Sayfa 501/926 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon
Arama sonucu : 7402 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: IPEKE - İpek Dogal Enerji Kaynakları Araştırma ve Üretim A.Ş.

Duhul
    Oct 2005
    İkamet
    adliyeler
    Gönderi
    1,566

Esas

Kaç lotla taban olduk

Esas

Asyada magdur oldum şimdide ipekte hükümet ve cumhyrbaskani fetoylami savasiyor yoksa biz küçük yatırımcıylami anlamadim birikimlerimin hepsi boyle giderse tuvalet kagidi bile etmiycek hakkim haram olsun diycem ama anlamazlar by dunyanin saltanatini surun ote tarafta gorusegiz elbet

Esas

Alıntı Originally Posted by frappe Yazıyı Oku
    Yarının taban fiyati 1,75 mi 1,74 mu
    1.74 taban 2.14 tavan.
    En son tabanda 3 milyona yakın lot vardı. Taban kolay kolay çözülmez sanırım.En azindan bu 3 seansta diye düşünüyorum.

Esas

Arkadaşlar yıllarca karlı olan grup hisseleri neden temettü ve bedelsiz vermedi?:Himmet adı altında yatırımcıların tasarrufu dışında bağış yapmışlar.Halka açık şirket bakkal dükkanı değil ortaklar ve yatırımcılar etkisiz eleman muamelesi göremez.

Duhul
    Oct 2005
    İkamet
    adliyeler
    Gönderi
    1,566

Esas

Alıntı Originally Posted by iklim Yazıyı Oku
    1.74 taban 2.14 tavan.
    En son tabanda 3 milyona yakın lot vardı. Taban kolay kolay çözülmez sanırım.En azindan bu 3 seansta diye düşünüyorum.
    Teşekkürler , .Bugun diger istirak hisseler normal hacimlerinin % 10 fazla yaptiklari halde , ipek normal hacmin % 5 bile ulaşamadı. Yarın da 1,5 /2 milyonla taban olur .Belki yarın çözülür taban .Umut işte!

6. Esas

bi idaada ben atayım.

ben de yarın 1.8 gibi tepki verecek öyle ya da böyle diyorum.
    Bu oyunu başlatanlar topladıkları son kurşunları da yarın sıkacaklar, panikleyen yatırımcıların ellerindekileri toplayıp cumadan itibaren ..ne de olsa koalisyon geliyor yine, yedirmezler öyle kepez gibi.
    Açık hukuksuzluk var. Hem kayyum gelmişte ne olmuş. şirket mi iflas etmiş. Zaten şimdiye kadar olan olmuştu.

Kurtlar önce bi koyun sürüsünün etrafında dönerek koyunların paniklemesini sağlar, sonra ayrı düşenleri avlarlar. Yani tabandan sat verince çok yatırımcı satacak. Belki güzel bi tepki verince o zaman satılması gerekir.

gerçi burada kör dövüşü oynuyoruz. bizim gözler kapalı, rakip boksorün açık. adaletini s. rejim.

Esas

Alıntı Originally Posted by harakiri1981 Yazıyı Oku

bi idaada ben atayım.

ben de yarın 1.8 gibi tepki verecek öyle ya da böyle diyorum.
    Bu oyunu başlatanlar topladıkları son kurşunları da yarın sıkacaklar, panikleyen yatırımcıların ellerindekileri toplayıp cumadan itibaren ..ne de olsa koalisyon geliyor yine, yedirmezler öyle kepez gibi.
    Açık hukuksuzluk var. Hem kayyum gelmişte ne olmuş. şirket mi iflas etmiş. Zaten şimdiye kadar olan olmuştu.

Kurtlar önce bi koyun sürüsünün etrafında dönerek koyunların paniklemesini sağlar, sonra ayrı düşenleri avlarlar. Yani tabandan sat verince çok yatırımcı satacak. Belki güzel bi tepki verince o zaman satılması gerekir.

gerçi burada kör dövüşü oynuyoruz. bizim gözler kapalı, rakip boksorün açık. adaletini s. rejim.

Şirket su an en kötü durunumda. Bankasya ya bakın. Durum ordan çok farksız olmaz. Hissenin belini dogrultmasi baskilarin kalkmasina bagli. O baski da kolay kalkacak gibi görünmüyor. Ben 1.2x leri göreceğimizi saniyorum. Ha 3 5 gunde olmaz belki. O ayrı. Ytd
    Ben de gemideyim. Umarım yanilirim.

8. Esas

Bu vakitten sonra herkes kendi kararını verecek ya maliyet düşürmeye devam edip bu haksızlığın bitmesini bekleyecek yada kesip çıkacak kimse herhangi bir YÖNLENDİRMEYE gelmesin mevcut siyasi konjektör ile ilgili tamamen olay adamların yazarları bakanları niyetlerini belli ediyor daha doğrusu zaten açıkça söylüyorlar muhaliflerle ugrasacaklarini ve dediklerine göre muhalif ses kalmayana kadar ha bu iş Allah ın izniyle öyle kolay değil tabiki
    yapılan yanlışlar artık ayyuka çıktı ne kadar ömürleri kaldığı 1 kasım dan başlamak üzere kendi içindeki ayrışma şiddetine ve dışardaki insanların tepkilerine göre belli olacaktır

Sayfa 501/926 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •