Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
Arama sonucu : 37 madde; 33 - 37 arası.

Konu: google earth'te bilmediğimiz harika özellikler

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    Kütahya
    Gönderi
    4,688
    Blog Yazıları
    9

Esas

Sol taraftaki tikleri sırayla kaldırıp deneyebilirsiniz, veya smiley nin üstüne tıkladığınızda sol tarafta seçili olan haritayı-seçimi kaldırarakta deneyebilirsiniz.

Bozulur diye korkmayın, en fazla tamamen kaldırıp yeniden kurarsınız..

Esas

Alıntı Originally Posted by ayyan Yazıyı Oku
    Sol taraftaki tikleri sırayla kaldırıp deneyebilirsiniz, veya smiley nin üstüne tıkladığınızda sol tarafta seçili olan haritayı-seçimi kaldırarakta deneyebilirsiniz.

Bozulur diye korkmayın, en fazla tamamen kaldırıp yeniden kurarsınız..
    saol cevap için benim sorum o simileyi herkezmi görüyo sadece benmi.sadece bense sorun yok. tamamdır adsız görüntü bindirme dedim kayboldu.

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    Kütahya
    Gönderi
    4,688
    Blog Yazıları
    9

Esas

Soruyu tam olarak anlamamış olabileceğim gerçeğinden yola çıkarsak, ekran görüntüsünden herkes görür. Yani şu anda ben görüyorum. Doğru mu anladım acaba?

Esas

google earth programını açınca görüyormusunuz diye sormuştum .şimdi ben adsız görüntüleri göster kutucuğundaki tıkı kaldırdım bende gözükmüyor.

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    Kütahya
    Gönderi
    4,688
    Blog Yazıları
    9

Esas

Alıntı Originally Posted by HaYaBuSa Yazıyı Oku
    google earth programını açınca görüyormusunuz diye sormuştum .şimdi ben adsız görüntüleri göster kutucuğundaki tıkı kaldırdım bende gözükmüyor.
    Uff... kusura bakmayın, yanlış algıladım.

Programı kullanan herkeste görünmez, sadece sizde görünür. Tiki kaldırdığınızda sizde görünmez. Kafa karışıklığı için özür dilerim..

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •