Sayfa 501/588 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551 ... SonSon
Arama sonucu : 4704 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: PINSU - Pınar Su Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Esas

Ara sıra yoklamalar ne anlama geliyor anlamış degilim süt kardeşi kadar olamadı

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas

spek bu hisseyi resmen maymun yaptı bu kaçıncı yukarı hareket ama gün sonu yine hüsran bir speğin karşısısında başka bir spek olmadığı sürece özellikle sığ olan hissede istediği gibi oynar bugün olduğu gibi adam 4 seviyelerinden aldığını 4.30 dan satıyor bu durumu 3,4 kez farklı zamanlarda yaptığını düşünürsek aldığı hisselerin maliyetini düşürme düşüncesi olabilir.bundan sonra ne olur hissenin yönü bilinmez benim sahsi düşüncem bu KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Duhul
    Sep 2009
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    1,531

Esas

Alıntı Originally Posted by lwlss Yazıyı Oku
    spek bu hisseyi resmen maymun yaptı bu kaçıncı yukarı hareket ama gün sonu yine hüsran bir speğin karşısısında başka bir spek olmadığı sürece özellikle sığ olan hissede istediği gibi oynar bugün olduğu gibi adam 4 seviyelerinden aldığını 4.30 dan satıyor bu durumu 3,4 kez farklı zamanlarda yaptığını düşünürsek aldığı hisselerin maliyetini düşürme düşüncesi olabilir.bundan sonra ne olur hissenin yönü bilinmez benim sahsi düşüncem bu KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR
    Bu işi bu hissede benim bildiğim 3,4 senedir yapıyorlar. Gün sonu ağırlıklı ortalamanın oldukça altında kapanıyor genelde.

4. Esas

Alıntı Originally Posted by looserr Yazıyı Oku
    Ara sıra yoklamalar ne anlama geliyor anlamış degilim süt kardeşi kadar olamadı

Süt kardeşinin fiyatına varsa daha ne istenir ki

5. Esas

bakalım bayramdan sonra ne yapacak.

Duhul
    Aug 2010
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    5,784

Esas

Pınar Su, yenilenen hattıyla PET üretim kapasitesini artırdı-Dünya

Pınar Su, yenilenen hattıyla PET üretim kapasitesini artırdı.
    Dünya Gazetesi'nden Arzu Alp'in haberine göre, Pınar olarak tüketicilerin beklentileri doğrultusunda hareket ettiklerini, düzenliolarak yeni ürün ve yenilenen ambalajlarla pazardaki pozisyonlarınıgeliştirdiklerini belirten Pınar Su Genel Müdürü Hüseyin Karamehmetoğlu,geçen yıl Hendek ve Isparta tesislerinde hat yenileme çalışmalarıyapıldığını aktardı.
    Karamehmetoğlu, "Bu yatırımlar ile Hendek ve Sakarya tesislerimizdekiPET üretim kapasitelerimizi önemli ölçüde artırdık. Bu makinalarda PETüretiminde kullanılan şişe ve kapakların miktarı azaldığı için çevreselatıkların tonajı düşürüldü ve çevreye duyarlı üretim koşulları geliştirildi" dedi.

Duhul
    Jan 2011
    İkamet
    almanya
    Gönderi
    1,126

Esas

Sabah gel gel yaptilar bizde bindik trene 418 den 19 demedi dustu geldi kumar bu iste

Esas

Alıntı Originally Posted by royal Yazıyı Oku
    Ne aptal kağıtmışsın?
    Sabah yüzümü kara çıkardın akşam yine aynı kafada!

Sayfa 501/588 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •