansı

Esas

Bu arada cin pazari ile ilgili sunu da soyleyebilirim zaten euro/dolar son 10 senenin en dusuk seviyesi olan 6,50 lerden bugunku haber sonrasi 7,00 gormus ve biraz gevsemis durumda. Yani evet bir miktar pazar kaybi olacaktir luks urunlerin ihracatinda ama hala alarm veren bir durum yok bence. QE devam ettigi surece almanlarin ihracati dusuk kurdan yararlanacaktir.

Esas

Euro/ yen demek istedim.

Esas

Bu arada cin pazari ile ilgili sunu da soyleyebilirim zaten euro/dolar son 10 senenin en dusuk seviyesi olan 6,50 lerden bugunku haber sonrasi 7,00 gormus ve biraz gevsemis durumda. Yani evet bir miktar pazar kaybi olacaktir luks urunlerin ihracatinda ama hala alarm veren bir durum yok bence. QE devam ettigi surece almanlarin ihracati dusuk kurdan yararlanacaktir.

Evet bunun icin dedim zaten bu firsatti yarin yada obur gun dax 11650 olur cumaya kadar ic siyaset riskinden uzak bakalim 0.07 den aldigim daxlari acemi şansimla nereden satacagim izleyip gorecegiz

Sayfa 5/137 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •