Sayfa 50/992 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon
Arama sonucu : 7929 madde; 393 - 400 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    May 2016
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    254

Esas

zurnanın zırt dediği yere geldik.brexitin sonucuna göre ing.birlikten çıkarsa yarın endeks genelinde ciddi bir satış yeriz ki ortalama düşürmem için fırsat deyip aşağıdan tekrar mallanırım.yok çıkmaz birlik'te kalırlarsa endeks bu sefer yukarı gap li açış yapar o da her halikarda işime gelir zaten.YTD.

2. Esas

Alıntı Originally Posted by BademEmmi Yazıyı Oku
    zurnanın zırt dediği yere geldik.brexitin sonucuna göre ing.birlikten çıkarsa yarın endeks genelinde ciddi bir satış yeriz ki ortalama düşürmem için fırsat deyip aşağıdan tekrar mallanırım.yok çıkmaz birlik'te kalırlarsa endeks bu sefer yukarı gap li açış yapar o da her halikarda işime gelir zaten.YTD.
    Bankalar %3 lere yaklaştı topluyorlar gibi endeksi bugünkü hareket yarını belli eder zaten büyükler malla girmez yarına YTD.

3. Esas

Herkese Aman Dikkat deyip kendileri toplamıyorlar mı uyuz oluyorum

Duhul
    May 2016
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    254

Esas

o gün 3.30 hareketinin devamı ertesi güne de uzasaydı çok iyi olacaktı seddül.benim stratejim 3.40 a gelirse yarısını az zararına da olsa boşaltıp brexitte elimi biraz daha rahatlatmak olacaktı olmadı..şimdi yarın çıkmasınlar diye duaya kaldı işimiz kötü oldu

5. Esas

o gün 3.30 hareketinin devamı ertesi güne de uzasaydı çok iyi olacaktı seddül.benim stratejim 3.40 a gelirse yarısını az zararına da olsa boşaltıp brexitte elimi biraz daha rahatlatmak olacaktı olmadı..şimdi yarın çıkmasınlar diye duaya kaldı işimiz kötü oldu
    Olumsuz sonuç çıkmazsa endekse uyar abi artık çok tepkisiz kalamaz bence

Duhul
    May 2016
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    254

Esas

Alıntı Originally Posted by sebdülbahir Yazıyı Oku
    Olumsuz sonuç çıkmazsa endekse uyar abi artık çok tepkisiz kalamaz bence
    endeks zaten şu an 78.2xx lerde oylama bizim açımızdan pozitif çıkarsa yani ing.kalmaya devam ederse yarın 80.000 i çok rahat görür .e o kadar artışta da iyi kötü bir tepki versin artık.bak,endeks geçen hafta 74.600 leri görürken de buralardaydık nerdeyse 4000 puan primlenen endekste yine aynı yerdeyiz

7. Esas

endeks zaten şu an 78.2xx lerde oylama bizim açımızdan pozitif çıkarsa yani ing.kalmaya devam ederse yarın 80.000 i çok rahat görür .e o kadar artışta da iyi kötü bir tepki versin artık.bak,endeks geçen hafta 74.600 leri görürken de buralardaydık nerdeyse 4000 puan primlenen endekste yine aynı yerdeyiz
    Olumsuz herşeyi kullanıyor abi nedeni belli zaten toplama derdinde endeksin önündeki tek ciddi engel şu an brexit muhabbeti zaten o aşılırsa kısa vadede bjk için söylüyorum ilk etapta spor hissesi gibi düşünülmeyip endekse göre ucuz kaldı deyip yeni oyuncular gelir diye düşünüyorum

Duhul
    May 2016
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    254

Esas

Alıntı Originally Posted by sebdülbahir Yazıyı Oku
    Olumsuz herşeyi kullanıyor abi nedeni belli zaten toplama derdinde endeksin önündeki tek ciddi engel şu an brexit muhabbeti zaten o aşılırsa kısa vadede bjk için söylüyorum ilk etapta spor hissesi gibi düşünülmeyip endekse göre ucuz kaldı deyip yeni oyuncular gelir diye düşünüyorum
    şu son 10-15 günlük fiyatlamaları gördükten sonra artık ben de buraları dip yaptığına ikna olmaya başladım.speke de söylenecek çok birşey yok aslında o da bizim gibi brexiti görmek isteyecek tabii

Sayfa 50/992 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •