Sayfa 501/693 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon
Arama sonucu : 5539 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: 2014 Mart Yerel Seçim Sonuçları

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Bu yaş konusu, son yarım saatte, bana karşı, biri dost diğeri düşmanca iki kişi tarafından dillendirildi.

İlginç.

Umarım benim kadar yaşlanırsınız.

Sadece yaşlanmak değil tabi, benim kadar da sağlıklı olursunuz umarım.

Yaş son derece görece bir konu.

Anneme (hala hayatta) göre ben dünkü çocuğum.

Sevgili büyüğümüz pinky'e göre de hani...

Yaşlılığın bir hakaret, bir alay konusu, bir hafife alma fırsatı olarak görülmesi sadece bizim toplumuza has bir şey değil çok şükür.

İşin garip tarafı ne biliyor musunuz?

Türkiye'yi siyaseten hala bizim kuşak yönetiyor.

Bu da ayrı bir konu.
    Baba dede 60 da gitti, babam 70 de.

ana dede 92 de gitti. annem 74 Allah uzun ömür versin.

ben anneme benziyorum, hedef anne dedeyi geçmek.

çok sağlıklı idi, Rizede tam tepede yaşardı, her gün ağaçlar arasında 10 km yürüyerek çarşıya iner, akşama çıkardı. 70 ine kadar.

ben o kadar yolun inme kısmını bile yapamam ama..

tamamen doğal hayat yaşadı. Rahmet olsun, çok severdi beni, bende onu.

40 sene daha buralardayım, o zaman admin olurum artık..

Forum kurallarını okumak için tıklayınız
    Bunları yapmayınız okumak için tıklayınız.

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:
    http://www.hisse.net/topluluk/register.php

Esas

Ben ekmek almaya gideyim, akşam yemeğinde siyaset topiğini mi yiyeceğiz, tatavası olmasın!

Esas

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    Baba dede 60 da gitti, babam 70 de.

ana dede 92 de gitti. annem 74 Allah uzun ömür versin.

ben anneme benziyorum, hedef anne dedeyi geçmek.

çok sağlıklı idi, Rizede tam tepede yaşardı, her gün ağaçlar arasında 10 km yürüyerek çarşıya iner, akşama çıkardı. 70 ine kadar.

ben o kadar yolun inme kısmını bile yapamam ama..

tamamen doğal hayat yaşadı. Rahmet olsun, çok severdi beni, bende onu.

40 sene daha buralardayım, o zaman admin olurum artık..
    Beni gömeceğini, sanıyor!!!

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ben ekmek almaya gideyim, akşam yemeğinde siyaset topiğini mi yiyeceğiz, tatavası olmasın!
    Bende daş fırınlık yaptım, hanıma kayseri manısı aç dedim, 2 saatten beri güççücük hamur içlerine kıyma koymaya çalışıyor.

biterse, akşam yiyeceğiz...

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:

Esas

hate gelmiş audi de teşrif ederse bu akşam reytingimiz TABAN olur o zaman...

Esas

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    Bende daş fırınlık yaptım, hanıma kayseri manısı aç dedim, 2 saatten beri güççücük hamur içlerine kıyma koymaya çalışıyor.

biterse, akşam yiyeceğiz...
    Taaa sizin oralarda da Mantı, hem de hamur açarak... Yengeme saygı ve sevgilerimle Sayın Güneysu... Değerinizi bilin...

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Beni gömeceğini, sanıyor!!!
    seni gömme işini Sn graphicer'e bırakıyorum...

4 gollunun birinide melih tutacak, diğeri graphicer, bi tanesi benim. 4. yü buluruz o zamana kadar..

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas

Alıntı Originally Posted by MKA55 Yazıyı Oku
    Taaa sizin oralarda da Mantı, hem de hamur açarak... Yengeme saygı ve sevgilerimle Sayın Güneysu... Değerinizi bilin...
    Sn Bora Yaşar duymasın, yukarıda kadınlar eşit olmalıyız demişti.

şimdi burayı bırakıp ona yardım edemem..

Sayfa 501/693 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •