Sayfa 501/586 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551 ... SonSon
Arama sonucu : 4681 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: AKFEN - Akfen Holding A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by gomit Yazıyı Oku
    üzüldüm....
    hissede olduğunuza şaşırdım sanırım tekrar girdiniz...3.60 size birşey ifade ediyordur.ve 68.200 sizede bol kazançlar..

2. Esas

Alıntı Originally Posted by kanakrep Yazıyı Oku
    siz iflah olmazsınız doğruyu söyledik diyemi kötü oldu..illa bizdemi hayalleirmiz yazalım..artık kötülemem çünkü alım seviyelerinde dolaşıyor
    sayendee oldu mutlumusun söyleye söyleye çökerttin hiisseyi daha kötülemezmiş gülermisin ağlarmısın ,bir adama 40 gün deli dersen deli olurmuş al delirttin aha Akfeni . Adamlar şurda ne güzel paylaşım yapıyordu bak kimse kalmadıı fikir paylaşa bilirsin paylaşılan fikirlere katılmaya bilirsin antitez sunabilirsin ama bunun bir nezaket kuralı vardır sen burada her hayallerini paylaşan adama demediğini bırakmadın . ben bu hiisseye girerken riskleri yani bugünleri göze alarak girdim çıksaada batsada ben burdayım. yatırdığım para uzun vadeli. batarım çıkarım kime neee...

Esas

hissede olduğunuza şaşırdım sanırım tekrar girdiniz...3.60 size birşey ifade ediyordur.ve 68.200 sizede bol kazançlar..
    sayın kanakrep maliyetim 3,60 tan düşük... ancak çok yüklü değil... bugün verecektim ama vaz geçtim... eğer yarında düşerse akfyo ya geçerim... 1,18 in altında da ondan da kaçarım... şeker gibi bi hisse vardı ama pirim yapamadı...

Esas

sayın kanakrep maliyetim 3,60 tan düşük... ancak çok yüklü değil... bugün verecektim ama vaz geçtim... eğer yarında düşerse akfyo ya geçerim... 1,18 in altında da ondan da kaçarım... şeker gibi bi hisse vardı ama pirim yapamadı...
    1-eğer msj okuduysan ben mart ayına kadar bekelrsen demiştim o msj.burda bekleyeceğinde o hissede bekle demiştim..çünkü o hissede yıl sonuna doğru büyük bir gelişme olacak şuan prosüdürler işliyor 2014 yılından geçerli olacak.ama bakarsın mart ayınıda beklemez haber yayılır..

2-benimde ilk hedefim 3.60 dı biliyorsun ama şuan piyasada kısa zamanlı çok karlı hisseler olunca almamaya karar verdim..hisse yedire yedire düşünce,tepki alanları bana biraz ters bekleme taraftarındayım..

ama akfgy bende alıyorum.50.000lot oldu bende 18.eylülden sonra alımlara yükleneceğim..

size bol kazançlar..

Esas

hisseye bakarsan işlem hacimleri iyice düştü,,belkide herkes haber bekliyordur,ne satan var ne alan.3000-5000 lot işlemle ryapılıyor
    neyse gomit 5,kusurdan çıktın akfenden şuan zaten %60-70 kar ettin..

Esas

hisseye bakarsan işlem hacimleri iyice düştü,,belkide herkes haber bekliyordur,ne satan var ne alan.3000-5000 lot işlemle ryapılıyor
    neyse gomit 5,kusurdan çıktın akfenden şuan zaten %60-70 kar ettin..
    1-eğer msj okuduysan ben mart ayına kadar bekelrsen demiştim o msj.burda bekleyeceğinde o hissede bekle demiştim..çünkü o hissede yıl sonuna doğru büyük bir gelişme olacak şuan prosüdürler işliyor 2014 yılından geçerli olacak.ama bakarsın mart ayınıda beklemez haber yayılır..

2-benimde ilk hedefim 3.60 dı biliyorsun ama şuan piyasada kısa zamanlı çok karlı hisseler olunca almamaya karar verdim..hisse yedire yedire düşünce,tepki alanları bana biraz ters bekleme taraftarındayım..

ama akfgy bende alıyorum.50.000lot oldu bende 18.eylülden sonra alımlara yükleneceğim..

size bol kazançlar..

Akfgy benim için alınabilir bir noktaya geldi... bundan aşağıya birkaç puan düşüşler sıkıntı yaratmaz... ancak hamdi beyin kendisinin sahip olduğu hisseler tav hariç (ki zaten kendisinin payı çok az) yatırımcıya para kazandırmıyor... e peki neden bu hissedesiniz diye soracak olursan.. ben de çok bilmiyorum... ama bu gün akfenden çıkıp bir çimento hissesine giresim var...

Esas

çimento hissesi tavan yaptı...

Esas

çimento hissesi tavan yaptı...
    valla sayın gomit ne alırsınız bilinmez ama..önünü gören şirketlere girmekte fayda var..daha doğrusu ne olacağını %100 emin olduğunuz hisseye girmekte fayda var.çok hisse senetleri batacaktır.kesinlikle çok düştü diye bazı hisselere bulaşmamak lazım..yeni spk yönetmeliklere göre bazı hisseler tarihe karışabilir...

Sayfa 501/586 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •