Sayfa 501/1068 İlkİlk ... 4014514914995005015025035115516011001 ... SonSon
Arama sonucu : 8538 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: Varantlar

Duhul
    Jun 2013
    İkamet
    TRAKYA
    Gönderi
    1,248

Esas

Alıntı Originally Posted by andy dufresne Yazıyı Oku
    4 milyon satmış ak yatırım dün garanı kastırmıştı bugün akbank dayanamadı baskıya hayırlısı 71 de kırıldı aşağıda hedef sanırım 50 lerde artık değil mi
    biliyosunuz benim borsa anlayışım günlük ve piyasanın gidişatına göre al sat yaparak oynamak üzerine kuruludur. çok,çok, özel durumlar olmadıkca bu fikrim hiç bir zaman değişmeyecektir. onun için p.tesi olsun piyasa açılsın gidişata göre tesbitlerimi paylaşmağa çalışırım..

Esas

bravo Rıdvan bey,tebrikler

Duhul
    Dec 2009
    İkamet
    Sonunda Ankara
    Gönderi
    1,610

Esas

Bence bu hafta sonu Rusya Ukrayna arasında ciddi bir çatışma çıkmazsa pazartesi + gap bence sürpriz olmaz..

Zaten;

- rus ve ukrayna borsalarının pozitif kapatması,

- Doların 2,18 e çarpıp tekrar 2,17 altına dönmesi,

- Hızlı geri çekilmenin ardınan Dax cfd lerin pozitife dönmesi, +%0,52

- Dow un - % 0,70 leri gördükten sonra - % 30 a dönmesi

- Türk etf lerin -%3 lerden bizim vob kapanışından daha iyi bir fiyat olan -%2,19 a gelmesi

dikkaate alınırsa bütün bunlar + gap hikayesini destekler nitelikte..

Amma velakin hafta sonu çatışma çıkarsa bu tahmini at çöpe..

Mutlu hafta sonları

4. Esas

Alıntı Originally Posted by ridvan Yazıyı Oku
    10 gundur yazıyorum endex dusecek diye ama kimse inanmıyor benim yapacak bir s eyim yok arkadaslar her turlu rakamı veriyorum neler olacagını yazıyorum hala alımda olanlar var uzuluyorum arkadaslar bir kere beni dinleseniz bu kaprıslı ukala cok blmiş adamı belki para kaanırsınız

iii aksamlar iii tatiller
    Bravo üstad. Şapka çikartiyorum vallahi. Biz elimizde thy alimlarla kaldik..

Duhul
    Jul 2009
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    776

Esas

bir gun onceden seans ıcınde uyarmıstım iii aksamlar iii tatiller
    Emeğine sağlık seni tebrik ederim,,,
    Takdir edilecek adamsın..
    Öngörü becerin yüksek,,,
    Daha nice başarılara,,,

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Duhul
    Jul 2009
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    776

Esas

Arakadaşlar dax alımların çoğunu çıktım sayılır,,
    Bu 9 bin ve altından alım niyetim vardı,, artık yok,,
    Dax için 8.500 leri bekliyorum,,
    Her tepkide ufak ufak satım oynarım,,
    9.300 lere çıkmadığı sürece
    Ytd

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Duhul
    Sep 2012
    İkamet
    istanbul çekmeköy
    Gönderi
    4,361

Esas

Alıntı Originally Posted by Afgan Yazıyı Oku
    ozdtnv 0,47 alış - 0,50 satış.
    std. sapma ve volume ile birleştirilmiş vega eğrisi 2 kademe kar yazıyordu 3 kademe verdik. Hafta sonuna pozisyonda girmedik.Sonuçta 1 saatte birbirine giren bir ülkede hafta sonu ne olacağı belli olmaz.
    Senet Kodu Hesap No Satılabilir Adet Alış Maliyeti Son Fiyat Toplam Değer Kar/Zarar
    OZDTN 2714 0.16 TL 0.53 TL 1,438.42 TL 1,004.18 TL

0.16 alış 0.10 a kadar düştü bayram öncesi bist 84.00 e çıkdıgı zaman ve herkes paran gene 0 landi dedi , Tabi beni bu topikde kimse tanimaz , öncelikle Şunu Bilmenizi isterim kendi çapimda deney yapıyorum deneyimin adi son kalan param ile yani 275 tl kalmışdı ve onunla short poz açmışdım işde o son para ile PALanin Kafasina TEk Seferde 5 kati kari vurup vuramayacagimi deniyorum beyLEr vede BayanLAr , Bunun için ozdtn 0.80 i bulmasi lazım bu ay sonuna kadar Şimdi bunu buraya nie yazdım , PALaya TEk seferde ve son bitmiş tükenmiş Paramla Tek seferde 5 kati kari hemde ade bitimine yakin Kafasina ve kucagina koyucam ve bunun hain vede muhteşem planlari içindeyim bugün bile 50 kere herkes sat dedi ama bekleyecem , Çünkü bu tokati Kendi adima Deil Tüm kyler batip giden KyLer adina Aticam ,, EVEt BEYLEr vede hisse netin TATli bayanlari HEPinizi Savaşım vede bu savaşda Yitip Giden Müttefiklerim Adina 1 dakika saygi duruşuna DAvet EDiyorum ve Geldigim Topigime Geri Dönüyorum HAYırli HAFTa sonLari ,, BAŞKOMUTAN DELi. ,

Duhul
    Aug 2012
    İkamet
    ISPARTA erkam32/Barida
    Gönderi
    4,738

Esas

10 gundur yazıyorum endex dusecek diye ama kimse inanmıyor benim yapacak bir s eyim yok arkadaslar her turlu rakamı veriyorum neler olacagını yazıyorum hala alımda olanlar var uzuluyorum arkadaslar bir kere beni dinleseniz bu kaprıslı ukala cok blmiş adamı belki para kaanırsınız
    iii aksamlar iii tatiller
    tebrik ederim değerli dost ridvan bey isabetli yorumları devamını dilerim .. kendimide poh pohlamayı geçemedim kusuruma bakmayın lütfen resim atmışım itibar eden baya da olmamış !!!! gerçi resimde garan var garan demek endeks demek

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    rosense bana soruyarsan fiat sarı çizginin altında ben alım varant ına bakmam

Sayfa 501/1068 İlkİlk ... 4014514914995005015025035115516011001 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •