Sayfa 5/735 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon
Arama sonucu : 5873 madde; 33 - 40 arası.

Konu: EUR - USD - GBP - CHF Daytrade Yorumları

Esas

usdjpy bugece gömerler...gbpusd buhafta parlar yukarı

Esas

euro usd saatlik te ikili dip yaptı görünüyor bakalım.. yukarı yapar biraz

Esas

gold diğer meta da açılmış.... iyi fırlamış hayret.. 958 şuan

Duhul
    Jan 2009
    İkamet
    Doğu Karadeniz
    Gönderi
    349

Esas

Çarşamba ve Perşembe günkü 30 yıllık ABD tahvil ihaleleri ihaleleri var amerikada geçen hafta 2 ve 10 yıllık tahvillerde faizler hızla artıyordu bildiğimiz gibi geçen hafta aynı zamanda GEITHNER çine gitti ve bizim tahvilleri bırakmayın gibisinden mesajlar verdi ve çin dönüşünde de dünyaya "Çin ile aramızda tahvillerimizin alınması konusunda herhangi bir sorun yok" dedi...dolayısıyla USD'ye güvenebilirsiniz amerika halen dünyanın en güçlü ekonomisidir demeye çalıştı ancak Çarşamba ve Perşembe günkü 30 yıllık ABD tahvil ihalelerinin neticesinde bence amerikan dolarının gücünün önümüzdeki günlerde ve aylarda ne olacağı bu ihalelerde oluşacak talebe ve tahvil faizlerinin oluşacağı hale bağlı olacaktır benim şahsi düşüncem ise artık dünya amerikan ekonomisine eskisi kadar fazla güvenmeyecektir ve çarşamba ve perşembeye kadar 1,3950-1,39 da oluşan kurların çarşambadan sonra 1,40-1,42'ye kadar yükselebileceğini ancak bu yükselişin avrupadaki var olan pek çok sorun nedeniyle 1,42-1,44'e ulaşamadan durulacaktır diye düşünüyorum....
    Bu düşünceler bana ait ancak elbette ve asla yatırım tavsiye değil....

Duhul
    Jan 2009
    İkamet
    Doğu Karadeniz
    Gönderi
    349

Esas

Live rates at 2009.06.07 22:12:38 UTC
    1.00 USD = 98.6925 JPY
    United States Dollars Japan Yen
    1 USD = 98.6925 JPY 1 JPY = 0.0101325 USD

Duhul
    Jan 2009
    İkamet
    Doğu Karadeniz
    Gönderi
    349

Esas

Alıntı Originally Posted by trmcleod Yazıyı Oku
    usdjpy bugece gömerler...gbpusd buhafta parlar yukarı
    Evet gömüleceği gün gibi aşikar....
    Nikkei futureleri 0,6 primli şu anda

Esas

Alıntı Originally Posted by yoorumcu Yazıyı Oku
    Çarşamba ve Perşembe günkü 30 yıllık ABD tahvil ihaleleri ihaleleri var amerikada geçen hafta 2 ve 10 yıllık tahvillerde faizler hızla artıyordu bildiğimiz gibi geçen hafta aynı zamanda GEITHNER çine gitti ve bizim tahvilleri bırakmayın gibisinden mesajlar verdi ve çin dönüşünde de dünyaya "Çin ile aramızda tahvillerimizin alınması konusunda herhangi bir sorun yok" dedi...dolayısıyla USD'ye güvenebilirsiniz amerika halen dünyanın en güçlü ekonomisidir demeye çalıştı ancak Çarşamba ve Perşembe günkü 30 yıllık ABD tahvil ihalelerinin neticesinde bence amerikan dolarının gücünün önümüzdeki günlerde ve aylarda ne olacağı bu ihalelerde oluşacak talebe ve tahvil faizlerinin oluşacağı hale bağlı olacaktır benim şahsi düşüncem ise artık dünya amerikan ekonomisine eskisi kadar fazla güvenmeyecektir ve çarşamba ve perşembeye kadar 1,3950-1,39 da oluşan kurların çarşambadan sonra 1,40-1,42'ye kadar yükselebileceğini ancak bu yükselişin avrupadaki var olan pek çok sorun nedeniyle 1,42-1,44'e ulaşamadan durulacaktır diye düşünüyorum....
    Bu düşünceler bana ait ancak elbette ve asla yatırım tavsiye değil....
    Temel analiz yaparak hareket ediyorsanız, yazınızda da belirttiğiniz gibi iki para biriminde temel analizini sonuna kadar yapmalısınız. Dolar shortlamaktan maksimum kazancı elde etme istiyorsanız da, Dolar değer kaybedince artan emtia fiyatlarının en çok yaradığı para birimlerini longlayın, AUD gibi....

Duhul
    Jan 2009
    İkamet
    Doğu Karadeniz
    Gönderi
    349

Esas

Live rates at 2009.06.07 22:29:38 UTC
    1.00 EUR = 1.39371 USD

Sayfa 5/735 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız