Sayfa 5/350 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 2794 madde; 33 - 40 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Merkezleri Ticaret A.Ş.

1. Esas

Alıntı Originally Posted by damirk Yazıyı Oku
    her kademede 150-200bin lot var, %10 değil %2 bile yukarı çıkarmaları demek 400-500bin lot almaları demek. 10-12 milyon lot ortak satışı muhtemelken hangi enayi girer bu topa? kademeler boş olsa suni şekilde yükseltirler diyeceğim ama öyle de değil.
    Yukarı çıkarsa satış için bekleyen seha aç....... Gibi duruyor hemen satacak bence ben bunların topunun neyse

Esas

Alıntı Originally Posted by ONDER.16 Yazıyı Oku
    Bunların fetöyle alakasımı var acaba?Eğer öyleyse niye müdehale etmiyorlarki milleti ezdiriyorlar.Ben avm olarak biliyorum.Ülkerde de böyle bir söylenti çıktı geçen günlerde patron çıktı açıklamasını yaptı 60 milyonlukta hisse alıp insanların zararı karşıladı bir ölçü.Bunların patronları kimdir nedir bilen varmı acaba?Sıkıntılı bir durum varsa mutlaka bu şirketede müdahale olacaktır diye düşünüyorum.ytd
    selva için amet dawitoglunun diyorlar ama dogrumudur bilmem.......

Esas

Peki devlet el koyarsa ne olur acaba ilk etapta . Bilgisi olan var mı?

Esas

Alıntı Originally Posted by mehmet16 Yazıyı Oku
    Yukarı çıkarsa satış için bekleyen seha aç....... Gibi duruyor hemen satacak bence ben bunların topunun neyse
    başladı bile satmaya. kapanış 1.79-1.80 olur diye düşünüyorum. bari Seha en azından 2-2.5 milyon lot satmış olsa bugün de.

Esas

Kicimizi yırtık bu dönemde kar edebilmek için 1 haftada yüzde 20 bundan zarar yazdık bu namussuzlarin hacı hoca tayfasindan olduğunu bilsem adlarını bile zikretmezdim yazık bunlara müsade edenlere

6. Esas

Alıntı Originally Posted by onder.16 Yazıyı Oku
    bunların fetöyle alakasımı var acaba?eğer öyleyse niye müdehale etmiyorlarki milleti ezdiriyorlar.ben avm olarak biliyorum.ülkerde de böyle bir söylenti çıktı geçen günlerde patron çıktı açıklamasını yaptı 60 milyonlukta hisse alıp insanların zararı karşıladı bir ölçü.bunların patronları kimdir nedir bilen varmı acaba?sıkıntılı bir durum varsa mutlaka bu şirketede müdahale olacaktır diye düşünüyorum.ytd
    avm değil kardeşim.adese marketler zinciridir.perakende market zinciridir.merkez konya ,yüzlerce marketi var konyada.adese ve adesem adıyla.bunların yönetiminde bir kriz var.çok dürüst ve dosdoğru bir adam olan seyit mehmet boğa isimli başkanı bizans oyunuyla aldılar başkanlıktan.ardından murat denilen kansız varya şu anda borsa yasaklısı,o başkan oldu.işte dolandırıcıyı başkan yaparsan holdinge gelinecek durum budur.birde geçen yıl ittifak holdingle ilgili bir bildirim okumulştum kap ta.bunlar çok ortaklı şirket olarak kurulduğundan ,borsaya kote edilmemiş hisse senetlerinin son tarihi bu aralık başı idi.yani elinde resmi borsaya kayıtlı hissesi olan vatandaş en geç aralık ayı başına kadar glip borsaya kayıt yaptıracaktı.

Esas

Ciddi anlamda spk ya şikayet varmış heran bir müdahale olabilir gibi,eğer olursa bizlerin akıbeti ne olur?

Esas alıntıyla cevap yazma

Originally Posted by ONDER.16
    Bunların fetöyle alakasımı var acaba?Eğer öyleyse niye müdehale etmiyorlarki milleti ezdiriyorlar.Ben avm olarak biliyorum.Ülkerde de böyle bir söylenti çıktı geçen günlerde patron çıktı açıklamasını yaptı 60 milyonlukta hisse alıp insanların zararı karşıladı bir ölçü.Bunların patronları kimdir nedir bilen varmı acaba?Sıkıntılı bir durum varsa mutlaka bu şirketede müdahale olacaktır diye düşünüyorum.ytd

Alıntı Originally Posted by ONDER.16 Yazıyı Oku
    Peki devlet el koyarsa ne olur acaba ilk etapta . Bilgisi olan var mı?
    Ciddi anlamda spk ya şikayet varmış heran bir müdahale olabilir gibi,eğer olursa bizlerin akıbeti ne olur?

ÖNDER ağzından olumlu laf çıkmaz mı bilerek mi yapıyorsun yangına körükle gitme.Gerçi belki milletinkorkup kağıda atlamamsı dahaiyidir .Ne diyeceğimi bilemedim...
    Son düzenleme : A.A; 25-11-2016 saat: 15:47. Sebep: eksik anlatım

Sayfa 5/350 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •